Recepcja w Centrum Excimer Eye w Kijowie
5
Centrum Okulistyki "Excimer", Kijów
"Excimer" Eye Clinic w Kijowie jest uznanym liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie usług okulistycznych na Ukrainie. Od 1999 roku klinika wprowadza do ukraińskiej medycyny międzynarodowe standardy okulistyki oraz promuje troskliwe i uważne podejście do leczenia jednego z najcenniejszych darów - wzroku. Centrum Korekcji Oka "Excimer" dąży do osiągnięcia jak najlepszych efektów, czyli zachowania pr...
Sala Centrum Okulistycznego Nowyj Zir w Kijowie
5
Centrum Okulistyczne "Novy Zir", Kijów
"Nowyj Zir" to jedna z największych struktur oftalmologicznych na Ukrainie, która wchłonęła wszystkie najnowsze osiągnięcia światowej medycyny. To 7 nowoczesnych ośrodków, które są gotowe świadczyć usługi najwyższej jakości od diagnostyki wzroku do rozwiązania najbardziej skomplikowanych problemów leczenia chorób oczu. Główną osobliwością ośrodków "Nowyj Zir" jest profesjonal...
Fasada budynku Kliniki Ophthalmica w Charkowie
5
Międzynarodowe Centrum Medyczne "Ophthalmica", Charków
"Ophthalmica" to międzynarodowe centrum doskonałości w dziedzinie technologii okulistycznych. Jest to jedyny na Ukrainie ośrodek dla osób z problemami wzroku, w którym połączono podstawowe zasady jakości i skuteczności medycyny: Lekarze. Nasi lekarze corocznie uczestniczą w zaawansowanych szkoleniach i stażach zagranicznych, zdobywając nowe doświadczenia teoretyczne i praktyczne. Najnowocześniejszy i wielofunkcyjny s...
Przyjęcie w Centrum Okulistycznym "Nowyj Zir" w Charkowie
5
Centra okulistyczne "Novy Zir" w Charkowie, Charków
Centrum Okulistyczne "Novy Zir" w Charkowie rozpoczęło swoją pracę w 2010 roku.   Dziś nasze centrum oftalmologiczne w Charkowie oferuje Państwu prawie wszystkie nowoczesne rodzaje diagnostyki i leczenia chorób oczu. Schemat leczenia jest zindywidualizowany, a jakość usług jest regulowana przez europejskie protokoły. Korekcja laserowa jest przeprowadzana na najnowocześniejszym urządzeniu laserowym EX500 (Alcon, USA). &nbs...
Centrum Medyczne Docart Charków Ukraina
5
Centrum Medyczne "Dokart", Charków
Medical Center «Dokart» jest jedną z najbardziej popularnych i kwalifikowanych klinik w Charkowie, Ukraina. Od momentu powstania w 2015 roku klinika ugruntowała swoją pozycję jako instytucja, która zapewnia pacjentom wysokiej jakości opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Zawsze odpowiedzialnie podchodzimy do doboru personelu w naszym centrum, a każdy pracownik powinien wykazywać się przynajmniej trzema cechami: profesjonal...
Wizyta u oftalmologa w Excimer Clinic Odessa
5
Centrum oftalmologiczne "Excimer" w Odessie, Odessa
Centrum Oczu "Excimer" jest nowoczesną kliniką z wysoko wykwalifikowanymi lekarzami, najnowocześniejszym sprzętem i chęcią pomocy każdemu. Tysiące wdzięcznych pacjentów, setki przeprowadzonych operacji i niezliczona liczba osób, których życie stało się lepsze dzięki naszym lekarzom!

Jak wybrać najlepsze leczenie?

1. Zostaw zgłoszenie na stronie (najlepiej ze wszystkimi testami, zdjęciami i diagnozami)
2. Spotkaj się online z lekarzem prowadzącym w celu postawienia wstępnej diagnozy
3. My pomożemy w organizacji przyjazdu, zakwaterowania, wyżywienia, pobytu i leczenia, zgodnie z Twoimi preferencjami
4. Pobierz fakturę i zarezerwuj bilety, wizyty u lekarza, pokój w hotelu itp
5. Zorganizujemy transfery do hotelu i interesujące Cię wizyty: w placówce medycznej, hotelu, restauracji itp
6. Po udanym leczeniu otrzymujesz rachunek i transfer na lotnisko

Operacja zaćmy

Chirurgia katarakty jest najczęściej wykonywaną operacją na świecie. Jeśli jednak nigdy wcześniej nie miałeś tej operacji, możesz czuć niepokój związany z jej przeprowadzeniem przez najbliższe kilka minut.

Chirurgia katarakty jest najczęściej wykonywaną operacją na świecie. Ale jeśli nigdy nie miałeś operacji przed możesz czuć się niespokojny o posiadanie go zrobić przez następne kilka minut. Chcielibyśmy dać Ci wyobrażenie o tym, czego doświadcza większość pacjentów podczas tej operacji.

Lekarze Wszyscy lekarze

Szebanow Roman Wiaczesławowicz
5
Szebanow Roman Wiaczesławowicz, Charków
Lekarz na oddziale diagnostycznym
Międzynarodowe Centrum Medyczne "Ophthalmica"

Lekarz na oddziale diagnostycznym

Staż pracy: 4 lata

Co to jest zaćma?

Zaćma oka to zmętnienie soczewki wewnątrz oka. Podczas operacji zaćmy mętna soczewka jest usuwana z oka i zastępowana przezroczystym implantem soczewki wykonanym przez człowieka.

Istnieje wiele różnych rodzajów implantów soczewek, dlatego przed zabiegiem konieczne jest przeprowadzenie badania lekarskiego i konsultacji z lekarzem. Pomoże to wybrać typ soczewki, który będzie dla Ciebie idealny. Ponadto przed zabiegiem zaczniesz przyjmować krople do oczu przepisane przez lekarza, aby zmniejszyć ryzyko infekcji i stanów zapalnych.

Większość ludzi kontynuuje te krople przez około miesiąc po operacji.

Oftalmologia dzisiaj osiągnęła takie wyżyny, że taka operacja w dobrej klinice jest praktycznie pozbawiona ryzyka zdrowotnego lub komplikacji. Istnieją sale operacyjne poświęcone w całości oczom. Chirurgia, pielęgniarki i znieczulenie, dostawcy są bardzo doświadczeni w opiece nad ludźmi, którzy są w trakcie, operacji zaćmy.

Many ludzie są zaniepokojeni, że mogą doświadczyć dyskomfortu podczas operacji. W większości przypadków, lekarze używają kombinacji lekkiej dożylnej sedacji, aby utrzymać cię zrelaksowany i wygodny. I oni kroplówka znieczulenie do znieczulenia powierzchni oka, aby zapewnić Państwu najbezpieczniejsze i najbardziej komfortowe procedury możliwe. To bezigłowe podejście pozwala na szybszy powrót do zdrowia.

Przyjdziesz do gabinetu

Przyjdź do gabinetu około jednej godziny, przed zabiegiem, aby Twoje doświadczenie było jak najbardziej bezpieczne. Przed przyjazdem należy poddać się okresowi postu. Po przybyciu lub pielęgniarki będą oceniać swoje Vital Signs, rozpocząć IV i używać Drops rozcieńczyć swoje źrenice w przygotowaniu do operacji. Pielęgniarki i dostawcy znieczulenia będą przeglądać swoją historię medyczną, aby zapewnić najbezpieczniejsze doświadczenie możliwe.

Gdy wszystkie przygotowania przedoperacyjne są kompletne, personel zabierze Cię na salę operacyjną, gdzie lekarz i zespół anestezjologiczny będą monitorować Twoje oznaki życiowe i wszystkie stacje chirurgiczne. Wszystko to jest konieczne, aby zapewnić, że masz najlepsze możliwe doświadczenie, gdy operacja się rozpocznie.

Operacja trwa zwykle nie więcej niż 20 minut. Pod koniec operacji, przezroczysta osłona ochronna zostanie umieszczona na Twoim oku, która pozostanie na miejscu przez jakiś czas. Po operacji zostaniesz przewieziony na oddział rehabilitacyjny, gdzie będziesz monitorowany i sprawdzane będą parametry życiowe.

Po operacji otrzymasz instrukcje pooperacyjne i zostaniesz odesłany do domu w towarzystwie przyjaciela lub krewnego. Nie może Pan/Pani samodzielnie prowadzić samochodu do domu, ponieważ podczas zabiegu otrzymał/a Pan/Pani sedację.

Ograniczenia po operacji zaćmy lub minimalne.

  • Ważne jest, aby nie trzeć oka.
  • Po operacji jest również ważne przez około tydzień po operacji, aby uniknąć uciążliwych działań lub wszelkich działań, które mogą narazić swoje oko, do wielu zarazków, takich jak pływanie.

They'are typowo do wizyt pooperacyjnych po operacji, pierwszy występujący w ciągu dnia od operacji i drugi, kilka tygodni później. Jeśli potrzebujesz operacji zaćmy na obu oczach, to zwykle trwa kilka tygodni między operacjami, aby upewnić się, że pierwsze oko wyzdrowiało prawidłowo przed przystąpieniem do drugiego.

Możesz potrzebować okularów na receptę, aby uzyskać najlepszą wizję. Ta recepta może być udostępniona na ostatecznym pooperacyjnym, wizyta. Jeśli tak chcesz w zależności od zawodu, większość ludzi może wrócić do pracy w ciągu kilku dni, po zabiegu. Całkowity czas gojenia po operacji zaćmy jest zwykle około miesiąca, ale większość ludzi zaczyna zauważać poprawę w ich Vision w ciągu dni.

Chirurgia zaćmy to jeden z najkorzystniejszych zabiegów okulistycznych, który pomaga pacjentom, poprawiając ich wzrok i jakość życia.

Współczesna okulistyka nie stoi w miejscu i z każdym rokiem i miesiącem robi postępy. Dziś okuliści mają możliwość stosowania laseroterapii z wieloma elementami operacji zaćmy.

 Dzięki najnowszej technologii, postępowi w chirurgii zaćmy, chirurdzy mają teraz opcje, które pozwalają pacjentom podejmować świadome decyzje dotyczące sposobu, w jaki ich zaćma zostanie usunięta. Jednym z takich postępów było wprowadzenie laserowej refrakcji.

Chirurgia zaćmy przy użyciu lasera lensX

Laser lensX został zaprojektowany, aby wnieść nowy poziom dokładności i powtarzalności do refrakcyjnej chirurgii zaćmy poprzez automatyzację. Jedne z najtrudniejszych etapów operacji zaćmy, laser lensX umożliwia chirurgowi tworzenie precyzyjnych, powtarzalnych nacięć za pomocą obrazu. Sterowana laserowa operacja zaćmy, obejmuje

  • Nacięcia rogówki to okrągły otwór w worku osłonowym.
  • Fragmentacja soczewki.
  • Phacoemulsyfikację.
  • Wprowadzenie soczewki wewnątrzgałkowej i zamknięcie nacięcia

Laser lensX może pomóc w niektórych z najtrudniejszych etapów.

 Standardowa operacja zaćmy rozpoczyna się od wykonania nacięcia przez rogówkę przy użyciu skalpela. Aby umożliwić chirurgowi dostęp do zaćmy, laser lens X zapewnia precyzję i powtarzalność nacięcia.

Capsulorhexis to termin medyczny używany do opisania usunięcia zewnętrznej warstwy soczewki, aby umożliwić chirurgowi dostęp do usunięcia zaćmy.

Twój chirurg'celem jest zmniejszenie ryzyka związanego z usunięciem zaćmy. Laser lensX dokonuje fragmentacji soczewki, tworząc łatwe do wycięcia segmenty dla skutecznego usunięcia przy minimalnym ryzyku.

Z wykorzystaniem impulsów laserowych laser lensX zapewnia chirurgowi 43% redukcję mocy phaco i 51% redukcję czasu phaco w porównaniu ze standardowym usunięciem zaćmy. Procedura z użyciem lasera lensX otworzyła nowy poziom precyzji i powtarzalności w chirurgii okulistycznej dla operacji zaćmy.

Proszę pamiętać, że nie każdy jest kandydatem do tego typu operacji zaćmy i jest dodatkowy koszt nie pokryty przez Ubezpieczenia związane. Z tą technologią Jeśli jesteś zainteresowany, Twój chirurg omówi dalsze szczegóły, w tym czy jesteś dobrym kandydatem.

 

KLAUZULA MEDYCZNA

Ta treść jest przeznaczona wyłącznie do celów informacyjnych i edukacyjnych. Nie jest przeznaczona do udzielania porad medycznych ani do zastępowania takich porad lub leczenia przez osobistego lekarza. Wszyscy czytelnicy tego materiału są zalecane do konsultacji z własnymi lekarzami lub wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia. UAmedTOURS nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne konsekwencje zdrowotne dla jakiejkolwiek osoby lub osób czytających lub postępujących zgodnie z informacjami zawartymi w tych treściach edukacyjnych. Wszyscy czytelnicy tej treści, zwłaszcza ci, którzy przyjmują leki na receptę lub bez recepty, powinni skonsultować się z lekarzem przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian w diecie, stylu życia, przyjmowaniem tabletek lub innych faktów, które mogą mieć wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne.

 

Artykuły

Czy miód jest dobry na zapalenie trzustki? W zapaleniu trzustki nie można jeść słodyczy, ale w niektórych przypadkach lekarze zalecają spożywan...