"Nowyj Zir" to jedna z największych struktur oftalmologicznych na Ukrainie, która wchłonęła wszystkie najnowsze osiągnięcia światowej medycyny. To 7 nowoczesnych ośrodków, które są gotowe świadczyć usługi najwyższej jakości od diagnostyki wzroku do rozwiązania najbardziej skomplikowanych problemów leczenia chorób oczu.

Główną osobliwością ośrodków "Nowyj Zir" jest profesjonalizm personelu medycznego. Tutaj konsultują i przeprowadzają operacje lekarze najwyższej kategorii, kandydaci nauk medycznych. Trzon zespołu stanowią specjaliści, którzy praktykują razem od 1999 roku. Oni stali u początków prywatnej oftalmologii Ukrainy.

Okulistyka 4270 zł
Implantacja segmentów rogówki 4700 zł
Operacja zaćmy 1280 zł
Implantacja VICH Phakic IOL (nadwzroczność +2,75D) 7220 zł
Implantacja torycznej soczewki wewnątrzgałkowej VTICMO Phakic Toric IOL (krótkowzroczność toryczna powyżej -6D) 8520 zł
Implantacja VICMO Phakic IOL (krótkowzroczność powyżej -6D) 7670 zł
Implantacja VTICM Phakic Toric IOL (krótkowzroczność toryczna) 8100 zł
Chirurgia witreoretinalna 4980 zł
Leczenie chirurgiczne jaskry 1680 zł
Operacje przeciwjaskrowe z użyciem urządzenia EX-PRESS 4590 zł
Fakoemulsyfikacja z implantacją IOL TecnisSymfonyToric (elastyczna, z ochroną przed promieniowaniem UV i korekcją astygmatyzmu) 6660 zł
Ogniskowa fotokoagulacja laserowa z nawigacją mikropulsową 1730 zł
Fakoemulsyfikacja z implantacją IOL TecnisSymfony (ZXR00) (elastyczna, chroniona przed UV) 5490 zł
Fakoemulsyfikacja z implantacją IOL TecnisSymfonyToric (elastyczna, ochrona przed promieniowaniem UV i korekcja astygmatyzmu) 7410 zł
Fakoemulsyfikacja z implantacją IOL TecnisSymfonyToric (elastyczna, ochrona przed promieniowaniem UV i korekcja astygmatyzmu) 8460 zł
Okulistyka 4270 zł
Laserowa korekcja wzroku 1620 zł
Operacja zaćmy 1280 zł

Nasi lekarze

Parkhomenko Georgij Jakowlewicz
Główny lekarz sieci centrów medycznych Noviy Zir, chirurg okulista
Mogilevsky Sergey Yurievich
Dyrektor naukowy sieci centrów medycznych "Nowyj Zir"
Manoilo Tatiana Vladimirovna
Zastępca Głównego lekarza Centrum Medycznego "New Zir", okulista
Kulish Marina Anatoliewna
Lekarz najwyższej kategorii. Chirurg okulista
Mogilnaya Irina Viktorovna
Okulista dziecięcy
Farhat Hassan
Okulista

Opinie naszych klientów

It could have been better
I flew to Kiev for vision treatment at the Novy Zir Clinic. We discussed everything in advance with the girl Olga. I was met at the airport and escorted to the hotel, I don't even remember the name, but not a bad budget option. The hospital was literally just a few steps away. Therefore there was no problem. The problem was the language. The doctor spoke mediocre English, and if it were not for the receptionist I am not sure that we understood each other. I had to call Olga and solve this issue, because I was promised that the doctor speaks perfect English. At my next appointment I was met by Mr. Parkhomenko who continued my treatment. Three days later I was operated on for my glaucoma. Although I hoped to do without it, but the doctor convinced me. I recovered at home, but I really feel better. Had it not been for the incident with my first doctor, I would have said everything was fine, but now I have to check and recheck the work of the staff. Keep that in mind!
Novy Zir
Jacob (Toronto, Canada)

Nasze certyfikaty

Przegląd klinik “Centrum Okulistyczne "Novy Zir"”

Historia

1999

W Kijowie otwiera się pierwszy prywatny ośrodek oftalmologiczny, którego kierownikiem jest Georgij Jakowlewicz Parchomenko. Rozpoczęła się żmudna praca nad stworzeniem prywatnej krajowej oftalmosurgii.
 
Ukraińskim pacjentom zaoferowano to, co wcześniej mogły zaoferować słynne zagraniczne centra medyczne: wysoką jakość usług i najnowsze metody leczenia chorób oczu. Zakupiono najnowocześniejszy sprzęt.
 
Dr Parkhomenko ma swoich stałych pomocników - chirurgów, pielęgniarki, administratorów, menedżerów i inżynierów - pracujących obok niego. Dzięki ich biegłości i zjednoczonej pracy w tym samym roku szkoła okulistyczna Georgija Parkhomenko została uznana na szkoleniu klinicznym dotyczącym korekcji laserowej w Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych oraz na wiedeńskim kongresie Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgów Zaćmy i Refrakcji.
 
Rozpoczynają się żmudne prace naukowe i praktyczne oparte na pierwszych laserowych korekcjach oczu. Dzięki nowoczesnemu zapleczu diagnostycznemu stały się dostępne jakościowe i kompleksowe badania diagnostyczne wzroku.

2000

Prawdziwym przełomem tego roku było wprowadzenie ambulatoryjnego leczenia zaćmy metodą fakoemulsyfikacji. Operacja trwa teraz nie więcej niż 10-15 minut i nie wymaga hospitalizacji. Dzięki wprowadzeniu fakoemulsyfikacji długie kolejki odeszły w zapomnienie. Zabieg stał się szybki i bezbolesny. Okres rekonwalescencji został znacznie skrócony. Ludzie zaczynają widzieć już na sali operacyjnej i zaraz po zabiegu wracają do domu. Niektórzy z nich prowadzą nawet własny samochód.
 
Udane leczenie zaćmy zainspirowało zespół do rozpoczęcia ambulatoryjnych operacji jaskry z zastosowaniem sklerektomii niepenetrującej. We wrześniu 2000 roku, na kongresie Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgów Zaćmy i Refrakcji w Brukseli, światowa społeczność pochwaliła osiągnięcia młodej ukraińskiej prywatnej okulistyki. Od tego czasu klinika stale wymienia doświadczenia z amerykańskimi, francuskimi i włoskimi kolegami.

2001

Wprowadzamy nową metodę korekcji krótkowzroczności i nadwzroczności - wszczepianie wewnątrzgałkowych soczewek phakic Artisan. Teraz specjaliści kliniki mogą poprawić wzrok pacjentów z przeciwwskazaniami do korekcji laserowej, na przykład z cienką rogówką lub wysokim stopniem wady refrakcji (ponad 8,0 dioptrii).
 
Centrum Medyczne otrzymuje certyfikat Advanced Course in Phakic Intraocular Lens Implantation Artisan (Groningen, Holandia). Czołowi lekarze biorą udział w Russian Symposium on Refractive Surgery (Moskwa). W tym roku wprowadzamy nową metodę znieczulenia podczas operacji - znieczulenie kroplowe (bez zastrzyków).

2002

W tym roku centrum medyczne zaczęło oferować oftalmologię dziecięcą.

A w samej klinice rozpoczyna się implantacja monoblokowych IOL, najnowszego osiągnięcia w dziedzinie sztucznych soczewek.

2003

W centrum medycznym zostały otwarte dwie nowe specjalizacje: chirurgia rekonstrukcyjna i witreoretinalna. Ale głównym wydarzeniem jest otwarcie oddziału w mieście Chmielnicki. Teraz mieszkańcy tego miasta mogą uzyskać opiekę okulistyczną na poziomie metropolitalnym w domu.
 
W dniach 22-24 maja 2003 roku w Kijowie w hotelu President Kievsky odbyło się Międzynarodowe Sympozjum Oftalmologiczne, zorganizowane przez amerykańską firmę Alcon. Częścią sympozjum jest żywa operacja zaćmy. Około dwustu uczestników z różnych krajów świata obserwowało przebieg najbardziej skomplikowanych operacji. Dr Parkhomenko pokazuje swoje umiejętności "na żywo". Wszystko, co działo się na sali operacyjnej, było transmitowane na dużym ekranie w sali konferencyjnej hotelu Prezydent.
 
W grudniu tego samego roku Georgij Jakowlewicz powtórzył ten sam kurs mistrzowski w Centrum Mikrochirurgii Oka dla moskiewskich i regionalnych okulistów. W ciągu roku uczestniczył w kongresie Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgów Zaćmy i Refrakcji (Monachium), został członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Refrakcji oraz członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Zaćmy i Refrakcji.

2003

W centrum medycznym otwarto dwie nowe specjalizacje: chirurgię rekonstrukcyjną i witreoretinalną. Ale głównym wydarzeniem jest otwarcie oddziału w mieście Chmielnicki. Teraz mieszkańcy tego miasta mogą uzyskać opiekę okulistyczną na poziomie metropolitalnym w domu.
 
W dniach 22-24 maja 2003 roku w Kijowie w hotelu President Kievsky odbyło się Międzynarodowe Sympozjum Oftalmologiczne, zorganizowane przez amerykańską firmę Alcon. Częścią sympozjum jest żywa operacja zaćmy. Około dwustu uczestników z różnych krajów świata obserwowało przebieg najbardziej skomplikowanych operacji. Dr Parkhomenko pokazuje swoje umiejętności "na żywo". Wszystko, co działo się na sali operacyjnej, było transmitowane na dużym ekranie w sali konferencyjnej hotelu Prezydent.
 
W grudniu tego samego roku Georgij Jakowlewicz powtórzył ten sam kurs mistrzowski w Centrum Mikrochirurgii Oka dla moskiewskich i regionalnych okulistów. W ciągu roku uczestniczył w kongresie Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgów Zaćmy i Refrakcji (Monachium), został członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Refrakcji oraz członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Zaćmy i Refrakcji.

2004

Nowe Centrum Medyczne Zir zostało otwarte w październiku 2004 roku.
 
Duże doświadczenie i szerokie możliwości pozwoliły na wprowadzenie nowych usług: "Super Lasik", "Garant Feiko", system "Optimal". Dzięki nim możliwe jest przywrócenie nie tylko wysokiej ostrości widzenia, ale również jego optymalnej jakości: jasności, jaskrawości, kontrastu.
 
Pobyt w Centrum Okulistycznym "Novy Zir" jest niezwykle komfortowy. System diagnostyki i leczenia wyostrzony w ciągu długich lat praktyki staje się jeszcze bardziej doskonały. W tym samym roku Centrum Chmielnickiego dołącza do centrum medycznego Gheorghego Yakovlevicha, które również zaczyna pracować pod marką "Novy Zir".
 
Również zaczyna działać pod marką "Novy Zir". Prowadzone są inwestycje w celu poprawy technologii i bazy materialno-technicznej, zapewnione jest ciągłe szkolenie personelu medycznego. Specjaliści centrum "Novy Zir" stale aktualizują swoją wiedzę na międzynarodowych konferencjach i kongresach. Dzięki temu możliwe jest opracowanie i realizacja szeregu ważnych projektów i programów: stworzenie centrum szkoleniowego dla oftalmologów oraz współpraca ze znanymi ośrodkami medycznymi.

2005

Dzięki metodzie korekcji laserowej Super LASIK udało się przywrócić ostrość widzenia powyżej 100%. Teraz widzenie 120-150% po korekcji laserowej jest powszechną praktyką. W codziennej praktyce klinicznej stosuje się również wszczepianie soczewek fakijnych Artisan. Metoda ta stosowana jest w przypadku przeciwwskazań do korekcji laserowej, jako alternatywa dla niej lub w przypadkach bardzo dużych stopni niedowidzenia.
 
Prawdziwym wydarzeniem roku było wprowadzenie chirurgii wieloogniskowej. Dzięki wszczepieniu soczewki ReSTORE możliwa stała się korekcja nadwzroczności związanej z wiekiem. Od tego roku nasi lekarze stale prowadzą konsultacje w regionalnych centrach Ukrainy. Nasze kierownictwo wdraża specjalnie opracowany program socjalny dla emerytów.

2006

W tym samym roku lekarze naszego centrum medycznego otrzymali patent za wspólne opracowanie z Rosyjską Akademią Nauk wideo-komputerowego leczenia zeza. System ten umożliwia osiągnięcie prawidłowej pozycji oczu, przywrócenie widzenia obuocznego w 70% przypadków bez interwencji chirurgicznej.
 
Wdrażając do praktyki najnowsze osiągnięcia światowej oftalmologii, w czerwcu 2006 roku Centrum Medyczne "Nowyj Zir" zaczęło wykorzystywać nowy wynalazek firmy Alcon - soczewki wewnątrzgałkowe AcrySof IQ Natural. Implantacja tych soczewek zapewnia zasadniczo nową jakość widzenia w różnych warunkach oświetleniowych. Specjalna technologia ich wykonania pozwala na widzenie wyraźnych i ostrych obrazów nawet w nocy, eliminuje odblaski i flary w jasnym świetle.
 
Rozszerzając swoją obecność w regionach Ukrainy, w październiku 2006 roku centrum medyczne "Novy Zir" zostało otwarte w Dniepropietrowsku. Mieszkańcy obwodu dniepropietrowskiego otrzymali doskonałą możliwość leczenia oczu przy użyciu nowoczesnych technik i najnowocześniejszego sprzętu w regionalnym centrum. Dzięki otwarciu tej placówki medycznej przeprowadzono operację witreoretinalną.

2007

Rozszerzając zakres usług, od 2007 roku w każdym Centrum "Novy Zir" został otwarty salon optyczny. Teraz każdy, kto chce kupić wysokiej jakości okulary, oprawki i soczewki kontaktowe, może to zrobić bezpośrednio w Centrum Medycznym.
 
W marcu 2007 roku centrum medyczne "Nowyj Zir" zostało otwarte w Zaporożu.
 
W maju 2007 roku system operacyjny Infiniti został zainstalowany w Kijowskim Centrum Medycznym "Nowy Zir" wspólnie z ukraińskim przedstawicielstwem amerykańskiej firmy Alcon. Głównym osiągnięciem Infiniti jest zmniejszenie nacięcia do rekordowego poziomu 2,2 mm. Technologia Aqualase (wypłukiwanie soczewki) zapewnia brak ryzyka powikłań termicznych i zmniejsza ryzyko rozdarcia tylnej torebki oka.
 
W maju 2007 roku Centrum Medyczne "Novy Zir" w Kijowie uzyskało akredytację Ministerstwa Zdrowia Ukrainy i zostało uznane za centrum medyczne najwyższej kategorii.
 
W 2007 roku Centrum Medyczne "Novy Zir" w Kijowie zostało ogłoszone najlepszym w krajowym rankingu "100 najlepszych produktów i usług" za rok 2006.

W maju 2007 roku został otwarty nowy ośrodek "Novy Zir" w Czerkasach. Jest ono wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt medyczny wyprodukowany w USA, Europie i Japonii. Lekarze centrum medycznego mają doświadczenie w postępowych metodach odzyskiwania wzroku, co pozwala dobrać leczenie według indywidualnych wskaźników każdego pacjenta.
 
W lipcu 2007 roku Centrum Oczne "Nowy Zir" w Kijowie otrzymało nowy sprzęt diagnostyczny - mikroskop śródbłonkowy SP-3000P firmy Topcon (Japonia). To urządzenie jest przeznaczone do analizy śródbłonka, wewnętrznych komórek rogówki, które odpowiadają za jej przejrzystość.

2008

Naszym specjalistom udało się również osiągnąć znaczące wyniki w laserowej korekcji wzroku. Pacjent cierpiący na krótkowzroczność -6D (20% wzroku) uzyskał ostrość widzenia do 150%! Przypadki zwiększenia ostrości widzenia do 100% stają się rutyną w codziennej praktyce okulistycznej lekarzy centrum medycznego "Novy Zir". Teraz, dzięki najnowszym osiągnięciom w świecie oftalmologii, pacjenci mogą otrzymać wyjątkową dokładność, bezpieczeństwo i najwyższe wyniki leczenia, które wcześniej nie były dostępne.
 
Pod koniec roku miało miejsce jeszcze jedno istotne wydarzenie. Rząd Ukrainy wysoko ocenił osiągnięcia specjalistów Centrów Medycznych "Nowyj Zir". Za znaczący wkład w rozwój opieki zdrowotnej na Ukrainie oraz znaczące osiągnięcia w pracy Gabinet Ministrów Ukrainy nagrodził nasz zespół dyplomem honorowym!

2009

W 2009 roku w codziennej praktyce medycznej specjalistów Centrum Medycznego "Noviy Zir" została wdrożona nowa metoda korekcji laserowej Super Lasik Thin Flap (Super LASIK z ultraniskim płatem).
 
Kontynuowana jest również ekspansja centrów medycznych "Noviy Zir". W październiku otwarto kolejny oddział w Sumach. Centrum medyczne w Sumach zapewnia precyzyjną diagnostykę całego układu wzrokowego i profesjonalne konsultacje doświadczonych oftalmologów.

2010

W Charkowie zostało otwarte nowoczesne centrum medyczne "Nowy Zir". Jest ono wyposażone w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i leczniczy wyprodukowany w USA, Niemczech i Japonii. Głównym konsultantem Charkowskiego Centrum Medycznego "Nowy Zir" został znany ukraiński okulista, profesor, kierownik katedry chorób oczu Charkowskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego Paweł Andriejewicz Bezdetko.

2011

Według oficjalnych danych Państwowego Komitetu Statystyki Ukrainy, zgodnie z EUROPEAN STANDART RATING, Centrum Medyczne "Nowy Zir" zajęło 5 miejsce wśród 350 000 zróżnicowanych przedsiębiorstw i zostało uznane liderem wśród oftalmologicznych centrów Ukrainy.
 
W kwietniu 2011 roku w Centrum Medycznym "Nowyj Zir" stały się dostępne dwa innowacyjne modele IOL amerykańskiej firmy Alcon. Są to soczewki fakijne AcrySof CACHET, które pomogą tym, dla których laserowa korekcja wzroku jest ograniczona lub przeciwwskazana. I ostatni model z topowej linii ReSTOR to wieloogniskowa toryczna AcrySof IQ ReSTOR IOL, która służy do leczenia zaćmy i korekcji nadwzroczności związanej z wiekiem (prezbiopia).

2012

Nowoczesne centrum diagnostyczno-lecznicze "Noviy Zir" zostało otwarte w Krivoy Rog we wrześniu 2012 roku.
 
W ciągu ostatnich dwóch lat jakość usług oftalmologicznych Centrum Medycznego "Nowyj Zir" została doceniona przez mieszkańców Charkowa. W 2012 roku wysoki poziom szkolenia personelu medycznego, doskonałe wyposażenie techniczne centrum i precyzyjna organizacja procesu leczenia zostały wysoko ocenione przez Ministerstwo Zdrowia Ukrainy. Po pomyślnie przeprowadzonej akredytacji ośrodek otrzymał najwyższą kategorię. Taka akredytacja jest oceną spełnienia przez instytucję medyczną wszystkich niezbędnych standardów wyższej akredytacji państwowej!

Rok 2011 nie minął bez pojawienia się nowej placówki medycznej pod marką "Novy Zir". W październiku w Kijowie, przy ulicyribnokilskiej 3v (m. Poznyaki, TC Silver), zostało otwarte centrum niechirurgicznej korekcji wzroku "Novy Zir".

2013

W maju tego roku Chmielnickie centrum medyczne "Novy Zir" przyjęło pierwszych pacjentów pod nowym adresem - 108, Chernivola str. Nowy budynek jest dwukrotnie większy od poprzedniego. Na pierwszym piętrze znajdują się pomieszczenia do diagnostyki, konsultacji, zabiegów laserowych, gabinet optyczny i oddział pediatryczny. Na drugim piętrze znajduje się nowoczesna sala operacyjna, gdzie doświadczeni chirurdzy Centrum Medycznego "Novy Zir" przeprowadzają leczenie zaćmy i jaskry. Również na drugim piętrze znajduje się i mini-hotel, który z pewnością docenią mieszkańcy innych miast i wsi obwodu chmielnickiego.

2014

Rok 2014 był najtragiczniejszym w historii współczesnej Ukrainy. "Novy Zir "centra medyczne nie zostały pominięte w ważnych wydarzeniach mających miejsce w naszym kraju. Od początku Operacji Antyterrorystycznej na Wschodzie udzielana jest różna pomoc ukraińskim bohaterom - wprowadzane jest bezpłatne leczenie dla serwisantów i ochotników, którzy ucierpieli podczas operacji wojskowych w strefie ATO, w przypadkach, gdy ich urazy i choroby są związane z okulistyką.

Pełen wyzwań rok 2014 zakończył się wprowadzeniem najnowszej techniki korekcji laserowej Femto LASIK. Ta "bezłodygowa" technika wykonywana jest przy użyciu femto lasera WaveLight® FS200, wprowadzonego na rynek w 2014 roku przez amerykańską firmę Alcon. Wiązka tego lasera jest bardzo delikatna dla tkanek rogówki. Zapewnia powstanie idealnego pod względem wszystkich parametrów płata rogówki, gwarantuje szybki i bezbolesny proces rehabilitacji oraz daje najwyższe wyniki pooperacyjne w zakresie widzenia!

2015

Rok 2015 był dla sieci centrów medycznych "Novy Zir" rokiem dynamicznego rozwoju i upłynął pod znakiem wielu ważnych wydarzeń.
 
Przede wszystkim - uznanie ze strony amerykańskiej firmy Alcon. Kijowski "Novy Zir" stał się centrum referencyjnym jednej z wiodących na świecie firm zajmujących się produkcją i rozwojem materiałów, sprzętu i technologii dla okulistyki! Status Centrum Referencyjnego oznacza różne działania szkoleniowe dla oftalmologów z Ukrainy i innych krajów. Seminaria, pokazy praktyczne, kursy mistrzowskie w "Nowym Zirze" dadzą lekarzom możliwość zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami firmy Alcon w dziedzinie oftalmosurgii. Specjaliści "Novy Zir" zawsze będą dzielić się swoim doświadczeniem klinicznym i wiedzą.

2016

Wysoka klasa usług okulistycznych wszystkich ośrodków "Novy Zir" została potwierdzona nagrodą "Przedsiębiorstwo Roku 2016" od międzynarodowego rankingu "League of Beauties".
 
Również ośrodki "Novy Zir" zostały wyróżnione znakiem "rekomendowane" przez Ukraińskie Stowarzyszenie Medycyny Laserowej. Organizacja ta oznacza te placówki medyczne, w których doskonale wykorzystuje się sprzęt i technologie laserowe.
 
Głównym wydarzeniem 2016 roku dla Centrów Medycznych "Novy Zir" był program charytatywny, według którego bezpłatnie zoperowano ponad 50 osób. Wśród operowanych byli bohaterowie ATO, ich krewni, krewni zmarłych ukraińskich bohaterów, a także po prostu biedni ludzie, których nie stać na samodzielne opłacenie tak kosztownej operacji. Sponsorzy projektu opłacili wszystkie środki medyczne potrzebne do przeprowadzenia operacji. Zespół centrów medycznych "Nowy Zir", w tym jedni z najlepszych chirurgów, działali jako wolontariusze - bezpłatnie badali i operowali pacjentów.
 
W przyszłości centra medyczne "Novy Zir" dołożą wszelkich starań, aby zapewnić wysokiej jakości leczenie oczu osobom niechronionym społecznie.

2017

W 2017 roku do codziennej praktyki medycznej centrów medycznych "Novy Zir" wprowadzono nową metodę leczenia keratoconus - implantację segmentów rogówki. Zastosowanie tej technologii umożliwiło osiągnięcie dobrych wyników pooperacyjnych nawet u pacjentów ze skomplikowanymi postaciami keratoconus.
 
Główną nowością technologiczną roku 2017 było wdrożenie projektu "Operational Suite". W kijowskim centrum zainstalowano dwa nowoczesne lasery słynnej amerykańskiej firmy Alcon. Zostały one połączone w jeden kompleks, co pozwala zaoferować innowacyjny poziom chirurgii refrakcyjnej: zautomatyzowaną laserową korekcję wzroku bez użycia cięć nożowych - Femto LASIK WaveLight.

2018

W 2018 roku Centrum Medyczne "Novy Zir" zostało uznane za najlepsze centrum okulistyczne na Ukrainie! Zwycięstwo w niezależnym głosowaniu przeprowadzonym przez ogólnoukraiński projekt narodowy "Ukraińska Nagroda Ludowa" stało się możliwe dzięki ciężkiej pracy dużego zespołu specjalistów. Stałe dążenie do tego, aby zawsze spełniać najwyższe standardy współczesnej medycyny, znalazło zasłużone uznanie najbardziej wymagającego jury konkursu - ukraińskiego konsumenta!

2019

W 2019 roku, drugi rok z rzędu, Centrum Medyczne "Novy Zir" zostało zwycięzcą w kategorii "Okulistyczne Centrum Roku".

Najważniejszym składnikiem stałego postępu, jest odnowienie bazy materialno-technicznej naszych ośrodków i wprowadzenie nowych metod leczenia chorób oczu. Rok 2019 dla wielu ośrodków "Novy Zir" był naprawdę rokiem nowości! Tak więc w Dnieprze zainstalowano nowy vitreoretinalny CONSTELLATION Vision System. W Charkowie najnowszy laser excimerowy WAVELIGHT EX500. W Chmielnickim wprowadzono laser do transskleralnej laserowej koagulacji jaskry i cross linking do leczenia keratoconus.

2020

Klinika po raz kolejny została zwycięzcą w kategorii "Centrum oftalmologiczne roku" w autorytatywnym konkursie narodowym "Ukraińska Nagroda Ludowa".

Otrzymanie tej nagrody po raz trzeci z rzędu, zwłaszcza w warunkach globalnej pandemii, jest cennym i zasłużonym uznaniem wysokiego profesjonalizmu całego personelu Centrów Medycznych "Nowyj Zir". Jest to nowy impuls do tego, aby nie spocząć na laurach i stale podnosić poziom naszych usług okulistycznych!

Kontakty z kliniką “Centrum Okulistyczne "Novy Zir"”

room
Glubochitskaya str. 17. Kijów, Ukrain

Podobne kliniki na Ukrainie

"Szpital Expert" to nowa wysokospecjalistyczna szpital, która świadczy kompleksowe usługi medyczne z zapewnieniem nowoczesnej i wysokiej jakośc...
Medical Center «Dokart» jest jedną z najbardziej popularnych i kwalifikowanych klinik w Charkowie, Ukraina. Od momentu powstania w 2015 roku klinika...
Witamy w klinice okulistycznej "Pavliv" - Twoim oknie na świat wyraźnego widzenia! Klinika okulistyczna "Pavliv" to miejsce, w któ...

Artykuły

LASIK (laser keratomileusis in situ) laserowa korekcja wzroku jest najczęściej wykonywaną laserową operacją oczu w leczeniu krótkowzroczności, nadwzroczn...
Organizując od 5 lat wycieczki medyczne na Ukrainie, menedżerowie UAmedTOURS postanowili zebrać w jednym miejscu i odpowiedzieć na najczęściej zadawane przez z...