Pragnienie posiadania dziecka jest jednym z najświętszych dla każdej rodziny, zwłaszcza dla kobiet. Szczęście, które dziecko przynosi swoim rodzicom, jego pierwsze kroki i uśmiech, słowa i osiągnięcia wypełniają nasze życie sensem.

Niestety, dzisiejsze statystyki światowe pokazują, że większość par w dojrzałym wieku ma trudności z urodzeniem dziecka i nie może zajść w ciążę w pierwszym roku prób.

Wiek, w którym para może mieć problemy z płodnością jest coraz młodszy i jest to z pewnością niepokojące. Ale z pomocą wszystkim rodzicom, którzy chcą poznać szczęście związane z posiadaniem i wychowaniem dziecka, przychodzi nowoczesna technologia, a konkretnie medycyna.

Macierzyństwo zastępcze z już utworzonymi zarodkami (1 ET) 185490 zł
Program IVF jest standardowy 5920 zł
Macierzyństwo zastępcze z własnymi oocytami (2 ET) 173550 zł
Zostań surogatką 58410 zł
Zostań dawczynią oocytów (komórek jajowych) 4640 zł
Program "Protokół Segmentacji" 5860 zł
Program transportowy 5690 zł
Program "Dawstwo komórek jajowych" 20040 zł
Program przenoszenia rozmrożonych zarodków dawcy 3260 zł
Inseminacja nasieniem dawcy (ISD) 3150 zł
Kompleksowe leczenie vulvo-vaginal (leczenie laserem) 1170 zł
Kompleksowe leczenie vulvo-vaginal (leczenie laserem) 890 zł
Konsultacja reprodukcyjna (kompleksowa konsultacja z wiodącym specjalistą ds. reprodukcji, genetykiem, ginekologiem-endokrynologiem, embriologiem itp.) 370 zł
Podstawowa konsultacja przez specjalistę ds. reprodukcji N. V. Vladykina 150 zł
Powtórna konsultacja ze specjalistą ds. reprodukcji N. V. Vladykina 120 zł
Podstawowa konsultacja specjalisty ds. reprodukcji najwyższej kategorii 80 zł
Konsultacja online ze specjalistą ds. reprodukcji najwyższej kategorii podstawowej 80 zł
Dawstwo komórek jajowych (oocytów) 19180 zł
Medycyna płodności 6390 zł
Zapłodnienie in vitro 6390 zł
Medycyna płodności - pierwsza konsultacja 170 zł
Bank spermy 2550 zł
Macierzyństwo zastępcze 42640 zł
Zapłodnienie wewnątrzmaciczne (IUI) 1270 zł
Embriologia 1270 zł

Nasi lekarze

Vladykina Nataliia Władykina
Reproduktolog, genetyk
Deineko Tetiana Serhiivna
Reproduktolog, położnik-ginekolog
Savchenko Iryna  Stanislavivna
Reproduktolog, położnik-ginekolog

Opinie naszych klientów

Дякуємо за народження нашої донечки
Низький уклін Владикіній Наталії Володимирівні! Ви виріли в успіх нашого лікування, мабуть більше ніж ми самі! Після другої невдалої спроби ЕКЗ, ми опустили руки, однак Наталія Володимирівна, підтримувала нас та бачила шлях до успішного результату. За цей рік, Ви стали для нас, як рідна людина! Ми вдячні безмежно, за те, що допомогли здійснити нашу мрію, стати батьками нашої крихітки!
Клініка ЛІТА
Задорожна Юлія (Київ)
Владыкина - бриллиант!
Как только узнали про проблему, так сразу и к Владыкиной. Наталья Владимировна - это не врач, а волшебница! Подход у нее такой личный, словно ты единственный пациент. С нами сидела, все разжевала, какие шаги будем предпринимать. И вот, спустя пару месяцев лечения - положительный результат. Не верилось, глазам своим! Скажу так, если бы не она, то и счастья нашего сейчас не было бы. Владыкина - это шанс, который должен быть у каждой пары с такой проблемой. Рекомендую от всей души!
Валерия (NY, USA)
The services are ok. But its been a long road for us
We had a surrogacy programme and our child was born on 20.02.2022 in Ukraine in Kiev. We had bought tickets for 26.02.2022, but on 23.02.2022 air communication with Ukraine was cancelled. We had to fly first to Warsaw, rent a car there and drive to Kiev to pick up our child. In general, we are grateful to сlinik Lita, because it was not their fault. Everything went according to plan and the contact was good.
CLINIK LITA
Li Wei (China)

Nasze certyfikaty

Przegląd klinik “Klinika medycyny rozrodu "LITA"”

Klinika Medycyny Rozrodu LITA od wielu lat zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem niepłodności oraz innych problemów związanych z rozrodem.

Główne obszary pracy naszej kliniki:

  •     Konsultacje specjalistów w zakresie leczenia niepłodności
  •     Planowanie i prowadzenie ciąży
  •     Diagnoza i leczenie niepłodności we wszystkich formach
  •     Prowadzenie programów IVF i innych metod ART
  •     Macierzyństwo zastępcze
  •     Oddawanie jaj
  •     Ginekologia

Nasze zalety

Pełny cykl leczenia. Klinika LITA oferuje swoim pacjentom leczenie od momentu rozpoznania choroby do narodzin dziecka. Nie trzeba będzie kontaktować się z zewnętrznymi specjalistami w poszukiwaniu porad. W jednym miejscu otrzymasz pełen zakres usług i możesz być pewien ich wysokiej kwalifikacji.

Alternatywne możliwości leczenia. Oprócz leczenia samej choroby, nasza klinika posiada kwalifikacje do IVF z jajeczkami Twoimi i dawczyni, a także kwestie związane z macierzyństwem zastępczym.

Wysokie kwalifikacje lekarzy. Nasi lekarze posiadają wysokie kwalifikacje, doświadczenie w pracy z przypadkami o różnej złożoności i są członkami Ukraińskiego Stowarzyszenia Medycyny Rozrodu oraz Europejskiego Stowarzyszenia Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE). Każdy z lekarzy stale przechodzi zaawansowane szkolenia, uczestniczy w seminariach i specjalistycznych konferencjach, wymienia doświadczenia z zagranicznymi kolegami i monitoruje rozwój podejścia do leczenia niepłodności na świecie.

Nowoczesne wyposażenie. Starannie monitorujemy wyposażenie techniczne naszego centrum medycznego, ponieważ nowoczesny sprzęt nie tylko umożliwia wprowadzanie nowych rodzajów leczenia, ale także znacząco poprawia jakość i skuteczność zabiegów takich jak IVF. Na przykład, jako jedyni na Ukrainie pracujemy z nowoczesnym systemem mikromanipulatorów najnowszej wersji oraz laserem Lykos, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie pomocniczych wylęgu laserowego oraz biopsji zarodków.

Doskonała obsługa. Nasz personel doskonale zdaje sobie sprawę ze stopnia stresu fizycznego i emocjonalnego, jaki przeżywają pary podczas leczenia IVF lub zabiegu, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy komfort pacjentów i staramy się ułatwić im ten trudny emocjonalnie okres oraz stać się wsparciem w drodze do długo wyczekiwanej ciąży.

Klinika Medycyny Rozrodu "LITA" - opieka i wysoka technologia połączone w jednym, aby uszczęśliwić jak najwięcej rodzin!

 

Kontakty z kliniką “Klinika medycyny rozrodu "LITA"”

room
м. Kijów, ulica Wał Dnieprowski 28

Artykuły

Macierzyństwo zastępcze w Europie jest legalne w następujących krajach: Kraj Komercyjny lub altruistyczny Udział cudzoziemców w pr...
Od 2024 roku istnieją trzy sposoby przyjazdu na Ukrainę: pociągiem, autobusem i samochodem. Od 24 lutego 2022 roku loty na Ukrainę zostały tym...
Dawstwo komórek jajowych, czasami określane również jako dawstwo komórek jajowych, to świetna okazja, aby pomóc parom, które...
Informacje dla par Jeśli jesteś parą z Polski i chcesz znaleźć matkę zastępczą (wynajem brzucha, brzuch do wynajęcia), zalecamy skontaktowanie się z wykwal...
Duży odsetek par na całym świecie ma problemy z poczęciem dziecka. Wynika to zarówno ze stanu zdrowia przyszłych rodziców, jak i z faktu, że coraz...