Prawo do rodzicielstwa - niezbywalne prawo człowieka do zostania ojcem/matką dziecka i posiadania praw oraz obowiązków związanych z jego wychowaniem. Jednakże, prawo to często wymaga ochrony i odrębnego uregulowania.

Nasze specjalne programy macierzyństwa zastępczego są skierowane na zapewnienie praw parom LGBT w zakresie ojcostwa i obejmują pełen zakres usług medycznych i prawnych.

samotny ojciec z dzieckiem

Procedura macierzyństwa zastępczego dla par jednopłciowych LGBT:

1. Wybierz agencję świadczącą usługi macierzyństwa zastępczego

Macierzyństwo zastępcze wymaga skomplikowanej koordynacji, planowania i umów prawnych. Jednak nie martw się, doświadczeni pracownicy agencji UamedTours będą w stałej komunikacji z Tobą. Ponadto będziesz mieć osobistego koordynatora programu, dostępnego 24/7. Właściwy wybór agencji z wysokim poziomem doświadczenia w zakresie macierzyństwa zastępczego dla par jednopłciowych, zapewnia przyszłym rodzicom pozytywny i skuteczny wynik programu macierzyństwa zastępczego.

2. Zdecyduj, kto będzie genetycznie powiązany z dzieckiem

Rodzice jednopłciowi muszą zdecydować, czyją spermę lub komórkę jajową będą używać do stworzenia zarodka. Czasami przyszli rodzice (pary homoseksualne) decydują się na zapłodnienie kilku komórek jajowych, używając spermy obu partnerów, co pozwala obu z nich stać się biologicznymi rodzicami.

3. Wybierz dawcę

Programy macierzyństwa zastępczego z UamedTours gwarantują przyszłym rodzicom dostęp do własnej międzynarodowej bazy dawców komórek jajowych i spermy.

Jednakże, często pary jednopłciowe wybierają program, w którym używana jest sperma jednego z partnerów i komórka jajowa bliskiego krewnego (na przykład siostry) drugiego przyszłego ojca, zapewniając w ten sposób biologiczne powiązanie obu rodziców z dzieckiem.

Dla par lesbijskich dostępny jest program IVF, który zakłada, że jedna z partnerek nosi i rodzi dziecko, ale do zapłodnienia używana jest komórka jajowa drugiej partnerki.

4. Wybierz matkę zastępczą

Wybór kobiety, która urodzi Twoje dziecko (dzieci), jest jednym z najważniejszych kroków do rodzicielstwa.

Możesz skorzystać z naszej bazy kandydatek na matki zastępcze lub skorzystać z usług swojej krewnej, która zgodzi się uczestniczyć w programie macierzyństwa zastępczego.

Wybierając matkę zastępczą z naszej bazy, masz gwarancję, że kandydatka przeszła wszystkie niezbędne badania medyczne i psychologiczne oraz spełnia wymagania dotyczące bezpiecznego macierzyństwa zastępczego.

matka zastępcza dla par jednopłciowych

Kandydatki na matki zastępcze i przyszli rodzice wypełniają ankiety, w których określają typ osoby/pary, z którą chcieliby przystąpić do programu macierzyństwa zastępczego oraz poziom komunikacji, jaki chcą między sobą utrzymywać.

W jakim kraju realizowane są programy macierzyństwa zastępczego dla par jednopłciowych?

Firma UaMedTours oferuje programy macierzyństwa zastępczego dla par LGBT w Albanii i Meksyku. Znajomość szczegółów lokalnego prawa jest gwarancją pomyślnego przebiegu programu macierzyństwa zastępczego. Firma UaMedTours jest ekspertem w dziedzinie macierzyństwa zastępczego dla par jednopłciowych w Albanii i Meksyku, dlatego nie musisz martwić się o kwestie organizacyjne i prawne.

W zależności od indywidualnych potrzeb przyszłych rodziców, oferujemy następujące programy:

  • Macierzyństwo zastępcze + matka zastępcza + dawczyni komórki jajowej
  • Macierzyństwo zastępcze + Twoja matka zastępcza + dawczyni komórki jajowej
  • Macierzyństwo zastępcze + matka zastępcza + sperma obu mężczyzn
  • Macierzyństwo zastępcze + matka zastępcza + Twój dawca komórki jajowej (krewna jednego z partnerów)
  • IVF z dawczą spermą
  • IVF z komórkami jajowymi partnerki
  • Macierzyństwo zastępcze + matka zastępcza + własna komórka jajowa + sperma dawcy

Każdy z programów obejmuje pakiet All Inclusive, w tym usługi medyczne, organizacyjne i prawne.

jednopłciowa para kobiet z dzieckiem

Firma UamedTours oferuje szeroki zakres rozwiązań na drodze do rodzicielstwa dla par LGBT. W razie potrzeby opracujemy indywidualny pakiet macierzyństwa zastępczego dostosowany do Twoich unikalnych potrzeb.

Cena programu macierzyństwa zastępczego zależy od wybranej opcji, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Przykładowa cena w Albanii:

  • Program macierzyństwa zastępczego + matka zastępcza + własne zamrożone zarodki + transport (1 próba przeniesienia zarodków do macicy matki zastępczej) kosztuje 60 000 euro.
  • Program macierzyństwa zastępczego + matka zastępcza + stworzenie zarodków z własnych oocytów i spermy męża (1 stymulacja, 1 punkcja, maksymalnie 2 próby przeniesienia zarodków do macicy matki zastępczej) kosztuje 70 000 euro.
  • Program macierzyństwa zastępczego + matka zastępcza + dawczyni komórki jajowej (1 stymulacja, 1 punkcja, maksymalnie 2 próby przeniesienia zarodków do macicy matki zastępczej) kosztuje 74 000 euro.

Aby indywidualnie obliczyć koszt programu, zadzwoń do nas lub napisz wygodnym dla Ciebie sposobem przez Viber, Telegram, WhatsApp, email.

Zrób pierwszy krok do marzeń - zostaw zgłoszenie na bezpłatną konsultację.


Czy uważasz ten artykuł za pomocny?
2 ludzie uznają je za przydatne

Więcej:

Prawo do rodzicielstwa - niezbywalne prawo człowieka do zostania ojcem/matką dziecka i posiadania praw oraz obowiązków związanych z jego wychowaniem. Jed...
Gruzja jest jednym z niewielu krajów w Europie, w których macierzyństwo zastępcze jest legalne i regulowane przez prawo. Zalety Zalety progr...
Macierzyństwo zastępcze w Europie jest legalne w następujących krajach: Kraj Komercyjny lub altruistyczny Udział cudzoziemców w pr...