Klinika medycyny płodności "Nadia" została założona w 2006 roku przez lekarzy, którzy mają duże doświadczenie w leczeniu niepłodności, z wykorz...
Instytut Terapii Komórkowej to placówka medyczna w Kijowie specjalizująca się w terapii komórkami macierzystymi, przechowywaniu materiału b...
"Excimer" Eye Clinic w Kijowie jest uznanym liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie usług okulistycznych na Ukrainie. Od 1999 roku klinik...
"Nowyj Zir" to jedna z największych struktur oftalmologicznych na Ukrainie, która wchłonęła wszystkie najnowsze osiągnięcia światowej medycyny....
GOOD CELLS to firma, która od ponad 10 lat zajmuje się leczeniem komórkami macierzystymi i jest liderem w tej dziedzinie na Ukrainie. Nasz sukc...
Pragnienie posiadania dziecka jest jednym z najświętszych dla każdej rodziny, zwłaszcza dla kobiet. Szczęście, które dziecko przynosi swoim rodzicom, jeg...

Kliniki w Kijowie

Niewątpliwie ogólny poziom medycyny na Ukrainie już kilka lat temu osiągnął poziom europejski i dziś nie ustępuje klinikom we Francji, Anglii czy Niemczech.

Ukraina poświęciła wiele lat na tworzenie nowoczesnych klinik, szkolenie lekarzy i zapewnienie wysokiej jakości sprzętu technicznego. Dziś ukraińscy lekarze wykonują operacje o dowolnej złożoności, z łatwością diagnozują wszelkie choroby, a co najważniejsze - ratują życie tysiącom ludzi.

Oczywiście, najbardziej postępowe i nowoczesne kliniki Ukrainy są skoncentrowane w Kijowie. Kijowskie kliniki przyjmują najwięcej zagranicznych pacjentów i mają największe doświadczenie w pracy z nimi.

Podobnie jak w Charkowie i Odessie, w Kijowie stworzono najbardziej komfortowe warunki dla turystów. Należy do nich możliwość zarezerwowania usługi transferu, dobrze rozwinięta komunikacja miejska, obfitość hoteli, kawiarni, restauracji, klubów i muzeów. Duży odsetek ludności anglojęzycznej. Wszystko to sprawia, że pobyt na Ukrainie, a zwłaszcza w Kijowie jest wygodny, łatwy i pozostawia miłe wspomnienia.

Co do opieki medycznej na Ukrainie. Jeśli masz wątpliwości i nie wiesz, które miasto wybrać, powinieneś wybrać Kijów. Tutaj można znaleźć kliniki o dowolnej orientacji:

  • Stomatologia
  • Okulistyka
  • Ginekologia
  • Komórki macierzyste

Na szczególną uwagę w tym zestawieniu zasługują kliniki leczenia komórkami macierzystymi.

Ukraina jest jednym z niewielu krajów europejskich, gdzie takie metody leczenia są legalne, wszystkie manipulacje są zgodne z protokołami bezpieczeństwa, a ukraińskie ustawodawstwo jest bardzo humanitarne i tolerancyjne w tej kwestii.

Takie stanowisko państwa pozwala pacjentom zagranicznym na poddanie się potrzebnemu im leczeniu:

  • Otyłość
  • Cukrzyca
  • Niepłodność
  • Choroba Alzheimera
  • Rekonwalescencja po urazach sportowych
  • Bi-ubezpieczenie

Nasze ustawodawstwo jest równie humanitarne w przypadku zapłodnienia in vitro, stawiając parom mniej wymagań i dając im większe szanse na pozytywny wynik.

Stomatologia i okulistyka są również bardzo popularnymi kierunkami turystyki medycznej. Korekcja wzroku, wymiana soczewki, wszczepianie implantów, licówek i nożyczek to zabiegi, z powodu których tysiące obcokrajowców codziennie odwiedza ukraińskie kliniki.
 
Taki popyt na leczenie na Ukrainie wynika z niskich cen, w porównaniu z krajami europejskimi i USA, oraz wysokiego poziomu medycyny i usług w tym kraju.

Brak obowiązku wizowego, łatwy dostęp do lotniska i transportu, tolerancyjne społeczeństwo i ukraińska gościnność to wielkie zalety przemawiające za wyborem Ukrainy!