Sala Kliniki Medycyny Stemowej GOOD CELLS
5
Klinika komórek macierzystych GOOD CELLS, Kijów
GOOD CELLS to firma, która od ponad 10 lat zajmuje się leczeniem komórkami macierzystymi i jest liderem w tej dziedzinie na Ukrainie. Nasz sukces zawdzięczamy nie tylko wieloletniemu doświadczeniu i wysoko wykwalifikowanym lekarzom. Dobór indywidualnego planu leczenia dla każdego pacjenta. Realne doświadczenie w przechowywaniu i produkcji komórek macierzystych. Własne nowoczesne laboratorium biotechniczne...
Fasada budynku instytutu terapii komórkowej w Kijowie
5
Instytut Terapii Komórkowych, Kijów
Instytut Terapii Komórkowej to placówka medyczna w Kijowie specjalizująca się w terapii komórkami macierzystymi, przechowywaniu materiału biologicznego i zabiegach odmładzających. Posiada dwie kliniki terapii komórkowej, kriobank oraz jednostkę badawczą. Specjaliści instytutu mają ponad 40-letnie doświadczenie w przechowywaniu i stosowaniu komórek macierzystych.
Recepcja w Centrum Excimer Eye w Kijowie
5
Centrum Okulistyki "Excimer", Kijów
"Excimer" Eye Clinic w Kijowie jest uznanym liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie usług okulistycznych na Ukrainie. Od 1999 roku klinika wprowadza do ukraińskiej medycyny międzynarodowe standardy okulistyki oraz promuje troskliwe i uważne podejście do leczenia jednego z najcenniejszych darów - wzroku. Centrum Korekcji Oka "Excimer" dąży do osiągnięcia jak najlepszych efektów, czyli zachowania pr...
Sala Centrum Okulistycznego Nowyj Zir w Kijowie
5
Centrum Okulistyczne "Novy Zir", Kijów
"Nowyj Zir" to jedna z największych struktur oftalmologicznych na Ukrainie, która wchłonęła wszystkie najnowsze osiągnięcia światowej medycyny. To 7 nowoczesnych ośrodków, które są gotowe świadczyć usługi najwyższej jakości od diagnostyki wzroku do rozwiązania najbardziej skomplikowanych problemów leczenia chorób oczu. Główną osobliwością ośrodków "Nowyj Zir" jest profesjonal...
Klinika medycyny rozrodu "LITA"
5
Klinika medycyny rozrodu "LITA", Kijów
Pragnienie posiadania dziecka jest jednym z najświętszych dla każdej rodziny, zwłaszcza dla kobiet. Szczęście, które dziecko przynosi swoim rodzicom, jego pierwsze kroki i uśmiech, słowa i osiągnięcia wypełniają nasze życie sensem. Niestety, dzisiejsze statystyki światowe pokazują, że większość par w dojrzałym wieku ma trudności z urodzeniem dziecka i nie może zajść w ciążę w pierwszym roku prób. Wiek, w którym para moż...
Szyld z nazwą kliniki Kymedical Kijów Ukraina
5
Centrum Medyczne "Kiymedical", Kijów
"KIYMEDICAL" to nowoczesne wielospecjalistyczne centrum medyczne, w którym znajdziesz pomoc wykwalifikowanych specjalistów. Klinika znajduje się w stolicy Ukrainy, Kijowie, a to daje jej szereg istotnych zalet. Na przykład: Kijów jest centrum wszystkich najnowszych technologii medycznych i to właśnie w tym mieście pojawiają się one jako pierwsze i zaczynają być regularnie stosowane. W stolicy pracuje ogro...

Jak wybrać najlepsze leczenie?

1. Zostaw zgłoszenie na stronie (najlepiej ze wszystkimi testami, zdjęciami i diagnozami)
2. Spotkaj się online z lekarzem prowadzącym w celu postawienia wstępnej diagnozy
3. My pomożemy w organizacji przyjazdu, zakwaterowania, wyżywienia, pobytu i leczenia, zgodnie z Twoimi preferencjami
4. Pobierz fakturę i zarezerwuj bilety, wizyty u lekarza, pokój w hotelu itp
5. Zorganizujemy transfery do hotelu i interesujące Cię wizyty: w placówce medycznej, hotelu, restauracji itp
6. Po udanym leczeniu otrzymujesz rachunek i transfer na lotnisko

Kliniki w Kijowie

Ukraina jest jednym z niewielu krajów europejskich, gdzie takie metody leczenia są legalne, wszystkie manipulacje są zgodne z protokołami bezpieczeństwa, a ukraińskie ustawodawstwo jest bardzo humanitarne i tolerancyjne w tej kwestii.

Takie stanowisko państwa pozwala pacjentom zagranicznym na poddanie się potrzebnemu im leczeniu:

  • Otyłość
  • Cukrzyca
  • Niepłodność
  • Choroba Alzheimera
  • Rekonwalescencja po urazach sportowych
  • Bioasekuracja

Kliniki dla turystyki medycznej w KijowieNasze ustawodawstwo jest równie humanitarne w przypadku zapłodnienia in vitro, stawiając parom mniej wymagań i dając im większe szanse na pozytywny wynik.

Stomatologia i okulistyka są również bardzo popularnymi kierunkami turystyki medycznej. Korekcja wzroku, wymiana soczewki, wszczepianie implantów, licówek i nożyczek to zabiegi, z powodu których tysiące obcokrajowców codziennie odwiedza ukraińskie kliniki.
 
Taki popyt na leczenie na Ukrainie wynika z niskich cen, w porównaniu z krajami europejskimi i USA, oraz wysokiego poziomu medycyny i usług w tym kraju.

Brak obowiązku wizowego, łatwy dostęp do lotniska i transportu, tolerancyjne społeczeństwo i ukraińska gościnność to wielkie zalety przemawiające za wyborem Ukrainy!

Lekarze Wszyscy lekarze

Nikolay Sokolov
5
Nikolay Sokolov, Kijów
Główny Lekarz, Instytut Terapii Komórkowych
Instytut Terapii Komórkowych

Sokolov Nikolai - MD, PhD, główny lekarz Instytutu Terapii Komórkowej, specjalista w dziedzinie technologii komórkowych, wiodący kardiolog, posiada bogate doświadczenie w terapii przeciwstarzeniowej i profilaktycznej.

Lobyntseva Galina
5
Lobyntseva Galina, Kijów
Dyrektor Kriobanku Instytutu Terapii Komórkowych
Instytut Terapii Komórkowych

Galina Lobintseva jest współzałożycielką i dyrektorem pierwszego na Ukrainie Kriobanku Instytutu Terapii Komórkowej, kandydatką nauk biologicznych, laureatką Państwowej Nagrody Ukrainy w dziedzinie nauki i techniki.

Gladkikh Yuri
5
Gladkikh Yuri, Kijów
Pierwszy naczelny lekarz i doradca naukowy Instytutu Terapii Klinicznej.
Instytut Terapii Komórkowych

Yury Gladkikh - Prezes Związku Banków. Pierwszy główny lekarz i doradca naukowy Instytutu Terapii Klinicznej.

Gazda Maria Witaliewna
5
Gazda Maria Witaliewna, Kijów
Terapeuta medyczny
Instytut Terapii Komórkowych

Maria Vitalievna Gazda jest lekarzem ogólnym, certyfikowanym lekarzem dietetyki, medycyny przeciwstarzeniowej, medycyny prewencyjnej.

Vladimir Anatolievich Shabliy
5
Vladimir Anatolievich Shabliy, Kijów
Zastępca Dyrektora Kriobanku
Instytut Terapii Komórkowych

Vladimir Anatolievich Shabliy - zastępca dyrektora Banku, kierownik laboratorium białek komórek łożyska, kandydat nauk biologicznych.

Szpitale w Kijowie UkrainaNiewątpliwie ogólny poziom medycyny na Ukrainie już kilka lat temu osiągnął poziom europejski i dziś nie ustępuje klinikom we Francji, Anglii czy Niemczech.

Ukraina poświęciła wiele lat na tworzenie nowoczesnych klinik, szkolenie lekarzy i zapewnienie wysokiej jakości sprzętu technicznego. Dziś ukraińscy lekarze wykonują operacje o dowolnej złożoności, z łatwością diagnozują wszelkie choroby, a co najważniejsze - ratują życie tysiącom ludzi.

Oczywiście, najbardziej postępowe i nowoczesne kliniki Ukrainy są skoncentrowane w Kijowie. Kijowskie kliniki przyjmują najwięcej zagranicznych pacjentów i mają największe doświadczenie w pracy z nimi.

Podobnie jak w Charkowie i Odessie, w Kijowie stworzono najbardziej komfortowe warunki dla turystów. Należy do nich możliwość zarezerwowania usługi transferu, dobrze rozwinięta komunikacja miejska, obfitość hoteli, kawiarni, restauracji, klubów i muzeów. Duży odsetek ludności anglojęzycznej. Wszystko to sprawia, że pobyt na Ukrainie, a zwłaszcza w Kijowie jest wygodny, łatwy i pozostawia miłe wspomnienia.

Co do opieki medycznej na Ukrainie. Jeśli masz wątpliwości i nie wiesz, które miasto wybrać, powinieneś wybrać Kijów. Tutaj można znaleźć kliniki o dowolnej orientacji:

Na szczególną uwagę w tym zestawieniu zasługują kliniki leczenia komórkami macierzystymi.