Kobieta w ciąży na wizycie lekarskiej w klinice medycyny reprodukcyjnej "Nadija"
5
Klinika medycyny płodności "Nadia", Kijów
Klinika medycyny płodności "Nadia" została założona w 2006 roku przez lekarzy, którzy mają duże doświadczenie w leczeniu niepłodności, z wykorzystaniem aktywnych metod technologii reprodukcji. Prowadzących klinikę specjalistów można słusznie nazwać pionierami w tej dziedzinie na Ukrainie. Placówka znajduje się w historycznej części Kijowa - przy Bramie św. Andrzeja, która również zajmuje ważne miejsce...
Fasada budynku instytutu terapii komórkowej w Kijowie
5
Instytut Terapii Komórkowych, Kijów
Instytut Terapii Komórkowej to placówka medyczna w Kijowie specjalizująca się w terapii komórkami macierzystymi, przechowywaniu materiału biologicznego i zabiegach odmładzających. Posiada dwie kliniki terapii komórkowej, kriobank oraz jednostkę badawczą. Specjaliści instytutu mają ponad 40-letnie doświadczenie w przechowywaniu i stosowaniu komórek macierzystych.
Recepcja w Centrum Excimer Eye w Kijowie
5
Centrum Okulistyki "Excimer", Kijów
"Excimer" Eye Clinic w Kijowie jest uznanym liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie usług okulistycznych na Ukrainie. Od 1999 roku klinika wprowadza do ukraińskiej medycyny międzynarodowe standardy okulistyki oraz promuje troskliwe i uważne podejście do leczenia jednego z najcenniejszych darów - wzroku. Centrum Korekcji Oka "Excimer" dąży do osiągnięcia jak najlepszych efektów, czyli zachowania pr...
Sala Centrum Okulistycznego Nowyj Zir w Kijowie
5
Centrum Okulistyczne "Novy Zir", Kijów
"Nowyj Zir" to jedna z największych struktur oftalmologicznych na Ukrainie, która wchłonęła wszystkie najnowsze osiągnięcia światowej medycyny. To 7 nowoczesnych ośrodków, które są gotowe świadczyć usługi najwyższej jakości od diagnostyki wzroku do rozwiązania najbardziej skomplikowanych problemów leczenia chorób oczu. Główną osobliwością ośrodków "Nowyj Zir" jest profesjonal...
Sala Kliniki Medycyny Stemowej GOOD CELLS
5
Klinika komórek macierzystych GOOD CELLS, Kijów
GOOD CELLS to firma, która od ponad 10 lat zajmuje się leczeniem komórkami macierzystymi i jest liderem w tej dziedzinie na Ukrainie. Nasz sukces zawdzięczamy nie tylko wieloletniemu doświadczeniu i wysoko wykwalifikowanym lekarzom. Dobór indywidualnego planu leczenia dla każdego pacjenta. Realne doświadczenie w przechowywaniu i produkcji komórek macierzystych. Własne nowoczesne laboratorium biotechniczne...
Klinika medycyny rozrodu "LITA"
5
Klinika medycyny rozrodu "LITA", Kijów
Pragnienie posiadania dziecka jest jednym z najświętszych dla każdej rodziny, zwłaszcza dla kobiet. Szczęście, które dziecko przynosi swoim rodzicom, jego pierwsze kroki i uśmiech, słowa i osiągnięcia wypełniają nasze życie sensem. Niestety, dzisiejsze statystyki światowe pokazują, że większość par w dojrzałym wieku ma trudności z urodzeniem dziecka i nie może zajść w ciążę w pierwszym roku prób. Wiek, w którym para moż...

Jak wybrać najlepsze leczenie?

1. Zostaw zgłoszenie na stronie (najlepiej ze wszystkimi testami, zdjęciami i diagnozami)
2. Spotkaj się online z lekarzem prowadzącym w celu postawienia wstępnej diagnozy
3. My pomożemy w organizacji przyjazdu, zakwaterowania, wyżywienia, pobytu i leczenia, zgodnie z Twoimi preferencjami
4. Pobierz fakturę i zarezerwuj bilety, wizyty u lekarza, pokój w hotelu itp
5. Zorganizujemy transfery do hotelu i interesujące Cię wizyty: w placówce medycznej, hotelu, restauracji itp
6. Po udanym leczeniu otrzymujesz rachunek i transfer na lotnisko

Szpitale w Kijowie UkrainaNiewątpliwie ogólny poziom medycyny na Ukrainie już kilka lat temu osiągnął poziom europejski i dziś nie ustępuje klinikom we Francji, Anglii czy Niemczech.

Ukraina poświęciła wiele lat na tworzenie nowoczesnych klinik, szkolenie lekarzy i zapewnienie wysokiej jakości sprzętu technicznego. Dziś ukraińscy lekarze wykonują operacje o dowolnej złożoności, z łatwością diagnozują wszelkie choroby, a co najważniejsze - ratują życie tysiącom ludzi.

Oczywiście, najbardziej postępowe i nowoczesne kliniki Ukrainy są skoncentrowane w Kijowie. Kijowskie kliniki przyjmują najwięcej zagranicznych pacjentów i mają największe doświadczenie w pracy z nimi.

Podobnie jak w Charkowie i Odessie, w Kijowie stworzono najbardziej komfortowe warunki dla turystów. Należy do nich możliwość zarezerwowania usługi transferu, dobrze rozwinięta komunikacja miejska, obfitość hoteli, kawiarni, restauracji, klubów i muzeów. Duży odsetek ludności anglojęzycznej. Wszystko to sprawia, że pobyt na Ukrainie, a zwłaszcza w Kijowie jest wygodny, łatwy i pozostawia miłe wspomnienia.

Co do opieki medycznej na Ukrainie. Jeśli masz wątpliwości i nie wiesz, które miasto wybrać, powinieneś wybrać Kijów. Tutaj można znaleźć kliniki o dowolnej orientacji:

Na szczególną uwagę w tym zestawieniu zasługują kliniki leczenia komórkami macierzystymi.

Lekarze Wszyscy lekarze

Baranenko Ałła Leonidowna
5
Baranenko Ałła Leonidowna, Kijów

Wysokiej klasy specjalista z 17-letnim doświadczeniem w leczeniu niepłodności

Borisov Maxim Viktorovich
5
Borisov Maxim Viktorovich, Kijów

Jest praktykującym od ponad dziesięciu lat położnikiem-ginekologiem, który cieszy się doskonałą opinią i setkami pacjentów, którzy otrzymali fachową opiekę.

 

Zabolotina Irina Vladimirovna
5
Zabolotina Irina Vladimirovna, Kijów

W swojej specjalności pracuje od 1988 roku.

Mikitenko Dmitry Alexandrovich
5
Mikitenko Dmitry Alexandrovich, Kijów
Kierownik Laboratorium Diagnostyki Molekularnej
Klinika medycyny płodności "Nadia"

Lekarz specjalizuje się w genetyce klinicznej i laboratoryjnej, wykonuje preimplantacyjną analizę genetyczną zarodków, pomaga w identyfikacji dziedzicznych i wieloczynnikowych patologii genetycznych. Regularnie doskonali swoje umiejętności zawodowe na międzynarodowych kursach i konferencjach, opanował nowoczesne metody badań z zakresu genetyki molekularnej.

Kliniki w Kijowie

Ukraina jest jednym z niewielu krajów europejskich, gdzie takie metody leczenia są legalne, wszystkie manipulacje są zgodne z protokołami bezpieczeństwa, a ukraińskie ustawodawstwo jest bardzo humanitarne i tolerancyjne w tej kwestii.

Takie stanowisko państwa pozwala pacjentom zagranicznym na poddanie się potrzebnemu im leczeniu:

  • Otyłość
  • Cukrzyca
  • Niepłodność
  • Choroba Alzheimera
  • Rekonwalescencja po urazach sportowych
  • Bioasekuracja

Kliniki dla turystyki medycznej w KijowieNasze ustawodawstwo jest równie humanitarne w przypadku zapłodnienia in vitro, stawiając parom mniej wymagań i dając im większe szanse na pozytywny wynik.

Stomatologia i okulistyka są również bardzo popularnymi kierunkami turystyki medycznej. Korekcja wzroku, wymiana soczewki, wszczepianie implantów, licówek i nożyczek to zabiegi, z powodu których tysiące obcokrajowców codziennie odwiedza ukraińskie kliniki.
 
Taki popyt na leczenie na Ukrainie wynika z niskich cen, w porównaniu z krajami europejskimi i USA, oraz wysokiego poziomu medycyny i usług w tym kraju.

Brak obowiązku wizowego, łatwy dostęp do lotniska i transportu, tolerancyjne społeczeństwo i ukraińska gościnność to wielkie zalety przemawiające za wyborem Ukrainy!