"Saphire Dent" to wiodąca klinika w Stambule w Turcji, która świadczy wysokiej jakości usługi stomatologiczne od ponad 12 lat. Jesteśmy dumni z naszego zespołu profesjonalistów, w skład którego wchodzą wysoko wykwalifikowani dentyści z dużym doświadczeniem i rozległą wiedzą w zakresie leczenia stomatologicznego i stomatologii estetycznej.

Implantacja zębów All on 6 18640 zł
Implant tytanowy + łącznik + korona 2100 zł
Korona cyrkonowa 630 zł
Wybielanie laserowe 2100 zł
Licówka porcelanowa 670 zł
Podstawowe leczenie paradontozy (obejmuje konsultację, określenie wskaźników higieny, wypełnienie karty przyzębia, czyszczenie przyzębia, czyszczenie poddziąsłowe (skaling), polerowanie powietrzno-abrazyjne i głęboką fluoryzację zębów) 2130 zł
Konsultacja/ onsultacja online z periodontologiem 80 zł
Implant tytanowy + łącznik 1880 zł
Implanty stomatologiczne All-on-4 Omega. W tym stały hybrydowy most akrylowy na szczękę 16260 zł
Implanty stomatologiczne All-on-8 Omega. W tym stały hybrydowy most akrylowy na szczękę 22610 zł
Ceramiczna korona 550 zł
Most wsparty na implantach 1880 zł
Okleina cyrkonowa 750 zł
Zestaw do wybielania zębów w domu 1060 zł
Leczenie zapalenia dziąseł (w tym konsultacja, określenie wskaźników higieny, wypełnienie karty przyzębia, czyszczenie przyzębia, polerowanie powietrzno-ścierne i głęboka fluoryzacja zębów) 1600 zł
Konsultacje z indywidualnym planem leczenia 80 zł
Stomatologia 420 zł
Implanty stomatologiczne 4270 zł
Zakładanie licówek 850 zł
Wybielanie zębów 420 zł
Korony dentystyczne 1710 zł
Implanty All on 6 4270 zł
Leczenie dziąseł 1280 zł
Implanty dentystyczne All on 4 16240 zł

Nasi lekarze

Przegląd klinik “Klinika stomatologiczna "Saphire Dent"”

Nasza klinika jest wyposażona w nowoczesny sprzęt i wykorzystuje w swojej pracy najnowsze technologie, co pozwala nam zapewnić naszym pacjentom skuteczne i wysokiej jakości leczenie. Staramy się zapewnić naszym klientom indywidualne podejście i najbardziej zaawansowane metody leczenia, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa.

W "Saphire Dent" oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych, w tym implantologię, protetykę, endodoncję, periodontologię, stomatologię estetyczną, ortodoncję, chirurgię jamy ustnej i stomatologię ogólną. Nasi lekarze specjalizują się w różnych dziedzinach i są zaangażowani w zapewnienie naszym pacjentom leczenia na najwyższym poziomie.

Jednym z naszych kluczowych atutów jest doświadczony personel, który nie tylko zapewnia leczenie w profesjonalny sposób, ale także tworzy przytulną i przyjazną atmosferę dla naszych pacjentów. Staramy się, aby cały proces pobytu u nas był jak najbardziej komfortowy i bezpieczny dla każdego.

Z dumą oferujemy pacjentom z całego świata wysokiej jakości leczenie stomatologiczne w przystępnych cenach w Turcji. Nasz przyjazny i profesjonalny zespół jest gotowy powitać Cię w "Saphire Dent" i pomóc Ci osiągnąć zdrowy i piękny uśmiech!

Kontakty z kliniką “Klinika stomatologiczna "Saphire Dent"”

room
Dr. T. Gunesh Street, Sumer District, THE İST.V.EFENDİ SİT.G1, House No. 57AG