Dawstwo komórek jajowych, czasami określane również jako dawstwo komórek jajowych, to świetna okazja, aby pomóc parom, które mają problemy z płodnością.

Dawstwo komórek jajowych to procedura dobrowolnego oddania żeńskich komórek rozrodczych do placówki medycznej, gdzie są one następnie wykorzystywane do zapłodnienia. Użycie oocytów dawczyni jest konieczne w przypadkach, gdy kobieta ma problemy z ilością lub jakością własnych komórek jajowych.

Na Ukrainie procedura transferu komórek jajowych, podobnie jak macierzyństwo zastępcze, jest całkowicie legalna, regulowana przez prawo i przeprowadzana na zasadach komercyjnych.

Zostań dawczynią komórek jajowych Ukraina

Ile zarabia dawczyni komórek jajowych?

Każdy obywatel Ukrainy, który spełnia niezbędne wymagania, może zostać dawcą komórek jajowych.

Z jednej strony jest to okazja, aby pomóc parze mieć dziecko. Z drugiej strony, jest to okazja do otrzymania całkiem przyzwoitego wynagrodzenia pieniężnego.

Dawca komórek jajowych na Ukrainie może otrzymać od 35 000 do 45 000 UAH za jedną procedurę.

Jak zostać dawczynią komórek jajowych na Ukrainie?

Aby zostać dawczynią komórek jajowych, należy skontaktować się z UAmedTOURS telefonicznie +380 (68) 770-61-77 (Telegram, WhatsApp) / +48459567415 dla Polski lub wypełnić formularz zwrotny, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce!

Przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje, powiemy jak przygotować się do zabiegu i umówimy Cię na wizytę w najbliższym dogodnym dla Ciebie terminie.

«UAmedTOURS» – pomoże Ci zostać dawczynią komórek jajowych w najkrótszym możliwym czasie i otrzymać przyzwoitą nagrodę pieniężną.

Wybór kliniki dawstwa komórek jajowych

Jak często mogę oddawać komórki jajowe?

Procedura pobrania oocytów może trwać łącznie około trzech miesięcy, a po trzech cyklach menstruacyjnych można powtórzyć procedurę.

Lekarze zalecają, aby nie uciekać się do dawstwa komórek jajowych zbyt często. Twój lekarz będzie w stanie udzielić Ci indywidualnych zaleceń dotyczących liczby procedur dawstwa, które są dla Ciebie akceptowalne.

Kto może oddać jajeczka?

Aby nie narażać zdrowia dawczyni i zagwarantować zdrowy rozwój nienarodzonego dziecka, lekarze stawiają szereg wymagań kobietom, które chcą zostać dawczyniami.

Wymagania dla dawczyń komórek jajowych:

  • Wiek od 18 do 32 lat (w zależności od indywidualnych okoliczności).
  • Przestrzeganie zdrowego stylu życia i brak złych nawyków (alkohol, palenie tytoniu, narkotyki). .
  • Brak chorób genetycznych, przewlekłych, psychiatrycznych i innych, które mogą zostać przeniesione na dziecko lub wpłynąć na jakość komórki jajowej.
  • Jeśli kobieta niedawno rodziła, powinno upłynąć co najmniej sześć miesięcy przed transferem komórek jajowych i porodem, a laktacja powinna być nieobecna przez 2-3 miesiące.
  • Brak przeciwwskazań do udziału w programie dawstwa.

Jak wygląda procedura dawstwa komórek jajowych?

Dowiedz się więcej o dawstwie komórek jajowych

Proces ten można podzielić na kilka prostych kroków:

  • Spotkanie z naszymi specjalistami i wstępna konsultacja.
  • Badanie lekarskie i wykonanie wszystkich niezbędnych testów.
  • Stymulacja owulacji w celu dojrzewania kilku oocytów.
  • Pobranie oocytów za pomocą specjalnej igły aspiracyjnej.
  • Wypłata nagrody finansowej.

Spotkanie z naszymi specjalistami i wstępna konsultacja.Badanie lekarskie i przejście wszystkich niezbędnych testów. Należy zauważyć, że dawczyni otrzymuje wynagrodzenie pieniężne niezależnie od tego, czy późniejsze zapłodnienie i IVF otrzymanych od niej komórek jajowych zakończy się sukcesem.

Jak zostać dawczynią komórek jajowych na Ukrainie

 

Czy dawstwo komórek jajowych na Ukrainie jest niebezpieczne?

Każda medyczna zmiana rytmów biologicznych w organizmie może mieć negatywne konsekwencje zdrowotne. Ale ponieważ firma "UAmedTOURS" współpracuje tylko z najbardziej wykwalifikowanymi klinikami i lekarzami w dziedzinie ginekologii i medycyny reprodukcyjnej, ryzyko dla zdrowia w tym przypadku jest minimalne.

Jeśli chcesz zostać dawczynią komórek jajowych, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +380 (68) 770-61-77 (Telegram, WhatsApp) / +48459567415 dla Polski Pomóż parze mieć dziecko i otrzymaj za to przyzwoitą nagrodę pieniężną!


Czy uważasz ten artykuł za pomocny?
0 ludzie uznają je za przydatne

FAQ więcej

Aby uzyskać szczegółowe informacje na to pytanie i uzyskać dokładną odpowiedź, zaleca się skontaktowanie się ze specjalistami i poddanie się badaniu lekarskiemu. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie +48459567415 (Telegram, WhatsApp) lub wypełnić formularz opinii, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Pierwszym krokiem będzie rozmowa telefoniczna, podczas której specjalista zada kilka pytań. Następnie zostanie zaplanowana wizyta w klinice w celu przeprowadzenia podstawowego badania lekarskiego. Ważne jest, aby pamiętać, że badanie przesiewowe zostanie opłacone przez klinikę.

Klinika bierze odpowiedzialność za wszystkie płatności i dokłada wszelkich starań, aby wszystkie ustalenia były honorowane. Nie musisz martwić się o aspekty finansowe.

Koszty podróży są omawiane indywidualnie między kliniką a potencjalną dawczynią podczas rozmowy telefonicznej i zależą od konkretnych okoliczności. Klinika weźmie pod uwagę wszystkie czynniki i omówi z Tobą szczegóły dotyczące kosztów podróży, aby zapewnić przejrzystość i zrozumienie.


Więcej:

Prawo do rodzicielstwa - niezbywalne prawo człowieka do zostania ojcem/matką dziecka i posiadania praw oraz obowiązków związanych z jego wychowaniem. Jed...
Gruzja jest jednym z niewielu krajów w Europie, w których macierzyństwo zastępcze jest legalne i regulowane przez prawo. Zalety Zalety progr...
Macierzyństwo zastępcze w Europie jest legalne w następujących krajach: Kraj Komercyjny lub altruistyczny Udział cudzoziemców w pr...