Miły i niedrogi hotel w centrum Kijowa. Restauracje, atrakcje i piękno stolicy Ukrainy znajdują się w odległości krótkiego spaceru!
"Allurapart Plaza" to niesamowity i nowoczesny hotel w centrum Kijowa. Wypoczynek w tak pięknym apartamencie pozostawi tylko najbardziej żywe wspomnie...
Podróżuj na Ukrainę, odkryj jeden z najpiękniejszych krajów Europy. Skosztuj pysznych potraw, poznaj narodowe tradycje i zatrzymaj się w hote...

Hotele w Kijowie

Kijów jest stolicą niezwykle pięknego i gościnnego kraju, jakim jest Ukraina. Cieszymy się, że co roku, mimo pandemii koronawirusów, przyjeżdża do nas coraz więcej zagranicznych turystów. I właśnie Kijów jest tym miastem, które odwiedzają najczęściej.

Nie da się stworzyć pełnego wrażenia o Ukrainie na podstawie tylko jednego miasta. Należy odwiedzić przynajmniej Charków, Odessę i Lwów, ale nawet to nie odda piękna tego największego państwa Europy.

Jeśli jednak zdecydowałeś się rozpocząć zwiedzanie Ukrainy od Kijowa, nie będziesz rozczarowany.

Kijów to miasto, o którym nie sposób zapomnieć. Przeplatają się w nim historia i współczesne trendy. Tradycja i trendy w modzie. Kijów jest najnowocześniejszym i najszybciej rozwijającym się miastem na Ukrainie.

Znajdują się tu najlepsze hotele, sklepy, uniwersytety, kliniki i restauracje.

Jeśli przyjeżdżasz do Kijowa na leczenie, warto zarezerwować hotel przynajmniej na kilka dni, bo byłoby wielkim błędem odwiedzić je i nie zachwycić się tym wyjątkowym miastem.

Wybór hoteli w Kijowie jest ogromny. Są hotele pięciogwiazdkowe z apartamentami i jacuzzi w łazience, są też niedrogie hotele, mini-hotele i hostele. O cenę nie ma się co martwić, na pewno znajdziesz opcję, która będzie odpowiadała twojemu budżetowi.

Można wybrać hotel w pobliżu lotniska, w Kijowie są dwa: Zhulyany i Boryspil, ale najczęściej turyści wybierają hotele w centrum. Jest tu wiele zabytków, restauracji, klubów i sklepów - praktycznie wszystko znajduje się w centrum.

My również zalecamy wybór hotelu w centrum. Nawet jeśli klinika, do której przyjechaliście na Ukrainę, znajduje się dość daleko, nie będzie to stanowiło większego problemu. W Kijowie jest metro, dobrze rozwinięta jest też komunikacja miejska i taksówki. W razie trudności, zawsze można zorganizować transfer z wyprzedzeniem lub w razie potrzeby.

Zakwaterowanie w kijowskich hotelach zawsze pozostawia najlepsze wrażenia. Ukraina słynie z gościnności, co znajduje odzwierciedlenie w wysokim poziomie naszych usług. Większość pracowników mówi po angielsku, kuchnia ukraińska jest obfita i niezwykle smaczna, a ceny noclegów są dość przystępne w porównaniu z innymi krajami europejskimi.

Przyjedź na Ukrainę. Poddaj się leczeniu w ukraińskich klinikach. Zatrzymaj się w kijowskich hotelach. Zamień leczenie w wakacje, poznaj kulturę, ciesz się ukraińską przyrodą i doskonałą obsługą w naszych hotelach.