ELITE DENTA Stomatologia to nie tylko zestaw usług dla pacjentów w różnym wieku. To komfortowa i przytulna, niemal domowa atmosfera, pełna uwagi, troski i zrozumienia.

Jesteśmy przyzwyczajeni do zwracania uwagi na każdy szczegół, dlatego oprócz wysokiej klasy specjalistów i sprzętu, zawsze zwracamy uwagę na atmosferę: uprzejmy personel, przyjemna muzyka i filiżanka pachnącej herbaty lub kawy pomogą umilić każde oczekiwanie.

Jesteśmy wyposażeni w specjalne miejsca parkingowe, więc nie będziesz musiał się zastanawiać, gdzie zostawić swój samochód.

Zawsze można też oprowadzić po klinice, a po konsultacji i diagnozie dajemy Państwu prezentację, w której wskażemy wszystkie niepokojące obszary wraz z raportem diagnostycznym.

Dodatkowo prezentacja ta będzie zawierała zalecane plany leczenia wraz z rokowaniem, które możesz omówić z głównym stomatologiem.

Robimy wszystko, aby leczenie zamieniło się w zabieg SPA. Nasz sprzęt pozwala nawet na wprowadzenie znieczulenia, aby leczenie było bezbolesne.

Podczas leczenia lekarz będzie pracował, podczas gdy Ty będziesz się relaksował z poduszką, okularami wideo i listą filmów do wyboru.

Po zakończonej sesji otrzymujesz komplet zaleceń i pełne zrozumienie, co robić dalej.

Umieszczenie licówek 1190 zł
Wybielanie zębów 270 zł
Umieszczanie implantów Neodent 2140 zł
Umieszczanie implantów NOBEL 5180 zł
Konsultacje z indywidualnym planem leczenia 130 zł
Implant Straumann Roxolid (Roxolid® - unikalny stop tytanu i cyrkonu, implant ten jest stosowany w przypadku dużych obciążeń) 3910 zł
Ekstrakcja zęba jest skomplikowana 480 zł
Leczenie metodą Invisalign 28340 zł
Leczenie z zastosowaniem metalowego systemu samoligaturującego 9650 zł
Leczenie z zastosowaniem ceramicznego systemu samoligaturującego 10320 zł
Estetyczna odbudowa zęba przy użyciu znieczulenia "WAND". 640 zł
Ponowne leczenie zębów przy użyciu mikroskopu 2390 zł
Leczenie zapalenia miazgi zęba przy użyciu mikroskopu 2090 zł
Implant Straumann BLX (idealny wybór do jednoetapowej implantacji podczas ekstrakcji zęba) 4650 zł
Usuwanie płytki nazębnej w przypadku chorób przyzębia 710 zł
Stomatologia 460 zł
Implanty stomatologiczne 3680 zł
Zakładanie licówek 1190 zł
Wybielanie zębów 230 zł
Dekoracje na zęby 60 zł
Korony dentystyczne 460 zł
Implanty All on 6 46080 zł

Nasi lekarze

Pchelnik Larisa Viktorovna
Główny lekarz, stomatolog ortopeda
Pchelnik Witalij Witaljewicz
Chirurg stomatologiczny, implantolog, ortopeda
Kriworuchko Karina Juriewna
Stomatolog-terapeuta, endodonta
Stolyar Alena Borisovna
Periodontolog
Szewcow Aleksandr Aleksandrowicz
Chirurg stomatologiczny
Borozdina Zhanna Andreevna
Dentysta-terapeuta

Przegląd klinik “Stomatologia "Elite Denta"”

Bezpieczeństwo klientów jest jednym z fundamentów naszej działalności. W celu jego utrzymania posiadamy szereg procedur i procesów biznesowych:

Monitorujemy stan zdrowia naszych pracowników, systematycznie przechodzą oni badania lekarskie i poddają się szczepieniom.

Środki dezynfekujące w stomatologii "Elite Denta" spełniają europejskie normy ISO i są w stanie zdezynfekować wszystkie znane wirusy i zarazki. Wszystkie narzędzia przechodzą wieloetapową procedurę dezynfekcji i sterylizacji przy użyciu profesjonalnego sprzętu.

Sterylne narzędzia pakowane są w jednorazowe sterylne opakowania wyposażone w indywidualny wskaźnik jakości sterylizacji. Pakiet z narzędziami otwierany jest przez lekarza w obecności pacjenta przed zabiegiem.

Pracujemy w jednorazowych rękawiczkach, maskach i czepkach. Codzienna systematyczna praca nad bezpieczeństwem zakaźnym w Stomatologii Elite Denta została doceniona przez Stowarzyszenie SOIC. Stomatologia "Elite Denta" pomyślnie przeszła audyt higieniczny i otrzymała status "Czysta klinika jest bezpieczna dla pacjentów", który został wpisany do ukraińskiego rejestru placówek medycznych o najwyższym stopniu bezpieczeństwa zakaźnego.

Państwa dane osobowe są chronione. Wszystkie wyniki analiz, raporty diagnostyczne, zdjęcia rentgenowskie, fotoplastykony, a także plany leczenia i zapisy już wykonanych usług stomatologicznych są przechowywane w Twojej osobistej Karcie Pacjenta. Nikt poza Tobą i Twoim lekarzem nie ma dostępu do tych informacji. Możesz być pewny, że informacje o Tobie nie opuszczą Elite Denta Dentistry.

Wszystkie materiały i zabiegi stosowane w Elite Denta Dentistry posiadają odpowiednie certyfikaty. Wszystkie zabiegi, które są dostępne w naszej stomatologii są zgodne z aktualną licencją.

Kadra medyczna posiada specjalistyczne wykształcenie oraz udokumentowane pozwolenie na wykonywanie zawodu lekarza. Wszyscy lekarze Elite Denta Dentistry regularnie odbywają szkolenia w najlepszych ośrodkach szkoleniowych na Ukrainie, w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Kontakty z kliniką “Stomatologia "Elite Denta"”

room
Faninsky lane 3B, Kharkov, Ukraina

Podobne kliniki na Ukrainie

Artykuły

Zdrowy promienny uśmiech jest celem prawie co trzeciego mieszkańca planety. Jednak szkodliwe nawyki, zła dziedziczność i urazy powodują ich korektę. I często pa...
Dziś chcemy porozmawiać o problemie, z którym boryka się wielu z nas, a mianowicie o konieczności usunięcia zębów mądrości. A także udzielić ki...
Stomatologia jest rajem dla spełnienia każdego pragnienia pacjenta. Stomatolog może nie tylko wybielić Twoje zęby, czy ozdobić je rhinestones. Stomatolog moż...
Złote korony Wiele osób uważa, że złote korony należą do przeszłości, ale w rzeczywistości są one nadal aktualne, bardzo przydatne i często stosowane...
Izraelskie implanty zębowe są produktami klasy ekonomicznej dostępnymi w prawie wszystkich ukraińskich klinikach. Do najbardziej popularnych systemów imp...
Osteoporoza to stan, w którym dochodzi do utraty masy kostnej. Ponieważ tkanka rozpada się na poziomie mikroskopowym, kości stają się bardziej kruch...
Pierwszą rzeczą, jaka przychodzi na myśl w obliczu konieczności wszczepienia implantu i ustalenia jego kosztu, jest pytanie "dlaczego implanty są takie dro...