ELITE DENTA Stomatologia to nie tylko zestaw usług dla pacjentów w różnym wieku. To komfortowa i przytulna, niemal domowa atmosfera, pełna uwagi, troski i zrozumienia.

Jesteśmy przyzwyczajeni do zwracania uwagi na każdy szczegół, dlatego oprócz wysokiej klasy specjalistów i sprzętu, zawsze zwracamy uwagę na atmosferę: uprzejmy personel, przyjemna muzyka i filiżanka pachnącej herbaty lub kawy pomogą umilić każde oczekiwanie.

Jesteśmy wyposażeni w specjalne miejsca parkingowe, więc nie będziesz musiał się zastanawiać, gdzie zostawić swój samochód.

Zawsze można też oprowadzić po klinice, a po konsultacji i diagnozie dajemy Państwu prezentację, w której wskażemy wszystkie niepokojące obszary wraz z raportem diagnostycznym.

Dodatkowo prezentacja ta będzie zawierała zalecane plany leczenia wraz z rokowaniem, które możesz omówić z głównym stomatologiem.

Robimy wszystko, aby leczenie zamieniło się w zabieg SPA. Nasz sprzęt pozwala nawet na wprowadzenie znieczulenia, aby leczenie było bezbolesne.

Podczas leczenia lekarz będzie pracował, podczas gdy Ty będziesz się relaksował z poduszką, okularami wideo i listą filmów do wyboru.

Po zakończonej sesji otrzymujesz komplet zaleceń i pełne zrozumienie, co robić dalej.

Uszkodzona proteza 490.00 EUR
Podniesienie dna zatoki szczękowej (otwarty sinus elevator) 1435.00 EUR
Umieszczanie implantów Neodent 465.00 EUR
Umieszczanie implantów NOBEL 1125.00 EUR
Implant Straumann BLX (idealny wybór do jednoetapowej implantacji podczas ekstrakcji zęba) 1010.00 EUR
Implant Straumann Roxolid (Roxolid® - unikalny stop tytanu i cyrkonu, implant ten jest stosowany w przypadku dużych obciążeń) 850.00 EUR
Ekstrakcja zęba jest skomplikowana 105.00 EUR
Leczenie metodą Invisalign 6150.00 EUR
Leczenie z zastosowaniem metalowego systemu samoligaturującego 2095.00 EUR
Leczenie z zastosowaniem ceramicznego systemu samoligaturującego 2240.00 EUR
Estetyczna odbudowa zęba przy użyciu znieczulenia "WAND". 140.00 EUR
Ponowne leczenie zębów przy użyciu mikroskopu 520.00 EUR
Leczenie zapalenia miazgi zęba przy użyciu mikroskopu 455.00 EUR
Konsultacje z indywidualnym planem leczenia 30.00 EUR
Usuwanie płytki nazębnej - w przypadku chorób przyzębia 155.00 EUR
Stomatologia 100.00 EUR
Implanty stomatologiczne 800.00 EUR
Zakładanie licówek 260.00 EUR
Wybielanie zębów 50.00 EUR
Dekoracje na zęby 15.00 EUR
Korony dentystyczne 100.00 EUR

Nasi lekarze

Przegląd klinik “Stomatologia "Elite Denta"”

Bezpieczeństwo klientów jest jednym z fundamentów naszej działalności. W celu jego utrzymania posiadamy szereg procedur i procesów biznesowych:

Monitorujemy stan zdrowia naszych pracowników, systematycznie przechodzą oni badania lekarskie i poddają się szczepieniom.

Środki dezynfekujące w stomatologii "Elite Denta" spełniają europejskie normy ISO i są w stanie zdezynfekować wszystkie znane wirusy i zarazki. Wszystkie narzędzia przechodzą wieloetapową procedurę dezynfekcji i sterylizacji przy użyciu profesjonalnego sprzętu.

Sterylne narzędzia pakowane są w jednorazowe sterylne opakowania wyposażone w indywidualny wskaźnik jakości sterylizacji. Pakiet z narzędziami otwierany jest przez lekarza w obecności pacjenta przed zabiegiem.

Pracujemy w jednorazowych rękawiczkach, maskach i czepkach. Codzienna systematyczna praca nad bezpieczeństwem zakaźnym w Stomatologii Elite Denta została doceniona przez Stowarzyszenie SOIC. Stomatologia "Elite Denta" pomyślnie przeszła audyt higieniczny i otrzymała status "Czysta klinika jest bezpieczna dla pacjentów", który został wpisany do ukraińskiego rejestru placówek medycznych o najwyższym stopniu bezpieczeństwa zakaźnego.

Państwa dane osobowe są chronione. Wszystkie wyniki analiz, raporty diagnostyczne, zdjęcia rentgenowskie, fotoplastykony, a także plany leczenia i zapisy już wykonanych usług stomatologicznych są przechowywane w Twojej osobistej Karcie Pacjenta. Nikt poza Tobą i Twoim lekarzem nie ma dostępu do tych informacji. Możesz być pewny, że informacje o Tobie nie opuszczą Elite Denta Dentistry.

Wszystkie materiały i zabiegi stosowane w Elite Denta Dentistry posiadają odpowiednie certyfikaty. Wszystkie zabiegi, które są dostępne w naszej stomatologii są zgodne z aktualną licencją.

Kadra medyczna posiada specjalistyczne wykształcenie oraz udokumentowane pozwolenie na wykonywanie zawodu lekarza. Wszyscy lekarze Elite Denta Dentistry regularnie odbywają szkolenia w najlepszych ośrodkach szkoleniowych na Ukrainie, w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Kontakty z kliniką “Stomatologia "Elite Denta"”

room
Faninsky lane 3B, Kharkov, Ukraina

Podobne kliniki na Ukrainie

Artykuły

Zdrowy promienny uśmiech jest celem prawie co trzeciego mieszkańca planety. Jednak szkodliwe nawyki, zła dziedziczność i urazy powodują ich korektę. I często pa...
Dziś chcemy porozmawiać o problemie, z którym boryka się wielu z nas, a mianowicie o konieczności usunięcia zębów mądrości. A także udzielić ki...
Stomatologia jest rajem dla spełnienia każdego pragnienia pacjenta. Stomatolog może nie tylko wybielić Twoje zęby, czy ozdobić je rhinestones. Stomatolog moż...
Złote korony Wiele osób uważa, że złote korony należą do przeszłości, ale w rzeczywistości są one nadal aktualne, bardzo przydatne i często stosowane...