Centrum Stomatologii Nowoczesnej dr Dmitrija i Julii Grizodub to piękne uśmiechy, doskonałe zdrowie zębów, a co za tym idzie całego ciała!

Nowoczesny sprzęt, najnowsze technologie i materiały, profesjonalizm lekarzy, a także komfortowe otoczenie zapewniają naszym gościom wysokiej jakości leczenie w optymalnych cenach, dobry nastrój i poczucie opieki.

Przytulna, rodzinna stomatologia z miłą i łatwą atmosferą od naszej rodziny jest Twoja.

System wsporników dla techniki 2x4 205.00 EUR
Instalacja Forsus 225.00 EUR
Zakładanie dystalizatora Fast Back 330.00 EUR
Instalacja Derichswyler, Nord, Marco Rosa 250.00 EUR
System indywidualnych klamer samoligaturujących Insignia 1 szczęka 1205.00 EUR
Sapphire System aparatów samoligaturujących Damon Clear 930.00 EUR
System metalowych wsporników samohamownychDamon Q2 760.00 EUR
3M mini (częściowe leczenie ortodontyczne) 415.00 EUR
Urządzenie Distalizer na sprężynach z przyciskiem Nance'a (na koronach/pierścieniach ind.) 345.00 EUR
Aparat MSE do rozbudowy układu kostnego 860.00 EUR
Ceramiczny system klamer samoligaturujących (ClaritySL, 3M UNITEC, USA) 1035.00 EUR
System klamer metalowych (tytanowy ORTHOS, hipoalergiczny, ORMCO, USA) 690.00 EUR
System wsporników Sapphire (Inspire Ice, ORMCO, USA) 860.00 EUR
System wsporników ceramicznych (Clarity, 3M UNITEC, USA, Vapor (przezroczysty), ODP, USA 690.00 EUR
System metalowych klamer samoligaturujących (Orthoclassic, H4 USA) 690.00 EUR
System wsporników metalowych (3M UNITEC mini ) jedna szczęka 685.00 EUR
Stomatologia 100.00 EUR
Implanty stomatologiczne 775.00 EUR
Zakładanie licówek 300.00 EUR
Wybielanie zębów 110.00 EUR
Dekoracje na zęby 15.00 EUR
Korony dentystyczne 100.00 EUR

Nasi lekarze

Przegląd klinik “Centrum Stomatologiczne "DGclinic"”

Dobry dentysta w Charkowie jest naprawdę możliwy! I codziennie udowadniamy to wszystkim naszym klientom. Zwracając się do nas możesz być pewien, że my:

  • znajdziemy problem;
  • postawić diagnozę na profesjonalnym i nowoczesnym sprzęcie;
  • zaproponujemy najlepsze rozwiązanie Twojego problemu;
  • zrobimy wszystko szybko, w niektórych przypadkach nawet podczas jednej wizyty.
  • wysokiej jakości stomatologia w naszych czasach nie jest rzadkością, a każdy pacjent, który zwraca się do nas, mają możliwość skorzystania z profesjonalnych usług, które oferuje stomatologia Kharkov, a my naprawdę mamy ogromną przewagę nad podobnymi klinikami.

U nas znajdziesz:

  • możliwość wyboru własnego lekarza prowadzącego leczenie;
  • indywidualne podejście;
  • profesjonalnych i doświadczonych dentystów.

Czy potrzebujesz tylko leczenia próchnicy lub choroby dziąseł, wstawienia wysokiej jakości protez, czy tylko estetycznego czyszczenia zębów, nasza klinika stomatologiczna zapewnia Ci wszystkie te usługi.

Wielu pacjentów boryka się z problemem, że trudno jest znaleźć naprawdę dobrą, profesjonalną, wysokiej jakości stomatologię w przystępnej cenie. Tak, a jeśli już natkniecie się na takie centrum stomatologiczne, to zazwyczaj wasze oczekiwania nie są spełnione. Rzeczywistość jest zupełnie inna, a cena często jest napisana w jedną stronę, ale w rzeczywistości jest zupełnie inna i nie w Twoim kierunku.

Centrum Stomatologii Współczesnej DGclinic to systematyczne podejście do planowania i realizacji procesu leczenia zdrowia jamy ustnej.
Nasz zespół wykwalifikowanych lekarzy i asystentów łączy wspólna idea, którą jest osiągnięcie najwyższej jakości i wiarygodnego wyniku w leczeniu naszych klientów.

Jesteśmy gotowi pomóc każdemu pacjentowi w rozwiązaniu istniejących problemów o dowolnym stopniu złożoności oraz w zapobieganiu dalszym ewentualnym kłopotom.

METODY I SPECYFIKA PRACY

Indywidualne podejście, profesjonalizm i skuteczność to główne kryteria, którymi kierują się nasi specjaliści przygotowując plan leczenia dla naszych pacjentów.

Bogate doświadczenie i wiedza naszych lekarzy, najnowszy sprzęt i aparatura, komfortowa i ciepła atmosfera czynią z naszej kliniki miejsce szczególne, które nie tylko pomaga naszym klientom odtworzyć zdrowie jamy ustnej, ale także dostarcza im wielu pozytywnych i przyjemnych emocji podczas leczenia.
Najbardziej rodzinna klinika stomatologii czeka właśnie na Ciebie!

CZYSTOŚĆ - KLUCZ DO JAKOŚCI!

Nasza klinika otrzymała honorowy status "Czysty Szpital, Bezpieczny dla Pacjentów", potwierdzający wzorowy poziom przestrzegania standardów sanitarno-higienicznych w placówce!

Wyróżnienie to przyznawane jest przez Urząd Kontroli Zakażeń i jest gwarancją, że placówka medyczna zapewnia wysoki poziom czystości i sterylności.

Oznaczenie "Szpital Czysty i Przyjazny Pacjentom" oznacza, że placówka posiada ugruntowany system higieny, teoretycznie i praktycznie wyszkolony personel, akceptację społeczną oraz wysokie zaufanie pacjentów.

Centrum Stomatologii Nowoczesnej dr Dmitrija i Julii Grizodub to piękne uśmiechy, doskonałe zdrowie zębów, a tym samym całego organizmu!

Nowoczesny sprzęt, najnowsze technologie i materiały, profesjonalizm lekarzy, a także komfortowe otoczenie zapewniają naszym gościom wysoką jakość leczenia w optymalnych cenach, dobry nastrój i poczucie opieki.

Przytulna, rodzinna stomatologia z miłą i łatwą atmosferą od naszej rodziny jest Twoja.

Kontakty z kliniką “Centrum Stomatologiczne "DGclinic"”

room
Nauky Ave. 12, Charków, Ukraina

Podobne kliniki na Ukrainie

Artykuły

Zdrowy promienny uśmiech jest celem prawie co trzeciego mieszkańca planety. Jednak szkodliwe nawyki, zła dziedziczność i urazy powodują ich korektę. I często pa...
Dziś chcemy porozmawiać o problemie, z którym boryka się wielu z nas, a mianowicie o konieczności usunięcia zębów mądrości. A także udzielić ki...
Stomatologia jest rajem dla spełnienia każdego pragnienia pacjenta. Stomatolog może nie tylko wybielić Twoje zęby, czy ozdobić je rhinestones. Stomatolog moż...
Ryzyko zachorowania na raka i inne choroby przewlekłe jest złożone. Gdy pomyślimy o wszystkich czynnikach ryzyka, które się ze sobą łączą: nasze wybory ż...
Złote korony Wiele osób uważa, że złote korony należą do przeszłości, ale w rzeczywistości są one nadal aktualne, bardzo przydatne i często stosowane...