Wizyta u oftalmologa w Excimer Clinic Odessa
5
Centrum oftalmologiczne "Excimer" w Odessie, Odessa
Centrum Oczu "Excimer" jest nowoczesną kliniką z wysoko wykwalifikowanymi lekarzami, najnowocześniejszym sprzętem i chęcią pomocy każdemu. Tysiące wdzięcznych pacjentów, setki przeprowadzonych operacji i niezliczona liczba osób, których życie stało się lepsze dzięki naszym lekarzom!
Główny lekarz Klinika Stomatologiczna Granddent
5
Klinika stomatologiczna "Granddent", Odessa
"Granddent" Dental Clinic to kompleksowe podejście do leczenia i opieki stomatologicznej. Klinika najwyższej klasy, z prawdziwymi profesjonalistami, indywidualnym podejściem do każdego klienta i najnowocześniejszym sprzętem. Dbamy o naszych klientów i dajemy im olśniewające uśmiechy!
Recepcja stomatologii Your Dentist w Odessie
5
Stomatologia "Your Dentist", Odessa
Stomatologia "Your Dental" działa z powodzeniem od 2017 roku. Mamy doświadczenie w pracy ze wszystkimi kategoriami ludności oraz turystami zagranicznymi. Dążymy do zachowania najwyższych europejskich standardów jakości i stworzenia najbardziej komfortowych warunków dla każdego z naszych pacjentów.
Serwis w klinice TrioDent Odessa Ukraina
5
Klinika stomatologiczna "TrioDent", Odessa
TrioDent - Stomatologia ekspercka! Wybierając klinikę stomatologiczną, pacjenci zawsze zwracają uwagę na profesjonalizm lekarza. Naszym głównym atutem i dumą są wysoko wykwalifikowani i utalentowani specjaliści, którzy stale się rozwijają, doskonalą swoje umiejętności, stosują nowoczesne metody naukowe w diagnostyce i leczeniu, znajdują podejście do każdego pacjenta i robią wszystko, aby efekt przeszedł Państwa oczekiwania. &n...
Zespół Klinik im Zentrum Dental Clinic Odessa Ukraina
5
"Klinik im Zentrum" Klinika stomatologiczna, Odessa
Klinika stomatologiczna "Klinik im Zentrum" została otwarta w Odessie w 2015 roku i od początku pozycjonowała się jako nowoczesna klinika dla całej rodziny.

Jak wybrać najlepsze leczenie?

1. Zostaw zgłoszenie na stronie (najlepiej ze wszystkimi testami, zdjęciami i diagnozami)
2. Spotkaj się online z lekarzem prowadzącym w celu postawienia wstępnej diagnozy
3. My pomożemy w organizacji przyjazdu, zakwaterowania, wyżywienia, pobytu i leczenia, zgodnie z Twoimi preferencjami
4. Pobierz fakturę i zarezerwuj bilety, wizyty u lekarza, pokój w hotelu itp
5. Zorganizujemy transfery do hotelu i interesujące Cię wizyty: w placówce medycznej, hotelu, restauracji itp
6. Po udanym leczeniu otrzymujesz rachunek i transfer na lotnisko

Kliniki w Odessie

Kliniki stomatologiczne w Odessie zapewniają leczenie w następujących dziedzinach:

I to tylko mała lista głównych usług klinik stomatologicznych w Odessie.

Taką popularność leczeniu stomatologicznemu w Odessie zapewnia również szereg cech:

  •         Przystępne ceny.
  •         Wysokie kwalifikacje lekarzy dentystów.
  •         Szeroki wybór różnych klinik stomatologicznych.
  •         Wykorzystanie w leczeniu najnowszych światowych podejść.
  •         Nowoczesne wyposażenie.
  •         Doskonała obsługa.
  •         Niewymowny styl i klimat Odessy.
  •         Z malowniczymi widokami i szykownym wypoczynkiem nad morzem i w hotelach w mieście.

Najlepsze kliniki w Odessie UkrainaPrzede wszystkim, proponujemy zwrócić uwagę na następujące kliniki stomatologiczne w Odessie:

Wszystkie one w pełni potwierdzają słowa o wysokim profesjonalizmie i doskonałej obsłudze w ukraińskich klinikach.

Leczenie stomatologiczne w Odessie jest warte tego, aby połączyć niezapomniane wakacje z niezbędnymi zabiegami medycznymi. Co może być lepszego od tego?

Możesz odwiedzić Odessę i poddać się leczeniu korzystając z usług naszej firmy zajmującej się organizacją wyjazdów medycznych na Ukrainę. Od ponad roku pomagamy zagranicznym pacjentom w uzyskaniu wysokiej jakości i przystępnej ceny leczenia w naszym kraju. Organizujemy przeloty i transfery, pomagamy w wyborze hotelu, kliniki i planu leczenia. Zawsze jesteśmy gotowi pomóc w każdej nieznanej sytuacji!

Leczcie się na Ukrainie! Miłego wypoczynku na Ukrainie! I bądźcie zdrowi!

Lekarze Wszyscy lekarze

Perekupko Larisa Ivanovna
5
Perekupko Larisa Ivanovna, Odessa
Wiodący chirurg refrakcyjny, okulista najwyższej kategorii
Centrum oftalmologiczne "Excimer" w Odessie

Wiodący specjalista Oddziału Chirurgii Refrakcyjnej, okulista najwyższej kategorii, specjalista korekcji kontaktowej.

Wiszniewskaja Oksana Aleksandrowna
5
Wiszniewskaja Oksana Aleksandrowna, Odessa

Stomatolog ortodonta, wykonuje zakładanie aparatów ortodontycznych, aparatów na zęby. Leczy przesunięcia zgryzowe, anomalie wielkości i kształtu zębów, zęby zatrzymane, zęby uderzone, zęby nadliczbowe.

Ajiskaja Julia Iwanowna
5
Ajiskaja Julia Iwanowna, Odessa

Adzhiskaya Julia Ivanovna specjalizuje się w stomatologii leczniczej. Wykonuje zabiegi artystycznej odbudowy zębów, czyszczenia zębów i wiele innych. Leczy również choroby takie jak zapalenie miazgi, próchnica, paradontoza itp.

Al-Mohamad Aref Ahmad
5
Al-Mohamad Aref Ahmad, Odessa

Lekarz-ortodonta, kandydat nauk medycznych. Leczy przesunięcia zgryzowe, wykonuje zakładanie systemów aparatów, trenażerów, płytek, posiada udane doświadczenia w przywracaniu prawidłowego ustawienia zębów.

Bobylev Oleg Olegovich
5
Bobylev Oleg Olegovich, Odessa

Oleg Olegovich Bobylev specjalizuje się w stomatologii ortopedycznej. Lekarz ten wykonuje następujące zabiegi: leczenie endodontyczne, odbudowę artystyczną i protetykę. Zajmuje się leczeniem różnych powikłań próchnicy.

Kliniki turystyczne w Odessie UkrainaUkraińska medycyna otrzymała duży impuls w latach 2000. Kilka reform, aktywne tworzenie prywatnych instytucji medycznych, tworzenie własnej bazy, znajomość zagranicznych osiągnięć medycznych i, oczywiście, kształcenie własnych wykwalifikowanych lekarzy we wszystkich dziedzinach medycyny.

Potrzeba było wielu lat, aby ukształtować ukraińską medycynę tak, jak jest teraz. Był to długi i żmudny proces, ale warto było, aby nasi lekarze i kliniki przestali pozostawać w tyle za europejskimi i stali się atrakcyjni dla pacjentów z całego świata.

Już od kilku lat Ukraina walczy o pozycję na liście najbardziej atrakcyjnych krajów dla turystyki medycznej w następujących obszarach:

Jeden z tych zabiegów medycznych można znaleźć praktycznie w każdym mieście na Ukrainie. Ale ośrodki medycyny w kraju są wciąż te same: Kijów, Charków i Odessa.

Dziś opowiemy o Odessie i o tym, dlaczego warto przyjechać tu na leczenie.

W całej swojej historii Odessa była miastem uzdrowiskowym, miastem-sanatorium. Od kilku wieków przyjeżdżają tu ludzie, aby podreperować swoje zdrowie, przejść okres rehabilitacji, a także po prostu odpocząć nad morzem i pooddychać morskim powietrzem.

Nic więc dziwnego, że w Odessie jest tak wiele szpitali, prywatnych klinik i różnych ośrodków zdrowia.

Jedną z najbardziej popularnych gałęzi medycyny w Odessie jest stomatologia. To właśnie tutaj skupia się ogromna ilość klinik, zarówno w różnych segmentach cenowych, jak i obszarach pracy. Również Odessa ma jednych z najlepszych dentystów i techników dentystycznych na Ukrainie. To do nich przyjeżdżają z innych miast na usuwanie poważnych problemów stomatologicznych.