Pragnienie posiadania dziecka jest jednym z najświętszych dla każdej rodziny, zwłaszcza dla kobiet. Szczęście, które dziecko przynosi swoim rodzicom, jego pierwsze kroki i uśmiech, słowa i osiągnięcia wypełniają nasze życie sensem.

Niestety, dzisiejsze statystyki światowe pokazują, że większość par w dojrzałym wieku ma trudności z urodzeniem dziecka i nie może zajść w ciążę w pierwszym roku prób.

Wiek, w którym para może mieć problemy z płodnością jest coraz młodszy i jest to z pewnością niepokojące. Ale z pomocą wszystkim rodzicom, którzy chcą poznać szczęście związane z posiadaniem i wychowaniem dziecka, przychodzi nowoczesna technologia, a konkretnie medycyna.

Intracytoplazmatyczne wstrzykiwanie plemników (ICSI) 1470 zł
Usługi banku spermy 2800 zł
Surogacja 46820 zł
Reproduktologia 7020 zł
Program IVF jest standardowy 6080 zł
Program podwójnej stymulacji jajników "DuoStim" 11040 zł
Program podwójnego asynchronicznego transferu zarodków witryfikowanych 4370 zł
Program "Zachowanie płodności" (stymulacja jajników bez leków)" 3390 zł
Program "Protokół Segmentacji" 5940 zł
Program transportowy 5190 zł
Program "Dawstwo komórek jajowych" 18610 zł
Program przenoszenia rozmrożonych zarodków dawcy 3620 zł
Inseminacja nasieniem dawcy (ISD) 2360 zł
Kompleksowe leczenie vulvo-vaginal (leczenie laserem) 1400 zł
Kompleksowe leczenie vulvo-vaginal (leczenie laserem) 930 zł
Dawstwo komórek jajowych (oocytów) 21060 zł
Medycyna płodności 7020 zł
Zapłodnienie in vitro 7020 zł
Medycyna płodności - pierwsza konsultacja 180 zł
Bank spermy 2800 zł
Macierzyństwo zastępcze 46820 zł
Zapłodnienie wewnątrzmaciczne (IUI) 1400 zł

Nasi lekarze

Nasze certyfikaty

Przegląd klinik “Klinika medycyny rozrodu "LITA"”

Klinika Medycyny Rozrodu LITA od wielu lat zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem niepłodności oraz innych problemów związanych z rozrodem.

Główne obszary pracy naszej kliniki:

  •     Konsultacje specjalistów w zakresie leczenia niepłodności
  •     Planowanie i prowadzenie ciąży
  •     Diagnoza i leczenie niepłodności we wszystkich formach
  •     Prowadzenie programów IVF i innych metod ART
  •     Macierzyństwo zastępcze
  •     Oddawanie jaj
  •     Ginekologia

Nasze zalety

Pełny cykl leczenia. Klinika LITA oferuje swoim pacjentom leczenie od momentu rozpoznania choroby do narodzin dziecka. Nie trzeba będzie kontaktować się z zewnętrznymi specjalistami w poszukiwaniu porad. W jednym miejscu otrzymasz pełen zakres usług i możesz być pewien ich wysokiej kwalifikacji.

Alternatywne możliwości leczenia. Oprócz leczenia samej choroby, nasza klinika posiada kwalifikacje do IVF z jajeczkami Twoimi i dawczyni, a także kwestie związane z macierzyństwem zastępczym.

Wysokie kwalifikacje lekarzy. Nasi lekarze posiadają wysokie kwalifikacje, doświadczenie w pracy z przypadkami o różnej złożoności i są członkami Ukraińskiego Stowarzyszenia Medycyny Rozrodu oraz Europejskiego Stowarzyszenia Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE). Każdy z lekarzy stale przechodzi zaawansowane szkolenia, uczestniczy w seminariach i specjalistycznych konferencjach, wymienia doświadczenia z zagranicznymi kolegami i monitoruje rozwój podejścia do leczenia niepłodności na świecie.

Nowoczesne wyposażenie. Starannie monitorujemy wyposażenie techniczne naszego centrum medycznego, ponieważ nowoczesny sprzęt nie tylko umożliwia wprowadzanie nowych rodzajów leczenia, ale także znacząco poprawia jakość i skuteczność zabiegów takich jak IVF. Na przykład, jako jedyni na Ukrainie pracujemy z nowoczesnym systemem mikromanipulatorów najnowszej wersji oraz laserem Lykos, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie pomocniczych wylęgu laserowego oraz biopsji zarodków.

Doskonała obsługa. Nasz personel doskonale zdaje sobie sprawę ze stopnia stresu fizycznego i emocjonalnego, jaki przeżywają pary podczas leczenia IVF lub zabiegu, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy komfort pacjentów i staramy się ułatwić im ten trudny emocjonalnie okres oraz stać się wsparciem w drodze do długo wyczekiwanej ciąży.

Klinika Medycyny Rozrodu "LITA" - opieka i wysoka technologia połączone w jednym, aby uszczęśliwić jak najwięcej rodzin!

 

Kontakty z kliniką “Klinika medycyny rozrodu "LITA"”

room
м. Kijów, ulica Wał Dnieprowski 28

Podobne kliniki na Ukrainie

Artykuły

Duży odsetek par na całym świecie ma problemy z poczęciem dziecka. Wynika to zarówno ze stanu zdrowia przyszłych rodziców, jak i z faktu, że coraz...