«ARTKLINIK» – to nie tylko centrum medyczne, to laboratorium badawcze zdrowia reprodukcyjnego, w którym zaawansowane technologie łączą się z wieloletnim doświadczeniem naszych specjalistów. Znajdująca się we Lwowie klinika pomaga parom z całej Ukrainy i zagranicy przezwyciężyć problemy reprodukcyjne i mieć dziecko.

Macierzyństwo zastępcze z już utworzonymi zarodkami (1 ET) 195730 zł
Zostań surogatką 106370 zł
Zostań dawczynią oocytów (komórek jajowych) 4680 zł
IVF + ICSI z własnymi oocytami 11060 zł
Gwarantowane macierzyństwo zastępcze z dawstwem komórek jajowych 282960 zł
Dawstwo mitochondriów (MST lub PNT) 63820 zł
Macierzyństwo zastępcze z już utworzonymi zarodkami (1 ET) 195730 zł
Macierzyństwo zastępcze z już utworzonymi zarodkami (2 ET) 208500 zł
Macierzyństwo zastępcze z własnymi oocytami (2 ET) 236150 zł
Macierzyństwo zastępcze z dawstwem komórek jajowych (2 ET) 251050 zł
Dawstwo zarodków 16590 zł
Gwarantowane dawstwo komórek jajowych (4 zarodki do transferu) 29360 zł
Kombinowane dawstwo komórek jajowych 25950 zł
PGD - 5 (preimplantacyjne genetyczne badanie przesiewowe metodą FISH na 5 chromosomach (13, 18, 21, X, Y), liczba zarodków nie większa niż 6, bez blastocysty / biopsji blastomeru) 8080 zł
PGD - 9 (genetyczne badanie preimplantacyjne metodą FISH na 9 chromosomach (13, 15, 16, 17, 18, 21, 22, X, Y) liczba zarodków nie większa niż 6, bez biopsji blastocysty / blastomeru) 9360 zł
Pierwsza konsultacja z reproduktorem 230 zł
Konsultacje online ze specjalistą ds. reprodukcji 230 zł
Podstawowa konsultacja specjalisty ds. reprodukcji najwyższej kategorii 250 zł
Konsultacja specjalisty rozrodu + USG narządów miednicy mniejszej 380 zł
Pilna konsultacja po punkcji komórek jajowych + USG miednicy 380 zł
Test ERA (okno implantacji) 1140 zł
Hodowla zarodków do dnia 3 2510 zł
Wspomagane wylęganie 630 zł
Zostać dawcą spermy 3060 zł
Dawstwo komórek jajowych (oocytów) 8510 zł
Medycyna płodności 6380 zł
Macierzyństwo zastępcze 297850 zł
Medycyna płodności - pierwsza konsultacja 60 zł
Ginekologia 6380 zł
Embriologia 6380 zł
Zapłodnienie in vitro 14890 zł
Zapłodnienie wewnątrzmaciczne (IUI) 1270 zł
Dawstwo mitochondriów 63820 zł
Bank spermy 3100 zł

Nasi lekarze

Aydyn Birol
Wiodący embriolog
Zhemela Nataliia Ihorivna
Kierownik oddziału ART, lekarz diagnostyki ultrasonograficznej, położnik-ginekolog
Semchyshyn Roksolana Oleksandrivna
Dyrektor medyczny, położnik-ginekolog, specjalista diagnostyki ultrasonograficznej
Karimova Gulnara Rustamzhonovna
Położnik-ginekolog, diagnosta ultrasonograficzny
Mokra Khrystyna Romanivna
Położnik-ginekolog, diagnosta ultrasonograficzny

Opinie naszych klientów

Jesteśmy zaskoczeni poziomem usług reprodukcyjnych na Ukrainie
Mam 42 lata i niestety, po dwóch nieudanych zabiegach in vitro w Warszawie, lekarz zalecił mi pogodzenie się z faktem, że nie będę mogła mieć dziecka. Byłam jednak gotowa zrobić wszystko, aby mieć swoje dziecko. Zacząłem przyglądać się klinikom repruduktologii w innych krajach. Dowiedziałem się, że na Ukrainie usługi repruduktologiczne są znacznie nowocześniejsze i wyższej jakości. We Lwowie zadzwoniłam do artklinik, lekarz rozmawiał ze mną po polsku i wysłał mi propozycję leczenia i technologii, w której nie potrzebowałabym komórki jajowej dawczyni. W Polsce nawet tego mi nie zaproponowano. Martwiłam się wojną na Ukrainie i tym, czy wyjazd będzie bezpieczny. Ale po przeczytaniu ponad 100 wiadomości zdałam sobie sprawę, że Lwów znajduje się blisko granicy z Polską i jest bezpiecznym miastem, ponieważ jest daleko od walk. Mój partner i ja pojechaliśmy samochodem, przejście graniczne było łatwe i bez kolejek. Szybko dotarliśmy do Lwowa, piękne miasto. Znaleźliśmy adres kliniki na mapie i już na nas czekali. Pierwsza wizyta była super, komunikacja super. Lekarze mówią płynnie po polsku. Wierzę, że wszystko się uda. Leczenie jeszcze przede mną, ale to co zobaczyłem na Ukrainie bardzo mile mnie zszokowało.
Kamila Lipka (Lublin)
Nie bój się walczyć o swoje szczęście
W moim kraju obowiązują dziwne prawa. Kiedy kobieta nie chce mieć dziecka, nie wolno jej dokonać aborcji. I odwrotnie, gdy kobieta chce dziecka, ale nie może zajść w ciążę, nie wolno jej mieć dziecka! Kocham mój kraj, ale są pewne rzeczy, których nie mogę zrozumieć. Musiałam pojechać na Ukrainę, aby zostać matką. Moje dziecko urodziła surogatka. Nie ukrywałam tego przed nikim i mówiłam zawsze otwarcie!! Dziś ten temat to żadne TABU - tak wiele par ma problemy z zajściem w ciąże. Pozdrawiam WAS dziewczyny
Ewa Rydzewska (Gdańsk)

Przegląd klinik “Klinika rozrodczości "ARTKLINIK"”

Klinika specjalizuje się w kilku obszarach pracy

Leczenie niepłodności:

 • Konsultacje z ginekologiem, reproduktologa, urologiem, embriologiem online i offline.
 • Biopsja aspiracyjna endometrium.
 • Mikroskopia elektronowa endometrium.
 • Echosalpingografia.
 • Urasonografia macicy i przydatków.
 • Monitorowanie owulacji w cyklu naturalnym.
 • Procedura IVF.
 • Macierzyństwo zastępcze.

Zarządzanie ciążąi:

 • USG na wszystkich etapach ciąży, w tym w nagłych przypadkach.
 • Badanie dopplerowskie naczyń układu czynnościowego: ciało matki, łożysko płodu.
 • USG serca płodu.
 • Profil biofizyczny płodu itp.

Monitorowanie zdrowia kobiet:

 • Poradnictwo specjalistyczne.
 • USI:  macica, przydatki, piersi.
 • USG macicy i przydatków w trybie 3D.
 • Mammografia.
 • Fotokolposkopia cyfrowaFotokolposkopia cyfrowa.
 • Wymaz flory.
 • Badanie cytologiczne wymazu z szyjki macicy.

Monitorowanie zdrowia mężczyzn:

 • Konsultacja z urologiem.
 • Biopsja jąder.
 • Micro-TESE.

W «ART CLINIC» wierzymy, że podstawą zdrowego społeczeństwa – są zdrowe i szczęśliwe rodziny. Naszą główną misją jest pokonywanie przeszkód w porodzie przy użyciu zaawansowanej technologii medycznej. Dążymy do zapewnienia innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie medycyny reprodukcyjnej, dając każdemu wiekowi możliwość odczuwania radości z rodzicielstwa. Nasze marzenie – świat, w którym każdy może zrealizować swoje marzenie o rodzinie, gdzie niepłodność nie stoi na drodze do stworzenia nowego życia. Zdrowa rodzina – zdrowy świat, a razem czynimy ten świat lepszym miejscem.

Korzyści z kliniki reprodukcyjnej «ARTCLINIC»

 • Zespół specjalistów. Nasi lekarze ­– są ekspertami w swojej dziedzinie, w tym położnicy-ginekolodzy, reproduktolodzy, urolodzy i specjaliści USG. Większość z nich ma ponad 20-letnie doświadczenie medyczne.
 • Elitarne doświadczenie w embriologii. Nasz wiodący embriolog, Birol Aydin, jest jedynym specjalistą na zachodzie Ukrainy z certyfikatem Eshre - Europejskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i embriologii.
 • Nowoczesny sprzęt. Nasze laboratorium spełnia najnowsze międzynarodowe standardy. Korzystamy z zaawansowanego systemu poklatkowej hodowli zarodków, zapewniając unikalną możliwość obserwacji rozwoju zarodka od samego początku. Ponadto nasz elektroniczny system monitorowania eliminuje możliwość wystąpienia błędu ludzkiego na każdym etapie pracy.
 • Indywidualne podejście. Rozumiemy unikalne potrzeby każdego pacjenta i zapewniamy głęboko spersonalizowane leczenie. Naszym priorytetem jest dobre samopoczucie emocjonalne i zaufanie naszych pacjentów.
 • Kompleksowe leczenie. Nasza klinika oferuje wieloaspektowe, zintegrowane podejście do leczenia, w którym każdy proces jest skoordynowany w celu osiągnięcia najlepszych wyników.
 • Wysokie wskaźniki skuteczności.Dzięki naszym zaawansowanym metodom leczenia i wysoce wyszkolonemu personelowi jesteśmy dumni z naszych imponujących wskaźników skuteczności leczenia, które są zgodne ze światowymi standardami jakości.
 • Programy dla pacjentów zagranicznych. Rozumiejąc wyjątkowe potrzeby pacjentów przybywających z zagranicy, opracowaliśmy specjalistyczne programy, które zapewniają pełną opiekę medyczną, a także komfortowy pobyt na Ukrainie.
 • Szeroki wachlarz możliwości. Starając się pomóc parom w znalezieniu tak upragnionego dziecka, nie skupiamy się wyłącznie na tradycyjnych metodach leczenia, ponieważ rozumiemy, że w celu przezwyciężenia niepłodności należy wykorzystać wszystkie możliwe opcje. Zapewniamy nie tylko leczenie medyczne, ale także usługi takie jak zapłodnienie in vitro (IVF) i zastępcze macierzyństwo.

Wybierając «ARTCLINIC», możesz być pewna, że nasi lekarze są profesjonalni, wrażliwi na Twoje obawy i zmartwienia oraz że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci odkryć radość rodzicielstwa.

Kontakty z kliniką “Klinika rozrodczości "ARTKLINIK"”

room
Lwów, Gaidamatska str. 2B

Artykuły

Macierzyństwo zastępcze w Europie jest legalne w następujących krajach: Kraj Komercyjny lub altruistyczny Udział cudzoziemców w pr...
Od 2024 roku istnieją trzy sposoby przyjazdu na Ukrainę: pociągiem, autobusem i samochodem. Od 24 lutego 2022 roku loty na Ukrainę zostały tym...
Dawstwo komórek jajowych, czasami określane również jako dawstwo komórek jajowych, to świetna okazja, aby pomóc parom, które...
Informacje dla par Jeśli jesteś parą z Polski i chcesz znaleźć matkę zastępczą (wynajem brzucha, brzuch do wynajęcia), zalecamy skontaktowanie się z wykwal...