Pozytywny i komfortowy hotel, blisko lotniska, dworca kolejowego, autobusowego i stacji metra!  
"Reikartz" hotel w Charkowie oferuje 76 pokoi, restaurację z pysznym jedzeniem, salę konferencyjną dla 80 osób, usługi sprzątania, świeżo wyrem...
Hotel "Chichikov" jest położony w zabytkowym centrum miasta, w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych, dobrych restauracji i sklep&oacu...
"Villa Four Rooms" oferuje 29 wygodnych pokoi o nowoczesnym wystroju wnętrz. Oferujemy wszystko dla komfortowego pobytu: śniadanie w formie b...

Hotele w Charkowie

Według danych Ministerstwa Rozwoju Gospodarczego na rok 2019, Charków znalazł się w pierwszej trójce miast Ukrainy pod względem liczby odwiedzin przez turystów: ponad 1,2 mln turystów zagranicznych i ponad 5 mln turystów ukraińskich.
Nie jest to zaskakujące. Charków jest drugim co do wielkości miastem na Ukrainie. Jest to centrum kulturalne, edukacyjne i przemysłowe kraju.

Charków to miasto studentów i imigrantów, nigdy nie śpi i nigdy nie stoi w miejscu. Co miesiąc otwierają się tu nowe lokale, wystawy, sklepy i restauracje.

Jeśli wahasz się, czy odwiedzić Charków, oto kilka powodów, dla których powinieneś to zrobić.

  • W centrum miasta znajduje się pierwszy na Ukrainie "drapacz chmur" - Gosprom. Został on zbudowany w latach 1925-1928 i ma 108 metrów wysokości.
  • Plac Wolności jest największym placem w Europie. Jego powierzchnia wynosi 12 hektarów i mieści w sobie 5 "czerwonych placów" Moskwy.
  • Kino "Bommer" jest najstarszym kinem na terytorium Europy Wschodniej. Zostało założone w 1908 r. i było wówczas pierwszym kinem stacjonarnym.
  • Obecnie "Bommer" jest miejscem spotkań artystów, pisarzy i twórców wszelkiego rodzaju. Odbywają się tu festiwale filmów tradycyjnych i artystycznych.
  • Park Gorkiego jest najlepszym parkiem rozrywki na Ukrainie. Dla tego miejsca do Charkowa przyjeżdżają dzieci z całego kraju. Można tu skorzystać z przejażdżek, różnych stref rozrywki, wypożyczyć rowery, skutery i skutery żyroskopowe.
  • Osobną atrakcją turystyczną w Charkowie są ogrody zoologiczne. Eko-park Feldman znajduje się na dużym obszarze u wylotu miasta. W centrum miasta znajduje się również ogród zoologiczny, który został niedawno otwarty po rekonstrukcji i nie ma odpowiedników na Ukrainie. Miejsca te robią wrażenie nie tylko na Ukraińcach, ale także na turystach z innych krajów świata.

Ogromnym atutem Charkowa są hotele. W mieście jest wiele miejsc, w których można się zatrzymać. Od hosteli i tanich hoteli po luksusowe hotele z pięcioma gwiazdkami. Jeśli do komfortowego pobytu potrzebna jest siłownia, śniadanie do łóżka, jacuzzi, sala konferencyjna lub klub nocny w pobliżu, nie ma problemu.  Szeroki wybór hoteli w Charkowie zapewni Ci wszystko, czego pragniesz.

Możesz zarezerwować pokój hotelowy z wyprzedzeniem lub już po przyjeździe na Ukrainę. Obejrzyj zdjęcia na stronie internetowej lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Czekamy na Ciebie w Charkowie i jesteśmy gotowi, aby uczynić Twój pobyt w naszym kraju niezapomnianym.