Witamy w klinice okulistycznej "Pavliv" - Twoim oknie na świat wyraźnego widzenia!

Klinika okulistyczna "Pavliv" to miejsce, w którym marzenia o zdrowym wzroku stają się rzeczywistością. Nasza klinika oferuje szeroki zakres usług w zakresie indywidualnych laserowych operacji oczu i innych zabiegów okulistycznych. Łączymy światowe standardy z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, aby zapewnić najlepsze możliwe leczenie.

Leczenie laserowe to innowacyjna metoda, która oferuje dziś ogromną szansę na przywrócenie wzroku. W "Pavliv" Clinic zapewniamy możliwość zmiany jasności i jakości tego, jak widzisz świat własnymi oczami.

Konsultacje 90 zł
Laserowa koagulacja siatkówki (ogniskowa) 270 zł
Panretinalna laserowa koagulacja siatkówki 1 etap 160 zł
Profilaktyczna obwodowa laserowa koagulacja siatkówki - jedno oko 330 zł
Profilaktyczna obwodowa laserowa koagulacja siatkówki - dwoje oczu 600 zł
Trabekuloplastyka laserowa - jedno oko 330 zł
Trabekuloplastyka laserowa - dwoje oczu 600 zł
Irydoplastyka laserowa - jedno oko 270 zł
Irydoplastyka laserowa - dwoje oczu 490 zł
Pakiet badań przesiewowych (tarcza nerwu wzrokowego + plamka) dla obu oczu 110 zł
Pakiet jaskrowy obu oczu (grubość warstwy włókien nerwowych i liczba komórek zwojowych w obszarze plamki, pachymetria, kąt komory przedniej) 140 zł
Ortokeratologiczne soczewki na noc - 1 soczewka 1090 zł
Ortokeratologiczne soczewki na noc 1670 zł
Leczenie sprzętowe 1 kurs (10 sesji) 240 zł
Wstępna wizyta domowa lekarza 160 zł
Okulistyka 4250 zł
Laserowa korekcja wzroku 1700 zł
Operacja zaćmy 1480 zł

Nasi lekarze

Pavliv Oleksandra Borysivna
Okulista najwyższej kategorii, chirurg okulista, główny okulista obwodu lwowskiego.
Pavliv Sofia  Andriivna
Wiodący okulista, chirurg okulista
Gernaga Yuliana Omelyanivna
Okulista najwyższej kategorii, specjalista w zakresie nocnych soczewek ortokeratologicznych

Opinie naszych klientów

Все добре
Звернувся до офтальмолога в "Клініці Павлів" у Львові, бо почав замічати проблеми з зором. Лікар був досить уважний, зробив всі необхідні перевірки та обстеження. Особливо сподобалось, як детально мені все пояснили, що до чого і чому виникають такі симптоми. Професіоналізм на рівні, і в клініці все дуже чисто і сучасно. Порадили кілька варіантів лікування та профілактики, які допоможуть покращити зір. Поки задоволений і продовжую слідувати їхнім рекомендаціям.
Клініка Павлів
Мирослав (Львів)

Przegląd klinik “Klinika okulistyczna "Pavliv"”

Diagnoza - pierwszy krok

Wstępna diagnoza jest najważniejszym krokiem w leczeniu każdej choroby. Nasi okuliści przeprowadzają badanie wzroku przy użyciu nowoczesnego sprzętu, z rozszerzeniem źrenicy w celu dokładniejszej oceny siatkówki. Pozwala nam to dokładnie określić charakter choroby i wybrać najlepszą metodę leczenia.

Leczenie laserowe - droga do lepszego widzenia

Leczenie laserowe jest skuteczną metodą dla pacjentów z różnym stopniem zaawansowania choroby siatkówki. Nasz zespół doświadczonych specjalistów zapewnia, że leczenie jest dostosowane do specyfiki i potrzeb pacjenta.

Szybkość i rezultaty

Jedną z głównych zalet leczenia laserowego jest szybkość powrotu do zdrowia i zauważalna poprawa widzenia. Wielu pacjentów zauważa pozytywne zmiany już po krótkim czasie od zabiegu.

Długotrwały efekt

Tworzymy dla Ciebie indywidualny plan leczenia, który gwarantuje nie tylko skuteczność, ale także długotrwałe zachowanie wysokiej jakości widzenia. Po zabiegu laserowym ważne jest, aby stosować się do zaleceń naszych specjalistów i regularnie odwiedzać okulistę.

Zaufaj profesjonalistom

Laserowe leczenie siatkówki w "Pavliv" Clinic to szansa, aby uczynić swoje życie jaśniejszym i lepszym. Zaufaj doświadczeniu i wiedzy naszych okulistów. Zasługujesz tylko na to, co najlepsze!

Jeśli nadal masz pytania lub wątpliwości, nie zwlekaj, tylko zadzwoń do naszej kliniki i umów się na konsultację z okulistą. Chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi, rozwiejemy wątpliwości i pomożemy poprawić wzrok. Odwiedź nas w klinice "Pavliv". Twoja świetlana przyszłość zaczyna się tutaj.

Oprócz laserowego leczenia oczu nasi specjaliści stosują również inne metody leczenia. Jeśli Twój wzrok się pogorszył lub doświadczasz innych trudności, czekamy na Twoją wizytę. Nasi specjaliści zrobią wszystko, co w ich mocy, aby przywrócić Ci radość patrzenia na świat własnymi oczami!

Klinika "Pavliv" to miejsce, w którym nowoczesna medycyna i szczera troska o pacjentów dokonują niemożliwego - przywracają pacjentom jasność widzenia.

Czekamy na Ciebie w klinice okulistycznej "Pavliv"!

Kontakty z kliniką “Klinika okulistyczna "Pavliv"”

room
Jurija Rufy 45a, Lwów

Artykuły

Od 2024 roku istnieją trzy sposoby przyjazdu na Ukrainę: pociągiem, autobusem i samochodem. Od 24 lutego 2022 roku loty na Ukrainę zostały tym...