Pragnienie posiadania dziecka jest jednym z najświętszych dla każdej rodziny, zwłaszcza dla kobiet. Szczęście, które dziecko przynosi swoim rodzicom, jego pierwsze kroki i uśmiech, słowa i osiągnięcia wypełniają nasze życie sensem.

Niestety, dzisiejsze statystyki światowe pokazują, że większość par w dojrzałym wieku ma trudności z urodzeniem dziecka i nie może zajść w ciążę w pierwszym roku prób.

Wiek, w którym para może mieć problemy z płodnością jest coraz młodszy i jest to z pewnością niepokojące. Ale z pomocą wszystkim rodzicom, którzy chcą poznać szczęście związane z posiadaniem i wychowaniem dziecka, przychodzi nowoczesna technologia, a konkretnie medycyna.

Intracytoplazmatyczne wstrzykiwanie plemników (ICSI) 1650 zł
Program IVF jest standardowy 6400 zł
Program podwójnej stymulacji jajników "DuoStim" 12580 zł
Zostań surogatką 63140 zł
Zostań dawczynią oocytów (komórek jajowych) 5020 zł
Program "Protokół Segmentacji" 6330 zł
Program transportowy 6150 zł
Program "Dawstwo komórek jajowych" 21660 zł
Program przenoszenia rozmrożonych zarodków dawcy 3520 zł
Inseminacja nasieniem dawcy (ISD) 3410 zł
Kompleksowe leczenie vulvo-vaginal (leczenie laserem) 1260 zł
Kompleksowe leczenie vulvo-vaginal (leczenie laserem) 960 zł
Dawstwo komórek jajowych (oocytów) 20740 zł
Medycyna płodności 6910 zł
Zapłodnienie in vitro 6910 zł
Medycyna płodności - pierwsza konsultacja 180 zł
Bank spermy 2760 zł
Macierzyństwo zastępcze 46080 zł
Zapłodnienie wewnątrzmaciczne (IUI) 1380 zł
Embriologia 1380 zł

Nasi lekarze

Vladykina Nataliia Władykina
Reproduktolog, genetyk
Deineko Tetiana Serhiivna
Reproduktolog, położnik-ginekolog
Savchenko Iryna  Stanislavivna
Reproduktolog, położnik-ginekolog

Nasze certyfikaty

Przegląd klinik “Klinika medycyny rozrodu "LITA"”

Klinika Medycyny Rozrodu LITA od wielu lat zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem niepłodności oraz innych problemów związanych z rozrodem.

Główne obszary pracy naszej kliniki:

  •     Konsultacje specjalistów w zakresie leczenia niepłodności
  •     Planowanie i prowadzenie ciąży
  •     Diagnoza i leczenie niepłodności we wszystkich formach
  •     Prowadzenie programów IVF i innych metod ART
  •     Macierzyństwo zastępcze
  •     Oddawanie jaj
  •     Ginekologia

Nasze zalety

Pełny cykl leczenia. Klinika LITA oferuje swoim pacjentom leczenie od momentu rozpoznania choroby do narodzin dziecka. Nie trzeba będzie kontaktować się z zewnętrznymi specjalistami w poszukiwaniu porad. W jednym miejscu otrzymasz pełen zakres usług i możesz być pewien ich wysokiej kwalifikacji.

Alternatywne możliwości leczenia. Oprócz leczenia samej choroby, nasza klinika posiada kwalifikacje do IVF z jajeczkami Twoimi i dawczyni, a także kwestie związane z macierzyństwem zastępczym.

Wysokie kwalifikacje lekarzy. Nasi lekarze posiadają wysokie kwalifikacje, doświadczenie w pracy z przypadkami o różnej złożoności i są członkami Ukraińskiego Stowarzyszenia Medycyny Rozrodu oraz Europejskiego Stowarzyszenia Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE). Każdy z lekarzy stale przechodzi zaawansowane szkolenia, uczestniczy w seminariach i specjalistycznych konferencjach, wymienia doświadczenia z zagranicznymi kolegami i monitoruje rozwój podejścia do leczenia niepłodności na świecie.

Nowoczesne wyposażenie. Starannie monitorujemy wyposażenie techniczne naszego centrum medycznego, ponieważ nowoczesny sprzęt nie tylko umożliwia wprowadzanie nowych rodzajów leczenia, ale także znacząco poprawia jakość i skuteczność zabiegów takich jak IVF. Na przykład, jako jedyni na Ukrainie pracujemy z nowoczesnym systemem mikromanipulatorów najnowszej wersji oraz laserem Lykos, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie pomocniczych wylęgu laserowego oraz biopsji zarodków.

Doskonała obsługa. Nasz personel doskonale zdaje sobie sprawę ze stopnia stresu fizycznego i emocjonalnego, jaki przeżywają pary podczas leczenia IVF lub zabiegu, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy komfort pacjentów i staramy się ułatwić im ten trudny emocjonalnie okres oraz stać się wsparciem w drodze do długo wyczekiwanej ciąży.

Klinika Medycyny Rozrodu "LITA" - opieka i wysoka technologia połączone w jednym, aby uszczęśliwić jak najwięcej rodzin!

 

Kontakty z kliniką “Klinika medycyny rozrodu "LITA"”

room
м. Kijów, ulica Wał Dnieprowski 28

Podobne kliniki na Ukrainie

Artykuły

Dawstwo komórek jajowych, czasami określane również jako dawstwo komórek jajowych, to świetna okazja, aby pomóc parom, które...
Macierzyństwo zastępcze to procedura dwustronnej umowy między małżeństwem, które nie może mieć dzieci, a zdrową kobietą w wieku rozrodczym, która...
Duży odsetek par na całym świecie ma problemy z poczęciem dziecka. Wynika to zarówno ze stanu zdrowia przyszłych rodziców, jak i z faktu, że coraz...