Pozytywny i komfortowy hotel, blisko lotniska, dworca kolejowego, autobusowego i stacji metra!

 

Usługi i udogodnienia hotelowe

directions_car
Parking
fastfood
Śniadanie
fastfood
Lunch
fastfood
Kolacja
wifi
Wi-fi
restaurant
Restauracja
meeting_room
Sala konferencyjna
pets
Zwierzęta domowe dozwolone
Wyposażenie pokoi
directions_car
Parking
fastfood
Śniadanie
wifi
Wi-fi
pets
Zwierzęta domowe dozwolone
Rodzaje pomieszczeń
bed
Standard
bed
Standardowy lepszy
bed
Apartament
bed
Apartament typu Superior
bed
Gospodarka

Koszt utrzymania

Pokoje
Standard 4920 zł
Standardowy lepszy 5780 zł
Apartament 7510 zł
Apartament typu Superior 9240 zł
Gospodarka 3410 zł
Komfort
Zwierzęta domowe dozwolone 1250 zł
Sala konferencyjna 1510 zł

Opinie naszych klientów

Jesteśmy w ciąży
Mam na imię Nicole i pochodzę z Portland w stanie Oregon. Od 7 lat nie możemy z mężem począć dziecka. Zdiagnozowano u mnie niepłodność i przepisano mi kosztowne leczenie. Moja przyjaciółka pochodzi z Ukrainy i kiedy powiedziałam jej o problemach z ubezpieczeniem zdrowotnym, poradziła mi, żebym pojechała do Kijowa i tam się leczyła. Myśleliśmy z mężem, że to szaleństwo. Ale po kilku tygodniach zdecydowaliśmy się. Skontaktowałam się z Dmitrijem, który po zapoznaniu się z moją diagnozą zaproponował kilka możliwości klinik. Wybraliśmy klinikę Grischenko. Nasza lekarka Elena była bardzo miła i taktowna. To były trudne dni. Testy, badania. Byliśmy z mężem zmęczeni, ale to nie było na darmo. Nie mogliśmy przejść przez cały proces leczenia, musieliśmy wrócić do domu. Lekarze spotkali się z nami i dostosowali niektóre zabiegi do naszych możliwości. Wróciliśmy do domu zmęczeni, ale dosłownie pół roku później udało nam się zajść w ciążę. Dziękuję.
Fertility clinic V.I. Gryshchenko
Nicole Coleman (Portland, Oregon)
I'm glad I was there.
After a short conversation I decided to risk going to Ukraine. There is good dental medicine there for simple cases. I flew from Berlin via Kiev. In Kharkov I was met by Anna. A very nice girl. While driving to the hotel she told me a lot about the city and Ukraine. I settled in the hotel immediately and immediately got lunch. The next day I was examined at Misto Dent. Doctor Evgeny charted the scheme of treatment and I realized that I will stay for a week, because need to treat 5 teeth. During that week I had time to go on excursions and just walk around the city. After 6 months everything is great with my teeth, I am satisfied with the service of the company, clinic and the hospitality of the country. I hope this review will be helpful.
Misto Dent
Heinrich Krause (Berlin, Germany)
Cieszę się, że tam byłem.
Po krótkiej rozmowie postanowiłem zaryzykować wyjazd na Ukrainę. Tam jest dobra medycyna stomatologiczna w prostych przypadkach. Z Berlina leciałem przez Kijów. W Charkowie spotkała mnie Anna. Bardzo miła dziewczyna. Podczas jazdy do hotelu opowiedziała mi wiele o mieście i Ukrainie. Od razu zamieszkałem w hotelu i od razu dostałem obiad. Następnego dnia zostałem zbadany w Misto Dent. Doktor Evgeny przedstawił schemat leczenia, a ja zdałem sobie sprawę, że zostanę na tydzień, ponieważ trzeba wyleczyć 5 zębów. W ciągu tego tygodnia miałem czas na wycieczki i spacery po mieście. Po 6 miesiącach wszystko jest w porządku z moimi zębami, jestem zadowolony z usług firmy, kliniki i gościnności kraju. Mam nadzieję, że ta recenzja okaże się pomocna.
Misto Dent
Heinrich Krause (Berlin, Niemcy)
Thanks a lot to Yana Honcharova MD
Dr Yana Yevgenyevna Honcharova was very kind. Definitely She's listened to my complaints and made sure all tests were done to try and make a diagnosis. I was surprised for that high level srvce. Thankful you're at the practice.
James Wilson (Colorado, USA)

Hotel overview

Hotel "VIVA" to doskonały wybór dla gościa z dowolnego kraju. Położony jest w pobliżu wszystkich głównych węzłów komunikacyjnych - dworca kolejowego, lotniska i dworca autobusowego, co sprawia, że nie trzeba tracić czasu na poszukiwania wybranego hotelu w nieznanym mieście.

Hotel zachwyci Cię szerokim zakresem usług i różnorodnością pokoi. Hotel oferuje pokoje klasy ekonomicznej, standardowej i luksusowej, z możliwością całodobowego zameldowania.

W pokojach znajdziecie Państwo:

  • Łazienkę
  • Sejf
  • WiFi
  • Indywidualne ogrzewanie
  • Telewizja satelitarna
  • Klimatyzacja
  • TV

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie w formie bufetu. Ponadto w każdej chwili można zamówić usługę room service w hotelowej restauracji.

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie w formie bufetu.

Dla spotkań biznesowych dostępna jest sala konferencyjna z nowoczesnym sprzętem audio i wideo, cyfrowymi kanałami komunikacyjnymi i dostępem do Internetu. Sala jest wyposażona w klimatyzację. Sala ma powierzchnię 40 m2 i mieści 25 osób. Przerwy na kawę, przyjęcia typu stand-up, obiady i kolacje można zorganizować w restauracji.

Hotel oferuje elastyczny system płatności oraz zniżki dla grup.

Hotel "VIVA" to gościnne gniazdo w Charkowie, gdzie poczujesz się jak w domu!

Podobne hotele na Ukrainie

Miły i niedrogi hotel w centrum Kijowa. Restauracje, atrakcje i piękno stolicy Ukrainy znajdują się w odległości krótkiego spaceru!
"Allurapart Plaza" to niesamowity i nowoczesny hotel w centrum Kijowa. Wypoczynek w tak pięknym apartamencie pozostawi tylko najbardziej żywe wspomnie...
Podróżuj na Ukrainę, odkryj jeden z najpiękniejszych krajów Europy. Skosztuj pysznych potraw, poznaj narodowe tradycje i zatrzymaj się w hote...
Pozytywny i komfortowy hotel, blisko lotniska, dworca kolejowego, autobusowego i stacji metra!  

Artykuły

Zdrowy promienny uśmiech jest celem prawie co trzeciego mieszkańca planety. Jednak szkodliwe nawyki, zła dziedziczność i urazy powodują ich korektę. I często pa...
Ryzyko zachorowania na raka i inne choroby przewlekłe jest złożone. Gdy pomyślimy o wszystkich czynnikach ryzyka, które się ze sobą łączą: nasze wybory ż...
Na każdym etapie zapalenia trzustki lekarze zabraniają spożywania cytryny, wody cytrynowej w jakiejkolwiek postaci ze względu na wysokie stężenie kwasów,...