Pragnienie posiadania dziecka jest jednym z najświętszych dla każdej rodziny, zwłaszcza dla kobiet. Szczęście, które dziecko przynosi swoim rodzicom, jego pierwsze kroki i uśmiech, słowa i osiągnięcia wypełniają nasze życie sensem.

Niestety, dzisiejsze statystyki światowe pokazują, że większość par w dojrzałym wieku ma trudności z urodzeniem dziecka i nie może zajść w ciążę w pierwszym roku prób.

Wiek, w którym para może mieć problemy z płodnością jest coraz młodszy i jest to z pewnością niepokojące. Ale z pomocą wszystkim rodzicom, którzy chcą poznać szczęście związane z posiadaniem i wychowaniem dziecka, przychodzi nowoczesna technologia, a konkretnie medycyna.

Intracytoplazmatyczne wstrzykiwanie plemników (ICSI) 315.00 EUR
PICSI (fizjologiczna selekcja plemników) 305.00 EUR
Nakłucie mieszków włosowych 340.00 EUR
Program IVF w cyklu naturalnym 1101.00 EUR
Program IVF jest standardowy 1300.00 EUR
Program podwójnej stymulacji jajników "DuoStim" 2360.00 EUR
Program podwójnego asynchronicznego transferu zarodków witryfikowanych 935.00 EUR
Program "Zachowanie płodności" (stymulacja jajników bez leków)" 725.00 EUR
Program "Protokół Segmentacji" 1270.00 EUR
Program transportowy 1110.00 EUR
Program "Dawstwo komórek jajowych" 3975.00 EUR
Program przenoszenia rozmrożonych zarodków dawcy 775.00 EUR
Inseminacja nasieniem dawcy (ISD) 505.00 EUR
Kompleksowe leczenie vulvo-vaginal (leczenie laserem) 300.00 EUR
Kompleksowe leczenie vulvo-vaginal (leczenie laserem) 200.00 EUR
Dawstwo komórek jajowych (oocytów) 4500.00 EUR
Medycyna płodności 1500.00 EUR
Zapłodnienie in vitro 1500.00 EUR
Medycyna płodności - pierwsza konsultacja 40.00 EUR
Bank spermy 600.00 EUR
Macierzyństwo zastępcze 10000.00 EUR
Zapłodnienie wewnątrzmaciczne (IUI) 300.00 EUR

Nasi lekarze

Nasze certyfikaty

Przegląd klinik “Klinika medycyny rozrodu "LITA"”

Klinika Medycyny Rozrodu LITA od wielu lat zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem niepłodności oraz innych problemów związanych z rozrodem.

Główne obszary pracy naszej kliniki:

  •     Konsultacje specjalistów w zakresie leczenia niepłodności
  •     Planowanie i prowadzenie ciąży
  •     Diagnoza i leczenie niepłodności we wszystkich formach
  •     Prowadzenie programów IVF i innych metod ART
  •     Macierzyństwo zastępcze
  •     Oddawanie jaj
  •     Ginekologia

Nasze zalety

Pełny cykl leczenia. Klinika LITA oferuje swoim pacjentom leczenie od momentu rozpoznania choroby do narodzin dziecka. Nie trzeba będzie kontaktować się z zewnętrznymi specjalistami w poszukiwaniu porad. W jednym miejscu otrzymasz pełen zakres usług i możesz być pewien ich wysokiej kwalifikacji.

Alternatywne możliwości leczenia. Oprócz leczenia samej choroby, nasza klinika posiada kwalifikacje do IVF z jajeczkami Twoimi i dawczyni, a także kwestie związane z macierzyństwem zastępczym.

Wysokie kwalifikacje lekarzy. Nasi lekarze posiadają wysokie kwalifikacje, doświadczenie w pracy z przypadkami o różnej złożoności i są członkami Ukraińskiego Stowarzyszenia Medycyny Rozrodu oraz Europejskiego Stowarzyszenia Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE). Każdy z lekarzy stale przechodzi zaawansowane szkolenia, uczestniczy w seminariach i specjalistycznych konferencjach, wymienia doświadczenia z zagranicznymi kolegami i monitoruje rozwój podejścia do leczenia niepłodności na świecie.

Nowoczesne wyposażenie. Starannie monitorujemy wyposażenie techniczne naszego centrum medycznego, ponieważ nowoczesny sprzęt nie tylko umożliwia wprowadzanie nowych rodzajów leczenia, ale także znacząco poprawia jakość i skuteczność zabiegów takich jak IVF. Na przykład, jako jedyni na Ukrainie pracujemy z nowoczesnym systemem mikromanipulatorów najnowszej wersji oraz laserem Lykos, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie pomocniczych wylęgu laserowego oraz biopsji zarodków.

Doskonała obsługa. Nasz personel doskonale zdaje sobie sprawę ze stopnia stresu fizycznego i emocjonalnego, jaki przeżywają pary podczas leczenia IVF lub zabiegu, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy komfort pacjentów i staramy się ułatwić im ten trudny emocjonalnie okres oraz stać się wsparciem w drodze do długo wyczekiwanej ciąży.

Klinika Medycyny Rozrodu "LITA" - opieka i wysoka technologia połączone w jednym, aby uszczęśliwić jak najwięcej rodzin!

 

Kontakty z kliniką “Klinika medycyny rozrodu "LITA"”

room
м. Kijów, ulica Wał Dnieprowski 28

Podobne kliniki na Ukrainie

Artykuły

Duży odsetek par na całym świecie ma problemy z poczęciem dziecka. Wynika to zarówno ze stanu zdrowia przyszłych rodziców, jak i z faktu, że coraz...