Fasada budynku ARTKLINIK we Lwowie na Ukrainie
5
Klinika rozrodczości "ARTKLINIK", Lwów
«ARTKLINIK» – to nie tylko centrum medyczne, to laboratorium badawcze zdrowia reprodukcyjnego, w którym zaawansowane technologie łączą się z wieloletnim doświadczeniem naszych specjalistów. Znajdująca się we Lwowie klinika pomaga parom z całej Ukrainy i zagranicy przezwyciężyć problemy reprodukcyjne i mieć dziecko.
 • Cennik zabiegów Wszystkie ceny
 • Dawstwo mitochondriów (MST lub PNT)
  64940 zł
 • Macierzyństwo zastępcze z już utworzonymi zarodkami (1 ET)
  199150 zł
 • Zostań surogatką
  108230 zł
 • Zostań dawczynią oocytów (komórek jajowych)
  4760 zł
 • IVF + ICSI z własnymi oocytami
  11250 zł

Jak organizujemy podróż medyczną?

1. Zostaw zgłoszenie na stronie (najlepiej ze wszystkimi testami, zdjęciami i diagnozami)
2. Spotkaj się online z lekarzem prowadzącym w celu postawienia wstępnej diagnozy
3. My pomożemy w organizacji przyjazdu, zakwaterowania, wyżywienia, pobytu i leczenia, zgodnie z Twoimi preferencjami
4. Pobierz fakturę i zarezerwuj bilety, wizyty u lekarza, pokój w hotelu itp
5. Zorganizujemy transfery do hotelu i interesujące Cię wizyty: w placówce medycznej, hotelu, restauracji itp
6. Po udanym leczeniu otrzymujesz rachunek i transfer na lotnisko

Transfer bezjądrowy, znany również jako dawstwo mitochondriów, to innowacyjna procedura w dziedzinie medycyny reprodukcyjnej. Polega ona na zastąpieniu mitochondriów w komórkach jajowych pacjentki mitochondriami pochodzącymi od dawczyni w celu poprawy jakości komórek jajowych i zwiększenia prawdopodobieństwa udanego poczęcia.

Wybór wysokiej jakości kliniki do transferu pronuklearnego jest niezwykle ważny z kilku powodów. Po pierwsze, gwarantuje wykorzystanie zaawansowanych technologii i technik, co zwiększa skuteczność procedury i zmniejsza ryzyko dla zdrowia pacjentów. Po drugie, doświadczenie i kwalifikacje personelu medycznego odgrywają kluczową rolę w pomyślnym wdrożeniu procedur medycyny reprodukcyjnej, a wybór dobrej kliniki zapewnia dostęp do wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Wreszcie, reputacja kliniki i jej historia udanych przypadków są również ważnymi czynnikami, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze lokalizacji dla transferu pronuklearnego lub dawstwa mitochondriów.

Na tej stronie znajdziesz najlepsze kliniki, w których możesz liczyć na profesjonalne podejście, indywidualną opiekę i wysokiej jakości leczenie mające na celu przywrócenie zdrowia reprodukcyjnego.