Budując rodzinę, planujemy zostać nie tylko małżonkami, ale i rodzicami. Niestety, cud posiadania dzieci nie zawsze się zdarza. Według danych statystycznych jedna na dziesięć par na świecie boryka się z problemem niepłodności. Czy to oznacza, że nigdy nie zostaną rodzicami?

Na szczęście nie. Niepłodność, zarówno męską, jak i żeńską, można wyleczyć.

Na szczęście nie.

Klinika Medycyny Rozrodu im. dr Griszczenki od ponad 30 lat z powodzeniem leczy wszystkie rodzaje niepłodności męskiej i żeńskiej.

Medycyna reprodukcyjna to nasza specjalność, nasza praca, nasz sposób na dawanie pacjentom szczęścia. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie technik wspomaganego rozrodu i zapłodnienia in vitro (IVF).

Naszą misją jest pomaganie naszym pacjentom, aby stali się szczęśliwymi rodzicami.

Aby osiągnąć ten cel, wykorzystujemy najnowsze technologie, najwyższej klasy sprzęt europejski i nasze własne, unikalne doświadczenie.

Akademicka Klinika Medycyny Rozrodu im. V.I. Grishchenko jest obecnie placówką medyczną, która świadczy pełen zakres usług leczniczych i diagnostycznych w zakresie niepłodności żeńskiej i męskiej.

Ciągłe badania, nowe doświadczenia, codzienna ciężka praca i ogromne pragnienie, aby dać parom możliwość zostania rodzicami, stały się złotym standardem w naszej klinice. Nasi specjaliści od leczenia niepłodności doprowadzili do narodzin ponad dziesięciu tysięcy dzieci, których rodzice zgłosili się do Kliniki.

Profesjonalizm naszego personelu zapewnia indywidualne podejście i wysoką skuteczność leczenia każdego pacjenta.

Macierzyństwo zastępcze 166220 zł
Zostań surogatką 51810 zł
Zostań dawczynią oocytów (komórek jajowych) 4180 zł
Program leczenia niepłodności metodą IVF "Intense" 9420 zł
Konsultacje z indywidualnym planem leczenia 100 zł
Waginoplastyka 510 zł
Laparotomia ekstyrpacja macicy (większa złożoność) 3250 zł
Kolpopoeza otrzewnej miednicy z pomocą laparoskopu 1960 zł
Program leczenia niepłodności metodą IVF "Optimal" 8980 zł
Program leczenia niepłodności metodą IVF "Basic" 6950 zł
Zapłodnienie in vitro (w przypadku ICSI, bez leków) 3970 zł
Zapłodnienie in vitro (w przypadku ICSI, bez leków) 3050 zł
Dostarczanie oocytów dawcy do zapłodnienia in vitro (świeże) 6600 zł
Dostarczanie oocytów dawcy do zapłodnienia in vitro (witryfikowanych) 4120 zł
Laparoskopia, histerektomia 2740 zł
Konsultacje online ze specjalistą ds. reprodukcji 50 zł
Medycyna płodności 6470 zł
Zapłodnienie in vitro 6470 zł
Dawstwo komórek jajowych (oocytów) 19420 zł
Medycyna płodności - pierwsza konsultacja 170 zł
Embriologia 510 zł
Bank spermy 2590 zł
Zapłodnienie wewnątrzmaciczne (IUI) 1290 zł

Nasi lekarze

Gryszczenko Nikolay Grigorievich
Położnik-ginekolog, reproduktor
Parashchuk Valentin Yuryevich
Lekarz naczelny, położnik-ginekolog, reproduktor
Drohovoz Kateryna Volodymyrivna
Położnik-ginekolog, reproduktor, lekarz ultrasonografista, lekarz patologii szyjki macicy.
Błażko Julia Siergiejewna
Położnik-ginekolog, reproduktolog, lekarz diagnostyki ultrasonograficznej.
Kolomiets Yuri Vladimirovich
Główny lekarz filii w Dnieprowsku, położnik-ginekolog, reproduktolog.
Kiyanenko Vitaly Anatolievich
Położnik-ginekolog, reproduktor oddziału Dniepru
Galina Andriejewna Pietrowa
Położnik-ginekolog, reproduktolog, ginekolog-endokrynolog.
Rosliakova Natalia Aleksandrowna
Lekarz najwyższej kategorii w specjalności "Położnictwo i ginekologia", specjalista diagnostyki ultrasonograficznej.
Kiseleva Marina Nikolaevna
Główny lekarz oddziału zaporoskiego, położnik-ginekolog, reproduktor, lekarz USG.

Opinie naszych klientów

We're pregnant
My name is Nicole and I am from Portland, Oregon. My husband and I have been unable to conceive for 7 years. I was diagnosed with infertility and prescribed expensive treatments. My friend is from Ukraine and when I told her about the problems with health insurance coverage, she advised me to go to Kiev and get treatment there. My husband and I thought it was crazy. But after a couple of weeks we made up our minds. I contacted Dmitriy and he suggested several options for clinics after learning about my diagnosis. We chose Grischenko clinic. Our doctor Elena was very nice and tactful. Those were difficult days. Tests, examinations. My husband and I were tired, but it was not for nothing. We could not go through the whole course of treatment, we had to go home. The doctors met us and adjusted some of the procedures to our abilities. We flew home exhausted, but literally six months later we were able to get pregnant. Thank you.
Fertility clinic V.I. Gryshchenko
Nicole Coleman (Portland, Oregon)
Jesteśmy w ciąży
Mam na imię Nicole i pochodzę z Portland w stanie Oregon. Od 7 lat nie możemy z mężem począć dziecka. Zdiagnozowano u mnie niepłodność i przepisano mi kosztowne leczenie. Moja przyjaciółka pochodzi z Ukrainy i kiedy powiedziałam jej o problemach z ubezpieczeniem zdrowotnym, poradziła mi, żebym pojechała do Kijowa i tam się leczyła. Myśleliśmy z mężem, że to szaleństwo. Ale po kilku tygodniach zdecydowaliśmy się. Skontaktowałam się z Dmitrijem, który po zapoznaniu się z moją diagnozą zaproponował kilka możliwości klinik. Wybraliśmy klinikę Grischenko. Nasza lekarka Elena była bardzo miła i taktowna. To były trudne dni. Testy, badania. Byliśmy z mężem zmęczeni, ale to nie było na darmo. Nie mogliśmy przejść przez cały proces leczenia, musieliśmy wrócić do domu. Lekarze spotkali się z nami i dostosowali niektóre zabiegi do naszych możliwości. Wróciliśmy do domu zmęczeni, ale dosłownie pół roku później udało nam się zajść w ciążę. Dziękuję.
Fertility clinic V.I. Gryshchenko
Nicole Coleman (Portland, Oregon)

Nasze certyfikaty

Przegląd klinik “Klinika leczenia niepłodności Griszczenko”

Historia kliniki

Data powstania kliniki to rok 1983, kiedy to w Instytucie Problemów Kriochirurgii i Kriomedycyny Narodowej Akademii Nauk Ukrainy profesor Walenty Griszczenko stworzył pierwsze w kraju laboratorium rozrodu człowieka, które później przekształcono w Centrum Rozrodu Człowieka "" (Klinika "Implant").

W tym miejscu zgromadziła ona duży zespół lekarzy i biologów. Wobec braku specjalistycznego sprzętu, niezbędnych preparatów i środków, wciąż badali i wprowadzali nowe technologie leczenia niepłodności.

Zebrał tu duży zespół medyków i biologów.

W 1990 r. w laboratorium przeprowadzono pierwszy na Ukrainie udany cykl zapłodnienia in vitro (IVF), w wyniku którego 19 marca 1991 r. urodziła się dziewczynka Katia.

Pierwszy program macierzyństwa zastępczego na Ukrainie i w krajach WNP jest uważany za wyjątkowe wydarzenie w historii reprodukcji. 48-letnia kobieta nosiła i urodziła dziecko dla swojej córki, która nie miała anatomicznych i fizjologicznych możliwości poczęcia ciąży (nie miała macicy).

Od 1985 roku instytut prowadzi badania nad możliwością wykorzystania ultraniskich temperatur i hipotermii do przechowywania spermy, jajeczek i ludzkich embrionów.

W sierpniu 2003 roku w Centrum Implantologicznym na Ukrainie urodziło się pierwsze dziecko po przeniesieniu do macicy pacjentki kriokonserwowanych zarodków.

W 2001 roku powstał i rozpoczął działalność oddział endoskopii ginekologicznej.

A klinika, nosząca obecnie imię W.I. Griszczenki, chwali się tym, czym jest:

Pierwsza klinika wspomaganego rozrodu (ART) na Ukrainie

Pierwsza klinika na Ukrainie z dzieckiem urodzonym dzięki zapłodnieniu in vitro

Pierwszy bank spermy dawców na Ukrainie i w krajach byłego ZSRR

Pierwszy udany program macierzyństwa zastępczego w WNP

Pierwszy program macierzyństwa zastępczego na Ukrainie

Walentyn Iwanowycz Griszczenko zmarł 3 stycznia 2011 roku. Odszedł, ale nadal jest w sercach szczęśliwych rodziców i ich dzieci, w sercach swoich kolegów i uczniów. Nauczył nas uczyć się każdego dnia, godziny i minuty, pamiętając o celach, dla których pracujemy i żyjemy, kochając i doceniając ludzi i szczerze starając się im pomóc, podtrzymując tradycję humanizmu, profesjonalizmu i kolegialności.

Uczył nas uczyć się każdego dnia, godziny i minuty.

Kontakty z kliniką “Klinika leczenia niepłodności Griszczenko”

room
Ulica Błagowieszczeńska 25, Charków, obwód charkowski, 61000

Podobne kliniki na Ukrainie

Artykuły

Dawstwo komórek jajowych, czasami określane również jako dawstwo komórek jajowych, to świetna okazja, aby pomóc parom, które...
Informacje dla par Jeśli jesteś parą z Polski i chcesz znaleźć matkę zastępczą (wynajem brzucha, brzuch do wynajęcia), zalecamy skontaktowanie się z wykwal...
IMPLANT - CO TO JEST? Implant antykoncepcyjny to mały, elastyczny pręcik z tworzywa sztucznego, który umieszcza się pod skórą w górnej...
Rak piersi jest jednym z najczęściej występujących nowotworów u kobiet na świecie. Pomimo jego powszechności, wiele kobiet nadal nie wie, jakie objawy po...
Przyczyną wszystkich bolączek ludzkości, począwszy od problemów zdrowotnych, a skończywszy na spadku liczby urodzeń, jest często masturbacja. Na przykład...
Ryzyko zachorowania na raka i inne choroby przewlekłe jest złożone. Gdy pomyślimy o wszystkich czynnikach ryzyka, które się ze sobą łączą: nasze wybory ż...
Zapalenie trzustki jest chorobą zapalną trzustki, która objawia się nieodwracalnymi zmianami w strukturze narządu, powodującymi ból i stałe pogars...
Na różnych etapach programu zapłodnienia in vitro stosowane są różne leki. W pierwszym etapie przygotowują one organizm kobiety do dalszej stymula...
Duży odsetek par na całym świecie ma problemy z poczęciem dziecka. Wynika to zarówno ze stanu zdrowia przyszłych rodziców, jak i z faktu, że coraz...
Jakie problemy mogą spotkać cudzoziemców na Ukrainie? W ciągu ostatnich pięciu lat ukraińskie matki zastępcze urodziły cudzoziemcom ponad 4000 dzieci...