"Ophthalmica" to międzynarodowe centrum doskonałości w dziedzinie technologii okulistycznych. Jest to jedyny na Ukrainie ośrodek dla osób z problemami wzroku, w którym połączono podstawowe zasady jakości i skuteczności medycyny:

Lekarze. Nasi lekarze corocznie uczestniczą w zaawansowanych szkoleniach i stażach zagranicznych, zdobywając nowe doświadczenia teoretyczne i praktyczne.

Najnowocześniejszy i wielofunkcyjny sprzęt. Dzięki temu możemy nie tylko wykonać operacje niedostępne w większości klinik, ale także zwiększyć szanse na pozytywny wynik.

Wysoki standard opieki. Wszyscy pracownicy szpitala rozumieją, że dla osób z dysfunkcją wzroku istnieje wiele trudności w codziennym życiu. Dlatego staramy się stworzyć jak najbardziej komfortowe warunki dla naszych pacjentów i zawsze jesteśmy gotowi im pomóc.

 

Konsultacja przed laserową korekcją wzroku 40 zł
Badanie wstępne przed laserową korekcją wzroku 50 zł
Fakoemulsyfikacja zaćmy z implantacją soczewki AS-IOL. AJL. Hiszpania 1410 zł
Laserowa korekcja krótkowzroczności i nadwzroczności Opti-Q LASEK (jedno oko) 1510 zł
Bezdotykowa laserowa korekcja krótkowzroczności i dalekowzroczności metodą TransPRK (StreamLight) (jedno oko) 1770 zł
Pełne badanie okulistyczne 90 zł
Laserowa korekcja astygmatyzmu rezydualnego po fakoemulsyfikacji zaćmy z implantacją soczewki wewnątrzgałkowej (jedno oko) 780 zł
Keratektomia fototerapeutyczna. PTK (jedno oko) 1410 zł
Procedura sieciowania kolagenu rogówki z użyciem ryboflawiny (sieciowanie). UVX (jedno oko) 1510 zł
Fakoemulsyfikacja zaćmy z implantacją IOL Acrysof® MA60AC. Alcon. USA 1850 zł
Laserowa korekcja krótkowzroczności i nadwzroczności Opti-Q LASIK (jedno oko) 1930 zł
Fakoemulsyfikacja zaćmy z implantacją IOL Acrysof® SA60AT. Alcon. USA 2060 zł
Fakoemulsyfikacja zaćmy z implantacją IOL Acrysof® MA60MA. Alcon. USA 2060 zł
Laserowa korekcja krótkowzroczności i nadwzroczności Topoguided OptiLASIK (jedno oko) 2350 zł
Fakoemulsyfikacja zaćmy z implantacją soczewki Acrysof® Natural IQ SN60WF, AU00T0. Alcon. USA 2460 zł
Okulistyka 4270 zł
Laserowa korekcja wzroku 1620 zł
Operacja zaćmy 1280 zł

Nasi lekarze

Kovtun Mikhail Ivanovich.
Główny konsultant
Кліменко Вадим Леонідович
Завідувач хірургічного відділення
Strelets Oksana Igorevna
Główny lekarz. Okulista wysokiej kategorii.
Sardaryan Vartui Vahagnovna
Dyrektor medyczny. Okulista najwyższej kategorii.
Chugai Elena Vladimirovna
Chirurg, oddział chirurgii estetycznej. Okulista najwyższej kategorii
Selivanova Natalia Aleksandrovna
Kierownik oddziału dziecięcego. Okulista najwyższej kategorii
Ganysh Alla Viktorovna
Kierownik działu diagnostycznego. Okulista najwyższej kategorii.
Fesenko Sergey Ivanovich
Lekarz na oddziale chirurgicznym. Okulista pierwszej kategorii
Zavalniuk Natalia Anatolievna
Lekarz w dziale laserowych metod leczenia. Okulista najwyższej kategorii
Ohremenko Larisa Vasilyevna
Konsultant medyczny w dziale diagnostycznym. Okulista najwyższej kategorii
Tkachenko Ekaterina Nikolaevna
Lekarz na oddziale diagnostycznym. Okulista najwyższej kategorii
Mityuk Lesya Anatolievna
Lekarz na oddziale diagnostycznym. Okulista najwyższej kategorii
Olkhovskaya Victoria Olegovna
Okulista dziecięcy. Okulista najwyższej kategorii
Dzhilyaeva Anna Evgenievna
Okulista dziecięcy. Okulista pierwszej kategorii
Khatsenko Igor Aleksandrovich
Okulista dziecięcy. Okulista.
Nikitina Lidia Aleksiejewna
Lekarz okulista na oddziale diagnostycznym
Skrinnik Svetlana Anatolievna
Lekarz na oddziale diagnostycznym
Szebanow Roman Wiaczesławowicz
Lekarz na oddziale diagnostycznym
Kachanova Alena Igorevna
Lekarz na oddziale chirurgii estetycznej
Prikhodko Daria Olegovna
Lekarz na oddziale chirurgii estetycznej
Nikulina Olga Michajłowna
Lekarz na oddziale diagnostycznym
Klischevskaya Anna Vladimirovna
Lekarz w dziale diagnostycznym i estetycznym

Przegląd klinik “Międzynarodowe Centrum Medyczne "Ophthalmica"”

Dziś Międzynarodowe Centrum Medyczne "Ophthalmica", działające w Charkowie od jedenastu lat, jest najnowocześniejszym ośrodkiem diagnostyki i leczenia problemów ze wzrokiem. Znajduje się w nim najlepszy sprzęt okulistyczny na Ukrainie oraz czołowi lekarze w regionie i całym kraju. Większość z nich jest członkami European Society of Cataract and Refractive Surgeons (ESCRS).

Historia organizacji rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy to sześciu pasjonatów medycyny postanowiło stworzyć miejsce o absolutnie nowym podejściu do organizacji pracy, standardu usług i jakości opieki nad pacjentami w Miejskim Szpitalu Klinicznym nr 14 im. prof. L.L. Girszmana.

Wdrożyli oni praktyczne doświadczenia brytyjskiej szkoły okulistyki, wiedzę zdobytą przez lekarzy podczas pracy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz całą dostępną w tym czasie w klinice wiedzę ich zagranicznych kolegów.

Podczas gdy początkowo Międzynarodowe Centrum Medyczne "Ophthalmica" działało wyłącznie jako centrum diagnostyczne, w 2008 roku otwarto pierwszy własny blok operacyjny. Został zaprojektowany zgodnie ze światowymi standardami jakości GMP dla pomieszczeń czystych. W pomieszczeniu nie ma okien, a sterylne powietrze dostarczane jest przez niemiecki system nawiewno-wywiewny, w skład którego wchodzą: trzystopniowe filtry oczyszczające, filtry, które można spotkać tylko w nowoczesnych zakładach farmaceutycznych. Gwarantuje to wysoki standard higieny i bezpieczeństwa procedur, w zakresie aseptyki i antyseptyki.

Stworzenie bloku operacyjnego z wyposażeniem zupełnie nowym dla Ukrainy i niedostępnym w innych krajach znacznie podniosło poziom leczenia takich chorób jak zaćma czy jaskra. Niemal w tym samym czasie ośrodek zaczął przeprowadzać laserową korekcję wzroku. Przez cały rok koledzy z innych krajów, mający większe doświadczenie w tej dziedzinie, szkolili i korygowali pracę lekarzy ośrodka, aby osiągnąć idealne rezultaty.

Z roku na rok Okulistyka ewoluowała i poszerzała zakres swoich usług. W 2012 roku otwarto na przykład dział dziecięcy i własny salon optyczny. W 2013 roku ośrodek rozpoczął wykonywanie operacji siatkówki (vitreoretinal surgery).

W 2015 roku powstał dział dla osób niedowidzących. Jest to wyjątkowe miejsce na Ukrainie. To tutaj pacjenci cierpiący na problemy ze wzrokiem, którym odmówiono leczenia w innych szpitalach, otrzymują nadzieję na powrót do zdrowia.  Najnowocześniejszy sprzęt i ogromne doświadczenie lekarzy ośrodka pozwalają tym pacjentom ponownie widzieć.

Doświadczenie

Lekarze w klinice stale odbywają szkolenia w USA i Europie. Do centrum przyjeżdżają specjaliści z Niemiec, Izraela i USA, którzy dzielą się najnowszymi światowymi technologiami.

Nie tylko szkolimy specjalistów, ale także dzielimy się naszym doświadczeniem z resztą Ukrainy. Medycyna nie jest miejscem, w którym można mieć tajemnice. Naszą misją jest pomoc jak największej liczbie pacjentów i podniesienie poziomu medycyny na Ukrainie na nowy jakościowy poziom.

Sprzęt

O wysokiej efektywności pracy naszego Centrum decydują nie tylko kwalifikacje naszych lekarzy, ale również sprzęt, który na Ukrainie prawie nie ma odpowiedników.

Bez względu na to, jak kompetentny jest lekarz, bez jakościowych narzędzi nie jest w stanie pomóc. Dlatego robimy wszystko, aby pacjent otrzymał pomoc i pokonał chorobę.

Komfort

Nasza klinika stworzyła najbardziej komfortowe warunki dla pacjentów. Począwszy od konsultacji, gdzie zadaniem lekarza jest nie tylko zdiagnozowanie choroby, ale również stworzenie komfortowej atmosfery, a skończywszy na operacji i okresie pooperacyjnym.

Obsługa, jedzenie, komfort i przyjazny personel mają na celu zapewnienie jak najlepszych warunków dla pacjenta.

We wszystkim co robimy dążymy do europejskiego standardu medycyny.

Głównym celem pracy Międzynarodowego Centrum "Ophthalmica" jest pomoc ludziom, rozwój ukraińskiej medycyny i zapewnienie jej wysoko wykwalifikowanego personelu.

Kontakty z kliniką “Międzynarodowe Centrum Medyczne "Ophthalmica"”

room
ul. O. Yarosh Street, 16 G, Kharkiv, Ukraina

Podobne kliniki na Ukrainie

"Szpital Expert" to nowa wysokospecjalistyczna szpital, która świadczy kompleksowe usługi medyczne z zapewnieniem nowoczesnej i wysokiej jakośc...
Medical Center «Dokart» jest jedną z najbardziej popularnych i kwalifikowanych klinik w Charkowie, Ukraina. Od momentu powstania w 2015 roku klinika...
Witamy w klinice okulistycznej "Pavliv" - Twoim oknie na świat wyraźnego widzenia! Klinika okulistyczna "Pavliv" to miejsce, w któ...

Artykuły

Dziś chcielibyśmy porozmawiać o chirurgii oka, a konkretnie o blefaroplastyce lub operacji powiek, i odpowiedzieć na kilka najczęściej zadawanych pytań. Wiel...
LASIK (laser keratomileusis in situ) laserowa korekcja wzroku jest najczęściej wykonywaną laserową operacją oczu w leczeniu krótkowzroczności, nadwzroczn...
Czy miód jest dobry na zapalenie trzustki? W zapaleniu trzustki nie można jeść słodyczy, ale w niektórych przypadkach lekarze zalecają spożywan...