Uzmanlar Klinika Stomatologiczna to miejsce, w którym marzenia o zdrowych zębach i promiennym uśmiechu spełniają się dzięki nowoczesnej technologii i doświadczeniu naszego zespołu. Od momentu powstania w 1995 roku nigdy nie przestaliśmy się doskonalić, odkrywać nowych technik i obszarów pracy, a także ulepszać naszych usług. Wszystko po to, aby nasi pacjenci czuli się jak najbardziej komfortowo i uzyskali dokładnie taki efekt, na jaki liczyli!

All on 6. Stały hybrydowy most akrylowy na każdej szczęce 20090 zł
Tytanowy łącznik implantu + korona (Straumann Roxolid, Astra, Implant Direct, NucleOSS, Osstem) 2820 zł
Most porcelanowy na szczękę (most stały) 6840 zł
Korona z porcelany cyrkonowej 850 zł
E.max. Laminate/empress veneer (Za sztukę) 1020 zł
Czyszczenie + wybielanie 810 zł
Czyszczenie + Wybielanie + Zestawy do wybielania w domu 1060 zł
Usuwanie kamienia nazębnego 250 zł
Licówka kompozytowa (za sztukę) 470 zł
All on 4. Stały hybrydowy most akrylowy na szczękę 14960 zł
All on 8. Stały hybrydowy most akrylowy na szczękę 24790 zł
Implant tytanowy + łącznik 1880 zł
Korona z porcelany cyrkonowej 850 zł
Korona metalowo-ceramiczna 510 zł
Korona emax ceramiczna 1060 zł
Most porcelanowo-metalowy (3 korony) 1530 zł
Licówka kompozytowa (za sztukę) 470 zł
Stomatologia 420 zł
Implanty stomatologiczne 850 zł
Zakładanie licówek 850 zł
Wybielanie zębów 290 zł
Korony dentystyczne 510 zł
Implanty All on 6 21370 zł
Implanty dentystyczne All on 4 16240 zł

Nasi lekarze

Omer Kodan
Dentysta
Ahmet Demirci
Chirurg szczękowo-twarzowy
Ilhan Aktaş
Dentysta
Emir Can Koccan
Dentysta
Havvanur Turgut
Dentysta

Przegląd klinik “Klinika stomatologiczna "Uzmanlar"”

Nasze korzyści:

 • Zespół ekspertów. Nasi lekarze to wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i ciągłym rozwojem zawodowym.
 • Najnowocześniejszy sprzęt. Wykorzystujemy zaawansowane technologie i sprzęt najnowszej generacji do dokładnej diagnostyki i skutecznego leczenia.
 • Indywidualne podejście. Bierzemy pod uwagę potrzeby i życzenia każdego pacjenta, opracowując spersonalizowany plan leczenia.
 • Komfort i bezpieczeństwo. Stworzyliśmy przytulną i bezpieczną atmosferę w naszej klinice, abyś czuł się komfortowo i pewnie na każdym etapie leczenia.
 • Szeroki zakres usług. Uzmanlar Clinic oferuje pełen zakres usług stomatologicznych, od profilaktyki i leczenia po korektę estetyczną i chirurgię rekonstrukcyjną.

Usługi, które oferujemy:

 • Implanty stomatologiczne. Specjalizujemy się we wszczepianiu wysokiej jakości implantów stomatologicznych wiodących światowych marek. 
 • Ortodoncja. Nasi ortodonci zapewniają indywidualne plany leczenia w celu skorygowania różnych problemów ze zgryzem i wyrównania zębów, dzięki czemu można uzyskać zdrowy i atrakcyjny uśmiech.
 • Stomatologia estetyczna. Pomagamy uzyskać idealny uśmiech dzięki zabiegom takim jak licówki porcelanowe, kosmetyczne korekty kształtu i koloru zębów oraz inne zabiegi estetyczne.
 • Wybielanie zębów. Nasze profesjonalne metody wybielania pomogą Ci pozbyć się przebarwień i przywrócić uśmiechowi naturalną biel i blask.
 • Leczenie kanałowe. Nasi wykwalifikowani specjaliści zapewniają skuteczne leczenie kanałowe przy użyciu nowoczesnych technik i sprzętu, aby uchronić zęby przed ekstrakcją.
 • Protezy zębowe. Oferujemy szeroką gamę protez, w tym protezy stałe i ruchome, które idealnie pasują do naturalnych zębów i zapewniają komfort i pewność podczas żucia i mówienia.

Każda z naszych usług opiera się na indywidualnych potrzebach i celach każdego pacjenta.

Umów się na wizytę w Uzmanlar Dental Clinic i powierz swój uśmiech światowej klasy dentystom. Jesteśmy gotowi pomóc Ci osiągnąć zdrowy i piękny uśmiech, o jakim zawsze marzyłeś!

Kontakty z kliniką “Klinika stomatologiczna "Uzmanlar"”

room
Türkali, Ihlamurdere Cd. No:92 D:3, 34357 Beşiktaş/Istanbul, Turcja