.

"Reikartz" hotel w Charkowie oferuje 76 pokoi, restaurację z pysznym jedzeniem, salę konferencyjną dla 80 osób, usługi sprzątania, świeżo wyremontowane pokoje oraz personel, który wita gości z całego świata!

.

Usługi i udogodnienia hotelowe

pets
Zwierzęta domowe dozwolone
fastfood
Śniadanie
wifi
Wi-fi
restaurant
Restauracja
meeting_room
Sala konferencyjna
directions_car
Transfer
cleaning_services
Sprzątanie domu
local_laundry_service
Pralnia
Wyposażenie pokoi
pets
Zwierzęta domowe dozwolone
wifi
Wi-fi
cleaning_services
Sprzątanie domu
fastfood
Śniadanie
Rodzaje pomieszczeń
bed
Standard
bed
Gospodarka

Koszt utrzymania

Pokoje
Gospodarka 250 zł
Gospodarka 310 zł
Gospodarka 290 zł
Gospodarka 340 zł
Pokój jednoosobowy 230 zł
Standard 340 zł
Standard 380 zł
Standard 340 zł
Standard 380 zł

Opinie naszych klientów

Hotel overview

Przy zwiedzaniu nowego miasta lub kraju, jednym z najważniejszych czynników wpływających na wspaniałe wrażenia z podróży pozostaje miejsce pobytu.

Wybierając hotel powinieneś zwrócić uwagę nie tylko na wygląd pokoi i ich cenę, ale także na jego lokalizację. Jak daleko jest on od miejsca przyjazdu, czy jest tam dogodna infrastruktura, ile czasu zajmie Ci dotarcie do miejsc, które chciałbyś odwiedzić, a także jakie usługi, poza samym pokojem, świadczy hotel.

"Reikartz" hotel to sieć hoteli na terenie całej Ukrainy; od wielu lat obsługujemy podróżnych z całego świata i naszych rodaków.

"Reikartz" hotel w Charkowie mieści się w zabytkowym budynku w samym centrum miasta i posiada łącznie 76 pokoi.

Są to pokoje jedno i dwuosobowe z możliwością podwójnego obłożenia oraz udogodnieniami dla dzieci. Standard pokoi również jest zróżnicowany: można wybierać od pokoi ekonomicznych po pokoje z lepszym wyposażeniem.

Łazienka, telewizja satelitarna, Wi-Fi, telewizor, śniadanie i inne drobne rzeczy są wliczone w cenę.

W hotelu znajduje się restauracja dla 50 osób, room service, a także sala konferencyjna dla 80 osób na spotkania biznesowe lub inne imprezy.

Dogodne położenie hotelu da Państwu doskonałą możliwość zobaczenia wszystkich najpopularniejszych atrakcji miasta, odwiedzenia najlepszych restauracji i kawiarni, pozostając jednocześnie w niewielkiej odległości od miejsca pobytu.

Podróżuj po Ukrainie, podziel się swoimi wrażeniami i zostań z "Reikartz" hotelem!

Podobne hotele na Ukrainie

Miły i niedrogi hotel w centrum Kijowa. Restauracje, atrakcje i piękno stolicy Ukrainy znajdują się w odległości krótkiego spaceru!
"Allurapart Plaza" to niesamowity i nowoczesny hotel w centrum Kijowa. Wypoczynek w tak pięknym apartamencie pozostawi tylko najbardziej żywe wspomnie...
Podróżuj na Ukrainę, odkryj jeden z najpiękniejszych krajów Europy. Skosztuj pysznych potraw, poznaj narodowe tradycje i zatrzymaj się w hote...
Pozytywny i komfortowy hotel, blisko lotniska, dworca kolejowego, autobusowego i stacji metra!  

Artykuły

Ryzyko zachorowania na raka i inne choroby przewlekłe jest złożone. Gdy pomyślimy o wszystkich czynnikach ryzyka, które się ze sobą łączą: nasze wybory ż...
Na każdym etapie zapalenia trzustki lekarze zabraniają spożywania cytryny, wody cytrynowej w jakiejkolwiek postaci ze względu na wysokie stężenie kwasów,...
Czy miód jest dobry na zapalenie trzustki? W zapaleniu trzustki nie można jeść słodyczy, ale w niektórych przypadkach lekarze zalecają spożywan...