Każdy klient jest zawsze mile widziany, mamy nadzieję, że wizyta w Centrum Stomatologicznym Silk będzie zapamiętana tylko w pozytywny sposób!

Staramy się we wszystkim sprostać potrzebom naszych klientów, np. w razie potrzeby wykonamy leczenie stomatologiczne w znieczuleniu.

Posiadamy zespół wielospecjalistycznych specjalistów, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym i zabiegowym, pracujemy na atestowanych materiałach wysokiej jakości.

Wybielanie 110.00 EUR
Leczenie pod mikroskopem 215.00 EUR
Chirurgia wierzchołkowa 310.00 EUR
Korona ceramiczna, licówka 235.00 EUR
Korona metalowo-ceramiczna na implancie 180.00 EUR
Korona cyrkonowa na implancie 245.00 EUR
Cyfrowa prognoza uśmiechu 200.00 EUR
Invisaling 4645.00 EUR
Leczenie aparatami ortodontycznymi (na 1 szczękę) 500.00 EUR
Implant MegaGen (Korea) 370.00 EUR
Implant IN-KONE (Francja) 495.00 EUR
Implant STRAUMANN (Szwajcaria) 775.00 EUR
Otwarty elewator zatokowy 465.00 EUR
Wypełnienie zęba mlecznego z endoterapią (leczenie kanałowe) 40.00 EUR
Łącznik niestandardowy 125.00 EUR
Stomatologia 100.00 EUR
Implanty stomatologiczne 775.00 EUR
Zakładanie licówek 260.00 EUR
Wybielanie zębów 110.00 EUR
Dekoracje na zęby 15.00 EUR
Korony dentystyczne 100.00 EUR

Nasi lekarze

Przegląd klinik “Centrum Stomatologiczne "Silk"”

Nasze korzyści:

  • Leczenie 80% beznadziejnych zębów
  • Gwarantujemy wysokiej jakości rezultat
  • Licencjonowany do wykonywania sedacji
  • Certyfikowane materiały wysokiej jakości
  • Sala operacyjna

Minęły już czasy, kiedy każda wizyta u dentysty budziła strach i lęk, a leczenie stomatologiczne powodowało poważny dyskomfort pacjenta, było bolesne, nieprzyjemne i niskiej jakości. Jakość opieki we współczesnej stomatologii osiągnęła już niespotykane dotąd wyżyny.

Zwracając się do dobrego, nowocześnie wyposażonego gabinetu stomatologicznego w Charkowie, można szybko pozbyć się wszystkich problemów stomatologicznych. Najważniejsze to znaleźć wykwalifikowanego, doświadczonego specjalistę, któremu można w 100% zaufać.

Masz teraz wielką szansę spojrzeć na stomatologię w zupełnie nowy sposób! Czas zapomnieć o przestarzałych, bolesnych metodach leczenia! Jedwabne - Klinika stomatologiczna (Charków), w której nie tylko pozbędziesz się dokuczliwego bólu zęba, oraz nieprzyjemnych chorób jamy ustnej, ale także przeprowadzisz leczenie, takie jak ekstrakcja czy odbudowa zębów możliwie bezboleśnie, szybko, komfortowo i ze szczerą troską! Na nas można całkowicie polegać!

Dobry dentysta w Charkowie - to jest prawdziwe!

Naszymi klientami bardzo często są bardzo młodzi pacjenci, dla których wizyta w klinice stomatologicznej to prawie zawsze stres. Zwracamy szczególną uwagę na stomatologię dziecięcą. Wysokiej jakości stomatologia w Kharkov od samego dzieciństwa! Specjaliści naszej kliniki zawsze znajdują właściwe podejście do młodych pacjentów, którzy są nadwrażliwi. Tutaj potrzebne są nie tylko kwalifikacje dentysty, ale i pewna wiedza z zakresu psychologii dziecięcej. Jeśli dziecko rozpocznie swoją znajomość z dentystami w Silk Clinic, nigdy nie będzie się bało dentystów.

Wysokiej klasy stomatologia w Charkowie, ceny są przystępne dla naszych klientów.
Niewłaściwe leczenie może w końcu doprowadzić do bardzo niepożądanych konsekwencji. Dlatego należy dokładnie rozważyć wszystkie za i przeciw, a po tym już definitywnie zdecydować, który dentysta w Kharkov trzeba - Twoja decyzja zależy również wiele. Każdemu klientowi klinika stomatologiczna Silk poświęca wystarczająco dużo uwagi. Gwarantujemy Państwu biały uśmiech i najlepsze leczenie.

Mamy zespół multidyscyplinarnych specjalistów, zainstalowaliśmy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i leczniczy, pracujemy na wysokiej jakości certyfikowanych materiałach. Tak wysoki poziom usług gwarantuje wysokiej jakości rezultaty.

Zawsze cieszymy się z każdego klienta i mamy nadzieję, że wizyta w Centrum Stomatologicznym Silk zostanie zapamiętana w pozytywny sposób! Jeśli potrzebujesz dobrej kliniki stomatologicznej w Charkowie, która świadczy taką usługę jak wybielanie zębów - zadzwoń, przyjdź, umów się na wizytę!

Koszt usług w klinice Silk jest całkiem do przyjęcia. Im droższe jest leczenie, tym wyższa jest jakość materiałów, a także bierze się pod uwagę profesjonalizm lekarza. Wierzcie mi, lepiej założyć tylko jedno dobre drogie wypełnienie, które będzie trwało bardzo długo, niż co roku zgłaszać się z tym samym problemem do publicznych klinik zdrowia, jednocześnie ciągle tracąc pieniądze.

Wysoka jakość naszych usług została doceniona przez wielu pacjentów! Staramy się we wszystkim zaspokoić potrzeby naszych klientów, na przykład, w razie potrzeby przeprowadzimy leczenie stomatologiczne w znieczuleniu. Również uwzględnienie życzeń klienta odnosi się także do finansowej strony zagadnienia.

Tak więc, jeśli interesuje Państwa niedroga nowoczesna stomatologia w Charkowie, ceny w Silk na pewno Państwa zadowolą.

Kontakty z kliniką “Centrum Stomatologiczne "Silk"”

room
26 Kultury Street, Kharkov, Ukraina

Podobne kliniki na Ukrainie

Artykuły

Zdrowy promienny uśmiech jest celem prawie co trzeciego mieszkańca planety. Jednak szkodliwe nawyki, zła dziedziczność i urazy powodują ich korektę. I często pa...
Dziś chcemy porozmawiać o problemie, z którym boryka się wielu z nas, a mianowicie o konieczności usunięcia zębów mądrości. A także udzielić ki...
Stomatologia jest rajem dla spełnienia każdego pragnienia pacjenta. Stomatolog może nie tylko wybielić Twoje zęby, czy ozdobić je rhinestones. Stomatolog moż...
Złote korony Wiele osób uważa, że złote korony należą do przeszłości, ale w rzeczywistości są one nadal aktualne, bardzo przydatne i często stosowane...