"Excimer" Eye Clinic w Kijowie jest uznanym liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie usług okulistycznych na Ukrainie.

Od 1999 roku klinika wprowadza do ukraińskiej medycyny międzynarodowe standardy okulistyki oraz promuje troskliwe i uważne podejście do leczenia jednego z najcenniejszych darów - wzroku.

Centrum Korekcji Oka "Excimer" dąży do osiągnięcia jak najlepszych efektów, czyli zachowania przez pacjenta dobrego widzenia na wiele lat. Nasi specjaliści mają wszystko, co niezbędne do skutecznego rozwiązywania różnych problemów z widzeniem u osób w każdym wieku. To unikalne technologie, wykwalifikowani specjaliści, zaawansowany technologicznie sprzęt i przystępne metody.

Laserowa korekcja metodą LASIK 1760 zł
PresbyFemtoLasik PresbyMAX® laserowa korekcja starczowzroczności 4330 zł
Fakoemulsyfikacja z wieloogniskową implantacją IOL; Symfony (Jonsons&Jonsonsons) 5620 zł
Technika laserowej korekcji wzroku Trans-FRK 5-D Sport Smart Surf 1970 zł
Laserowa korekcja prezbiopii PresbyLasik przy użyciu techniki "PresbyMAX®" 2860 zł
Fakoemulsyfikacja zaćmy z wszczepieniem soczewki trójogniskowej AcrySof® IQ PanOptix TFNTOO (Alcon, USA), elastycznej, monoblokowej, asferycznej, z ochroną przed promieniowaniem UV 6460 zł
Fakoemulsyfikacja zaćmy z wszczepieniem soczewki AcrySof® IQ PanOptix TFNT20 - TFNT60 (Alcon, USA) Trójogniskowa soczewka toryczna (IOL) elastyczna, monoblokowa, asferyczna, z ochroną UV do korekcji astygmatyzmu 8170 zł
Fakoemulsyfikacja zaćmy z wszczepieniem soczewki ACRYSOF SP NATURAL SN60WF (IQ) (Alcon, USA) Soczewka asferyczna - soczewka o specjalnych właściwościach optycznych, 3380 zł
Implantacja elastycznej soczewki fakijnej VTICM do komory tylnej (STAAR) 6410 zł
Implantacja elastycznej soczewki fakijnej VICMO (STAAR) z tylną komorą 6300 zł
VTICMO (STAAR) Implantacja elastycznej soczewki fakijnej do komory tylnej 6710 zł
Refrakcyjna wymiana soczewki z implantacją MULTIFOCAL IOL; Alcon (USA), Carl Zeiss (Niemcy) 4420 zł
Refrakcyjna wymiana soczewki z wszczepieniem soczewki MULTIFOCUS ASTIGMATIC IOL; Alcon (USA), Carl Zeiss (Niemcy) 5420 zł
Refrakcyjna wymiana soczewki z wszczepieniem wieloogniskowej IOL; Symfony (Jonsons&Jonsonsons) 5620 zł
Fakoemulsyfikacja zaćmy z implantacją monobloku ACRYSOF SP FOLDABLE 6.0 OPTIC SA60AT (Alcon, USA) 2800 zł
Okulistyka 4270 zł
Laserowa korekcja wzroku 1620 zł
Operacja zaćmy 1280 zł

Nasi lekarze

Prozhoga Sergey Anatolievich
Główny lekarz Centrum oftalmologii Excimer w Kijowie, chirurg oftalmiczny, oftalmolog najwyższej kategorii
Wasilega Inna Anatoliewna
Okulista najwyższej kategorii
Varga Elena Yurievna
Główny specjalista w dziedzinie pediatrii, starszy okulista
Vishtak Alyona Valerievna
Chirurg okulista, okulista najwyższej kategorii
Krasutsky Andrei Viktorovich
Chirurg okulista, okulista pierwszej kategorii
Svishcheva Natalya Petrovna
Druga kategoria okulista, oddział dziecięcy, ortokeratolog
Kałymun Nadieżda Andriejewna
Chirurg okulista, retinolog prowadzący w ośrodku, starszy okulista
Hashim Hisham Tarek
Chirurg okulista
Leychenko Julia Walentinowna
Chirurg okulista, okulista pacjentów chirurgicznych i pooperacyjnych
Kotova Larisa Viktorovna
Okulista najwyższej kategorii
Guzhva Elena Vladimirovna
Okulista dla pacjentów chirurgicznych i pooperacyjnych

Opinie naszych klientów

Thx to You
I want to thank the staff at uamedtours for their excellent service. I was asked to write a review, so I am writing it. At first I was afraid to go from Antwerpen to a country where there is a war and they say that it is in complete disrepair. I was assured that this does not correspond to the truth. I decided to take the risk, the purpose of the trip - medical care, and no barriers at the border at the airport. I flew to Boryspil, was met by Dmitry and took me to Kiev to the pre-agreed hotel. He took care of all organizational matters. I arrived in the morning and had time in the afternoon for an appointment at the clinic. My companion waited for me there and after the appointment he drove me to my hotel. He left me a telephone with a possibility to call him in Ukraine and if it was necessary. After the treatment at the clinic all that was left was to fly home.
Ophthalmology Center "Excimer"
Elise Peeters (Belgium)
The doctor clearly explained the situation to me
I want to express my sincere gratitude to the doctor for his competence, professionalism and goodwill. The doctor clearly explained the situation to me, the operation (laser) was successful and the recovery is fast. Communication is comfortable, which is very important to me. Thanks to other clinic staff for understanding and caring for patients. Everyone clearly fulfills their duties, friendly and energetic. The impression of the whole clinic is the best (organization, convenience, cleanliness and order).
Ophthalmology Center "Excimer"
Villads Olesen (Randers, Denmark)
Lekarz jasno wyjaśnił mi sytuację
Chcę wyrazić moją szczerą wdzięczność lekarzowi za jego kompetencje, profesjonalizm i życzliwość. Lekarz jasno wyjaśnił mi sytuację, operacja (laser) zakończyła się sukcesem, a powrót do zdrowia jest szybki. Komunikacja jest komfortowa, co jest dla mnie bardzo ważne. Dziękuję pozostałym pracownikom kliniki za zrozumienie i troskę o pacjentów. Każdy wyraźnie wypełnia swoje obowiązki, jest przyjazny i energiczny. Wrażenie z całej kliniki jest jak najlepsze (organizacja, wygoda, czystość i porządek).
Ophthalmology Center "Excimer"
Villads Olesen (Randers, Dania)

Nasze certyfikaty

Przegląd klinik “Centrum Okulistyki "Excimer"”

Dlaczego my?

Podejście indywidualne

Każdy pacjent, który zgłasza się do Kliniki Excimer Eye na leczenie, przechodzi pełne badanie diagnostyczne wzroku bez względu na wiek i dolegliwości. Tylko w ten sposób można określić subtelne szczegóły układu wzrokowego, zidentyfikować przyczynę problemów z widzeniem i dobrać odpowiednie leczenie. Okulista dobierze metodę i technikę leczenia indywidualnie, biorąc pod uwagę wiek pacjenta, jego styl życia, zawód i oczekiwania co do jakości widzenia.

Unikalne technologie

Klinika Excimer Eye udostępnia mieszkańcom Ukrainy najnowocześniejsze technologie w leczeniu okulistycznym. Dziś w Klinice Oka Excimer stosuje się najbardziej zaawansowaną technologię w leczeniu zaćmy, fakoemulsyfikację ultradźwiękową ze wspomaganiem femtolaserem. Jest to nowy standard w chirurgii zaćmy, oszczędny, bezpieczny i niespotykanie precyzyjny zabieg zapewniający maksymalne widzenie. Klinika Excimer Eye jako pierwsza na Ukrainie wprowadziła zaawansowane metody korekcji krótkowzroczności, nadwzroczności i astygmatyzmu, w tym rewolucyjną, całkowicie bezkontaktową technologię femtolaserową do korekcji wzroku.

Format rodziny

Klinika Excimer Eye Clinic jest rodzinną kliniką okulistyczną. Tworzone są tu warunki do diagnozowania i leczenia pacjentów w każdym wieku. Każdy wiek ma swoje osobliwości układu wzrokowego i swoje choroby, a Klinika Oczu Excimer jako klinika wielospecjalistyczna jest w stanie leczyć zarówno bardzo małe dzieci, jak i ich rodziców i dziadków. Klinika posiada specjalistyczny Oddział Excimer KIDS z doświadczonym okulistą dziecięcym. Na miejscu znajduje się oddział diagnostyczny dla dorosłych oraz oddział chirurgii refrakcyjnej i mikrochirurgii. Jednym z założeń kliniki jest stworzenie komfortowej atmosfery, tak aby ludzie nie czuli się jak w szpitalu, a raczej czuli się swobodnie i zrelaksowani.

Standardy światowe

Klinika Excimer Eye w Kijowie została założona w 1999 r. Od początku istnienia klinika koncentruje się na przestrzeganiu surowych międzynarodowych standardów, szczególnie w zakresie kontroli jakości. Sprzęt mikrochirurgiczny i laserowy produkowany przez wiodące firmy zagraniczne oraz jego wyposażenie to kolejny ważny element zapewniający jakość naszych usług okulistycznych.

Wysoki poziom kliniki byłby oczywiście nieosiągalny bez wykwalifikowanych okulistów. To właśnie ich doświadczenie pozwoliło stworzyć wieloprofilową klinikę okulistyczną, która od ponad 17 lat zapewnia zaawansowaną technologicznie opiekę.

Historia kliniki

 • 1999

Centrum korekcji wzroku laserem ekscymerowym zostało otwarte w Kijowie przy ulicy Małopodwornej.

 • 2000

W Klinice Excimer Eye przeprowadzono pierwszą na Ukrainie ambulatoryjną operację zaćmy.

 • 2001

Klinika Excimer Eye przeniosła się do nowej lokalizacji przy ulicy Dimitrova 5B w Kijowie.

W Klinice Oka Excimer otwarto oddział pediatryczny.

Po raz pierwszy na Ukrainie dostępna stała się ambulatoryjna chirurgia dziecięca.

 • 2002

Klinika Excimer Eye w Kijowie została nagrodzona dekretem rządu Ukrainy "Za osiągnięcia w pracy".

 • 2003

W Klinice Excimer Eye przeprowadzono pierwszą na Ukrainie ambulatoryjną operację ciała szklistego.

 • 2004

Klinika Excimer Eye uruchomiła drugi laser Excimerowy VISX StarS4, zastosowała metody analizy aberrometrycznej, rozpoczęła stosowanie wieloogniskowych sztucznych soczewek wewnątrzgałkowych do operacji brzusznych.

 • 2005

Klinika Excimer Eye wielokrotnie otrzymywała najwyższą kategorię akredytacji od Ministerstwa Zdrowia Ukrainy.

 • 2006

Wykorzystywany jest nowy sprzęt do laserowej korekcji wzroku, wdrożono unikalną dla Ukrainy procedurę Epi-lasik, po raz pierwszy zastosowano soczewki asferyczne do operacji zaćmy.

Powstała specjalistyczna klinika dla dzieci Excimer Eye Clinic KIDS.

 • 2007

Po przebudowie otwarto Klinikę Oczu Excimer dla dorosłych.

 • 2008

W klinice szeroko stosowane są soczewki fakijne produkowane przez szwajcarską firmę STAAR (nowe możliwości korekcji wzroku u pacjentów z wysokim poziomem krótkowzroczności, nadwzroczności).

W Klinice Oka Excimer otwarto gabinet korekcji okularów i soczewek kontaktowych "Excimer".

 • 2009

Komisja Ekspertów Ministerstwa Ochrony Zdrowia Ukrainy po raz trzeci przyznała Klinice Oczu Excimer najwyższą kategorię akredytacyjną.

 • 2010

Klinika Excimer Eye jako pierwsza na Ukrainie zastosowała Lucentis, nowy lek w leczeniu zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem.

 • 2011

Klinika Excimer Eye stała się jedyną certyfikowaną kliniką na Ukrainie, która wszczepia akomodacyjną soczewkę wewnątrzgałkową Crystalens, która może być zalecana nie tylko w leczeniu zaćmy, ale również w leczeniu nadwzroczności związanej z wiekiem (presbiopia).

Klinika Excimer Eye jako pierwsza na Ukrainie z powodzeniem wszczepiła nową sztuczną soczewkę AcrySof® IQ ReSTOR® Toric IOL (Acrysof® IQ ART), która zapewnia pacjentom wysokiej jakości widzenie z bliska i z daleka bez konieczności korekcji optycznej, a także kompensuje astygmatyzm rogówki.

Klinika Excimer Eye w Kijowie posiada nową metodę leczenia keratokonusa - Cross Linking, która stabilizuje postęp keratokonusa, zatrzymuje ścieńczenie rogówki i zapobiega przeszczepowi rogówki.

Klinika Excimer Eye oferuje obecnie unikalną usługę przywracania kształtu i funkcji rogówki w przypadkach patologii rogówki - keratoplastykę.

 • 2012

Klinika Excimer Eye w Kijowie uruchomiła ortokeratologię (nocną korekcję wzroku lub Refractive Corneal Therapy (CRT) z soczewkami Paragon) w leczeniu krótkowzroczności i astygmatyzmu.

 • 2013

Klinika Excimer Eye wprowadziła nową technikę Femto-LASIK - unikalne rozwiązanie w leczeniu krótkowzroczności, nadwzroczności lub astygmatyzmu oraz idealną opcję dla pacjentów z cienką rogówką, trudnymi warunkami widzenia lub nietolerancją innych metod korekcji laserowej. Korekcja została przeprowadzona całkowicie bezkontaktowo, co pozwoliło na osiągnięcie najwyższej sprawności wzrokowej.

 • 2014

Klinika Excimer rozpoczęła wszczepianie innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie trójogniskowych soczewek wewnątrzgałkowych po usunięciu soczewki w celach terapeutycznych lub refrakcyjnych. Ta sztuczna soczewka, w odróżnieniu od dotychczas stosowanych soczewek wieloogniskowych, zapewnia dobre widzenie nie tylko z bliska, ale także z odległości średnich i dalekich, zwłaszcza w nocy, co umożliwia nawigację bez okularów na każdą odległość i w różnych warunkach oświetleniowych.

W Klinice Excimer Eye zaczęto korygować złożone anomalie refrakcyjne za pomocą innowacyjnych filtrujących soczewek fakijnych, które w przeciwieństwie do przeszłości nie wymagają wcześniejszej operacji laserowej.

W klinice zatrudnieni byli specjalnie przeszkoleni specjaliści wszystkich szczebli (lekarze, optometryści, pielęgniarki, kierownicy i administratorzy), którzy po zakończeniu szkolenia stali się pracownikami Kliniki Oczu Excimer-Odessa. Po otwarciu tej kliniki najlepsi specjaliści kijowskiej kliniki pracowali razem z kolegami z Odessy, pomagając im zapewnić wysokie światowe standardy opieki okulistycznej, charakterystyczne dla klinik Excimer od pierwszego dnia ich pracy.

 • 2015

W celu uzyskania jak najwyższej jakości widzenia dla swoich pacjentów, Klinika Excimer Eye zdecydowała się na wszczepianie przy wymianie soczewek wyłącznie soczewek wewnątrzgałkowych z optyką asferyczną najlepszych światowych producentów.

W celu skorygowania złożonych anomalii refrakcyjnych, w Klinice Oka Excimer zaczęto stosować innowacyjne filtrujące soczewki phakic, które w odróżnieniu od stosowanych wcześniej soczewek nie wymagają wcześniejszej operacji laserowej.

 • 2017

Klinika Excimer wprowadziła najnowocześniejszą i najskuteczniejszą metodę operacji zaćmy - z wykorzystaniem lasera femtosekundowego. Najważniejsze etapy operacji były wykonywane w sposób praktycznie bezkontaktowy, delikatny, co zminimalizowało wpływ ultradźwięków na struktury oka i skróciło okres rekonwalescencji. Nowe leczenie zaćmy było bezprecedensowe ze względu na precyzję, maksymalną możliwą poprawę parametrów widzenia oraz stabilne i przewidywalne rezultaty. Niezrównaną dokładność operacji zapewnił unikalny system lasera femtosekundowego LenSx, opracowany specjalnie do operacji zaćmy przez firmę Alcon (USA).

Wprowadzeniu progresywnego leczenia sprzyjała również polityka cenowa: dla pacjentów Kliniki Excimer Eye, femtosekundowa ekstrakcja zaćmy była dostępna w cenie zwykłej operacji. Jednym z założeń naszej pracy jest promowanie wdrażania światowych standardów w leczeniu chorób oczu w medycynie ukraińskiej.

Kontakty z kliniką “Centrum Okulistyki "Excimer"”

room
Delovaya str. Delovaya, 5-B, Kijów Ukraina

Podobne kliniki na Ukrainie

Medical Center «Dokart» jest jedną z najbardziej popularnych i kwalifikowanych klinik w Charkowie, Ukraina. Od momentu powstania w 2015 roku klinika...
Witamy w klinice okulistycznej "Pavliv" - Twoim oknie na świat wyraźnego widzenia! Klinika okulistyczna "Pavliv" to miejsce, w któ...

Artykuły

Dziś chcielibyśmy porozmawiać o chirurgii oka, a konkretnie o blefaroplastyce lub operacji powiek, i odpowiedzieć na kilka najczęściej zadawanych pytań. Wiel...
LASIK (laser keratomileusis in situ) laserowa korekcja wzroku jest najczęściej wykonywaną laserową operacją oczu w leczeniu krótkowzroczności, nadwzroczn...
Czy miód jest dobry na zapalenie trzustki? W zapaleniu trzustki nie można jeść słodyczy, ale w niektórych przypadkach lekarze zalecają spożywan...
Organizując od 5 lat wycieczki medyczne na Ukrainie, menedżerowie UAmedTOURS postanowili zebrać w jednym miejscu i odpowiedzieć na najczęściej zadawane przez z...