Marzysz o idealnym uśmiechu i zdrowych zębach? W klinice "Dent Art" jesteśmy gotowi zamienić Twoje marzenie w rzeczywistość. Zlokalizowana w Kijowie - samym sercu Ukrainy, nasza klinika oferuje najwyższy poziom usług stomatologicznych, indywidualne podejście do każdego pacjenta i komfortowe warunki leczenia.

Wstępna wizyta u lekarza ogólnego (badanie, doradztwo, plan leczenia) 60 zł
Wstępna wizyta u chirurga implantologa (badanie, konsultacja, plan leczenia) 60 zł
Wstępna wizyta u ortopedy (badanie, konsultacja, plan leczenia) 60 zł
Profesjonalne wybielanie: izolacja dziąseł systemem Cofferdam + żel Beyond + lampa ZOOM 4 660 zł
Profesjonalna higiena jamy ustnej "Perio" poziom 2 z mikroskopem: usuwanie twardej płytki nazębnej za pomocą ultradźwięków + usuwanie miękkiej płytki nazębnej za pomocą AirFlow + polerowanie zębów + zalecenia dotyczące pielęgnacji i profilaktyki 330 zł
Leczenie stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym (1 godzina) 390 zł
Licówka ceramiczna E-max - szkielet z późniejszym licowaniem 1010 zł
Ceramiczna korona Master 1210 zł
Korona ceramiczna wykonana z tlenku cyrkonu z późniejszym licowaniem przy użyciu technologii Multi Layered 1060 zł
Odbudowa zęba poziom 2, z mikroskopem (precyzyjne odtworzenie utraconego anatomicznego kształtu zęba) 380 zł
Umieszczanie implantów NOBEL 2310 zł
Instalacja implantów Straumann, BLX SLActive (Szwajcaria) 2520 zł
Wszczepianie implantów BIOHORIZONS (USA) 1790 zł
Instalacja implantu Anyridge (Korea) 1790 zł
Wszczepienie implantu JDental Zygoma 3490 zł
Skaling, polerowanie powierzchni korzenia z oderwaniem płata (1 segment boczny) 240 zł
Instalacja kwasu hialuronowego na zapalenie przyzębia, zapalenie okołowszczepowe 460 zł
Stosowanie kwasu hialuronowego (w przypadku zapalenia dziąseł, po zabiegach chirurgicznych) 450 zł
Planowanie i produkcja szablonu chirurgicznego z mocowaniem śrubowym (4 implanty) 840 zł
Stomatologia 420 zł
Implanty stomatologiczne 3430 zł
Zakładanie licówek 1280 zł
Wybielanie zębów 420 zł
Dekoracje na zęby 210 zł
Korony dentystyczne 420 zł
Leczenie stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym 420 zł
Leczenie stomatologiczne pod mikroskopem 420 zł
Leczenie dziąseł 420 zł
Implanty dentystyczne All on 4 14590 zł
Implanty All on 6 19310 zł

Nasi lekarze

Aristov Nikita Evgenievich
Chirurg implantolog
Dmytro Wołodymyrowycz Bojko
Terapeuta, endodonta
Ptychkina Julia Olegiwna
Chirurg, chirurg implantolog, chirurg szczękowo-twarzowy
Vasiliev Yegor Dmytrovych
Lekarz ogólny, chirurg, endodonta
Panurina Kateryna Dmytrivna
Periodontolog, terapeuta, endodonta
Khoruzhenko Serhii Serhiiovych
Gnatolog, ortopeda
Turmenko Wiktor Iwanowicz
Gnatolog, ortopeda

Przegląd klinik “Klinika stomatologiczna "Dent Art"”

Profesjonalizm i doświadczenie

Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści, przeszkoleni w najlepszych szkołach medycznych, każdy z nich regularnie przechodzi zaawansowane szkolenia nie tylko na Ukrainie, ale także za granicą. Wymiana doświadczeń z zagranicznymi kolegami jest jedną z najlepszych strategii rozwoju zawodowego każdego specjalisty, zwłaszcza w dziedzinie medycyny. Każdy z naszych stomatologów jest prawdziwym profesjonalistą w swojej dziedzinie, który jest szczerze zaangażowany w to, co robi i jest zmotywowany do osiągnięcia najlepszego wyniku dla Ciebie. 

Ponadto kontynuujemy tradycję mentoringu, gdzie każdy młody dentysta może poprosić o pomoc bardziej doświadczonego kolegę i zaangażować go w swoje leczenie. Daje to nie tylko możliwość uzyskania opinii z zewnątrz, uzyskania porady od kompetentnego eksperta, ale także minimalizuje możliwość popełnienia błędu podczas leczenia.

Indywidualne podejście multidyscyplinarne

Rozumiemy, że każdy pacjent jest wyjątkowy, dlatego oferujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Nasi lekarze i personel uważnie słuchają Twoich życzeń i potrzeb, aby opracować dla Ciebie najlepszy plan leczenia.

Zapewniamy szeroki zakres usług:

Najnowocześniejszy sprzęt i technologia

W "Dent Art" Dental Clinic wykorzystujemy zaawansowaną technologię stomatologiczną i najnowocześniejszy sprzęt, aby zapewnić naszym pacjentom najwyższy poziom leczenia i komfortu.

Nasz arsenał obejmuje:

  • Tomograf komputerowy VATECH – wykorzystanie tego sprzętu medycznego pozwala nam znacznie skrócić czas diagnozowania problemu, przyspieszyć wybór optymalnego leczenia oraz przygotowanie do zabiegów takich jak chirurgia, ortodoncja, implantacja czy protetyka. Procedura skanowania nie wymaga specjalnego przygotowania i jest całkowicie bezpieczna dla pacjenta. Poziom ekspozycji jest porównywalny z dawką promieniowania otrzymywaną podczas sześciogodzinnej podróży samolotem. Tomografia komputerowa może wykryć patologie, które są niewidoczne podczas konwencjonalnego badania wizualnego.
  • Mikroskop stomatologiczny LEICA to zaawansowane technologicznie urządzenie, które zapewnia najbardziej szczegółowe badanie jamy ustnej, umożliwiając dentyście przeprowadzenie precyzyjnego i jak najdelikatniejszego leczenia przy minimalnej interwencji. Dzięki zastosowaniu mikroskopu znacznie wzrasta skuteczność i szybkość osiągania pozytywnych wyników w leczeniu stomatologicznym o różnym stopniu złożoności.
  • Cyfrowy wycisk (skanowanie) 3SHAPE – wysoka dokładność, szybkość i komfort. Technologia cyfrowa to najlepszy sposób na osiągnięcie dokładnych i spójnych wyników. Dzięki cyfrowym wyciskom dentysta może natychmiast ocenić obraz i wysłać go do laboratorium, gdzie protezy, korony, mosty i inne produkty są wykonywane dokładnie, szybko i dostosowane do indywidualnych potrzeb.
  • Cyfrowy łuk twarzowy ZEBRIS JMA OPTIC jest ważnym urządzeniem diagnostycznym dla protez zębowych. Używamy zaawansowanego systemu Zebris JMA Optic, który nie tylko identyfikuje niezbędne parametry dla dentysty, ale także natychmiast przesyła je do tabletu lub ekranu komputera, ułatwiając prowadzenie cyfrowej dokumentacji naszych pacjentów.
  • OCCLUSENSE to innowacyjne cyfrowe urządzenie do diagnostyki okluzji, które rejestruje i wyświetla punkty okluzyjne, prezentując nacisk w punktach kontaktowych lub rozkład siły żucia.
  • Lampy PHILIPS ZOOM 4 to lampa wybielająca z zimnym źródłem światła LED, która zapewnia maksymalny komfort i bezbolesność podczas zabiegu. Dzięki wybielaniu na zimno tkanka zęba nie jest narażona na działanie ciepła, a szkliwo zęba zachowuje swoją integralność.

Wielojęzyczny personel

Nasza klinika posiada wielojęzyczny personel gotowy do komunikowania się z pacjentami z różnych części świata. Mamy doświadczenie w pracy z gośćmi z różnych krajów i skupiamy się na tworzeniu jak najbardziej komfortowego środowiska dla międzynarodowych pacjentów.

Dogodna lokalizacja

Klinika "Dent Art" posiada 4 oddziały. Trzy z nich znajdują się w Kijowie, a jeden w Odessie. Dzięki temu możemy z całą pewnością powiedzieć, że będziesz w stanie dotrzeć do nas najkrótszą drogą, wybierając oddział, który znajduje się w bliskiej odległości od Ciebie.

Nie odkładaj opieki zdrowotnej na później. Skontaktuj się z kliniką "Dent Art", aby uzyskać wysokiej jakości i profesjonalne leczenie stomatologiczne w przystępnych cenach na Ukrainie. Twój zdrowy uśmiech czeka na Ciebie!

Kontakty z kliniką “Klinika stomatologiczna "Dent Art"”

room
ul. Elizaveta Chavdar, 7. Kijów

Podobne kliniki na Ukrainie

W samym sercu Lwowa, gdzie tradycje historyczne łączą się z nowoczesną jakością, klinika My Dentistry oferuje najwyższej klasy usługi zgodnie z międzynarodowymi...
"Centre Perio" jest jedynym centrum periodontologicznym na Ukrainie! Jego celem jest leczenie chorób tkanek przyzębia. Klinika stomatologicz...
Witamy w Trident Dental Clinic, zlokalizowanej w jednym z najpiękniejszych miast w Europie i centrum Ukrainy - Kijowie. Nasza klinika oferuje wysokiej jakości u...