Klinika medycyny rozrodu "LITA"
5
Klinika medycyny rozrodu "LITA", Kijów
Pragnienie posiadania dziecka jest jednym z najświętszych dla każdej rodziny, zwłaszcza dla kobiet. Szczęście, które dziecko przynosi swoim rodzicom, jego pierwsze kroki i uśmiech, słowa i osiągnięcia wypełniają nasze życie sensem. Niestety, dzisiejsze statystyki światowe pokazują, że większość par w dojrzałym wieku ma trudności z urodzeniem dziecka i nie może zajść w ciążę w pierwszym roku prób. Wiek, w którym para moż...
 • Cennik zabiegów Wszystkie ceny
 • Konsultacja reprodukcyjna (kompleksowa konsultacja z wiodącym specjalistą ds. reprodukcji, genetykiem, ginekologiem-endokrynologiem, embriologiem itp.)
  370 zł
 • Podstawowa konsultacja przez specjalistę ds. reprodukcji N. V. Vladykina
  150 zł
 • Powtórna konsultacja ze specjalistą ds. reprodukcji N. V. Vladykina
  120 zł
 • Podstawowa konsultacja specjalisty ds. reprodukcji najwyższej kategorii
  80 zł
 • Konsultacja online ze specjalistą ds. reprodukcji najwyższej kategorii podstawowej
  80 zł

Jak organizujemy podróż medyczną?

1. Zostaw zgłoszenie na stronie (najlepiej ze wszystkimi testami, zdjęciami i diagnozami)
2. Spotkaj się online z lekarzem prowadzącym w celu postawienia wstępnej diagnozy
3. My pomożemy w organizacji przyjazdu, zakwaterowania, wyżywienia, pobytu i leczenia, zgodnie z Twoimi preferencjami
4. Pobierz fakturę i zarezerwuj bilety, wizyty u lekarza, pokój w hotelu itp
5. Zorganizujemy transfery do hotelu i interesujące Cię wizyty: w placówce medycznej, hotelu, restauracji itp
6. Po udanym leczeniu otrzymujesz rachunek i transfer na lotnisko

Wstępna wizyta u lekarza zajmującego się płodnością w Kijowie

Czujesz niepokój przed pierwszą wizytą u lekarza zajmującego się płodnością w Kijowie? Jest to całkowicie normalne. Będziesz musiał omówić intymne szczegóły, przejść badanie fizyczne i ewentualnie poddać się testom diagnostycznym. Podróż tego rodzaju może wydawać się zniechęcająca, ale pamiętaj, że każdy krok przybliża cię do zrozumienia i poprawy twojego zdrowia reprodukcyjnego.

Pytania, które należy zadać lekarzowi zajmującemu się płodnością podczas pierwszej wizyty

Idąc na swoją pierwszą wizytę płodności bez listy pytań? Pomyśl jeszcze raz. Eksperci UAmedTOURS przeprowadzili wywiady z kilkoma parami po ich pierwszej wizycie u reproduktologa i ujawnili ciekawy trend. Pacjenci, którzy przygotowali wcześniej kilka pytań, otrzymali więcej informacji, lepiej zrozumieli, na czym polega ich problem i jak można go rozwiązać, i byli ogólnie bardziej zadowoleni z wizyty niż pary, które nie zadawały dodatkowych pytań.

Dlatego zachęcamy Cię do zadawania pytań dotyczących Twojego zdrowia, ewentualnych problemów, możliwości leczenia i wszystkiego, co przyjdzie Ci do głowy. Pamiętaj, że nie ma głupich pytań, jeśli chodzi o Twoje zdrowie.

Jakie dokumenty powinnam zabrać ze sobą na wizytę dotyczącą płodności?

Nie zapomnij przynieść na wizytę wszelkich wcześniejszych dokumentów medycznych, wyników badań lub raportów od innych specjalistów. Ważne jest, aby lekarz zobaczył nie tylko Twoją obecną sytuację, ale także poznał Twoją historię medyczną i uzyskał informacje o stosowanych przez Ciebie terapiach i lekach. Zadaniem lekarza reproduktora jest nie tylko leczenie objawów, ale znalezienie przyczyny problemów zdrowotnych i ich naprawienie.

Lekarze Wszyscy lekarze

Vladykina Nataliia Władykina
5
Vladykina Nataliia Władykina, Kijów
Reproduktolog, genetyk
Klinika medycyny rozrodu "LITA"

Najwyższa kategoria kwalifikacji. Ponad 22 lata doświadczenia

Wykształcenie: 1998 - Narodowy Uniwersytet Medyczny im. Bogomolca, Szkoła Medyczna.

 • Cennik zabiegów Wszystkie ceny
 • Intracytoplazmatyczne wstrzykiwanie plemników (ICSI)
  1340 zł
 • Program IVF jest standardowy
  5530 zł
 • Program podwójnej stymulacji jajników "DuoStim"
  10040 zł
 • Program "Zachowanie płodności" (stymulacja jajników bez leków)
  3080 zł
 • Program "Dawstwo komórek jajowych"
  16910 zł
Savchenko Iryna Stanislavivna
5
Savchenko Iryna Stanislavivna, Kijów
Reproduktolog, położnik-ginekolog
Klinika medycyny rozrodu "LITA"

Iryna Savchenko - posiada bogate doświadczenie w położnictwie i endokrynologii ginekologicznej, leczeniu niepłodności, planowaniu rodziny i antykoncepcji, leczeniu łagodnych nowotworów miednicy mniejszej, w tym mięśniaków macicy, patologii i leczeniu szyjki macicy.

Najwyższa kategoria kwalifikacji. Ponad 20 lat doświadczenia.

Wykształcenie: 1999 - Zaporoski Państwowy Uniwersytet Medyczny.

 • Cennik zabiegów Wszystkie ceny
 • Program "Dawstwo komórek jajowych"
  16910 zł
 • Program przenoszenia rozmrożonych zarodków dawcy
  3290 zł
 • Program "Zachowanie płodności" (stymulacja jajników bez leków)
  3080 zł
 • Program IVF jest standardowy
  5530 zł
 • Macierzyństwo zastępcze
  140410 zł
Deineko Tetiana Serhiivna
5
Deineko Tetiana Serhiivna, Kijów
Reproduktolog, położnik-ginekolog
Klinika medycyny rozrodu "LITA"

Najwyższa kategoria kwalifikacji. Ponad 22 lata doświadczenia

Wykształcenie:

 • 2020 - Kijowski Państwowy Uniwersytet Medyczny, tematyczny kurs doskonalący "Zaburzenia płodności".
 • Charkowska Akademia Medyczna Kształcenia Podyplomowego, tematyczny kurs doskonalący "Endokrynologiczne problemy zdrowia reprodukcyjnego kobiet".
 • 2013 - Bukowiński Państwowy Uniwersytet Medyczny, tematyczny kurs doskonalący "Diagnostyka i leczenie niepłodności. Techniki wspomaganego rozrodu w położnictwie i ginekologii".
 • 2005 - Donieckie Regionalne Kliniczne Terytorialne Stowarzyszenie Medyczne, kurs stażowy "Ultrasonografia w położnictwie i ginekologii".
 • Cennik zabiegów Wszystkie ceny
 • Pierwsza konsultacja z reproduktorem
  60 zł
 • Program przenoszenia rozmrożonych zarodków dawcy
  3290 zł
 • Inseminacja nasieniem dawcy (ISD)
  2140 zł
 • Macierzyństwo zastępcze
  127650 zł
 • Usługi banku spermy
  2550 zł

Doświadczenie z wizyty u lekarza reproduktora w Kijowie

 • Środowisko kliniki

Po przekroczeniu progu kliniki płodności w Kijowie, prawdopodobnie zauważysz przyjazne środowisko. Większość klinik stara się stworzyć komfortową, przyjazną dla pacjenta atmosferę. W końcu, czy spokojna atmosfera nie jest kluczem do pozytywnego doświadczenia medycznego?

 • Podejście Reproduktologa

Kijowscy specjaliści od reprodukcji zazwyczaj przyjmują podejście holistyczne. Poświęcają czas na zrozumienie historii zdrowia, stylu życia i problemów pacjenta, zanim zaproponują procedury diagnostyczne lub plan leczenia.

 • Procedury diagnostyczne

Procedury diagnostyczne mogą obejmować badania krwi, ultradźwięki, a czasem bardziej złożone testy. Procedury te, choć mogą wydawać się skomplikowane, są Twoimi sprzymierzeńcami w przywracaniu płodności.

Co się dzieje po mojej pierwszej wizycie u lekarza płodności?

 • Zrozumienie swojej diagnozy

Po pierwszej wizycie specjalista zapozna się ze wszystkimi informacjami, które mu przekazałaś, przyniesie własne badania i będzie mógł na ich podstawie wyciągnąć wstępne wnioski. Reproduktor omówi z Tobą Twój stan zdrowia, przyczyny i konsekwencje diagnozy, opcje leczenia oraz szanse na pełne wyzdrowienie i zajście w ciążę.

 • Opcje leczenia

W oparciu o diagnozę, lekarz płodności omówi z Tobą opcje leczenia. Opcje obejmują zmiany stylu życia do leków i, w niektórych przypadkach, chirurgii. Pamiętaj, że celem jest znalezienie najbardziej skutecznego i najmniej inwazyjnego leczenia dla Ciebie.

 • Kontynuacja i regularne kontrole

Konsekwencja w kontynuacji i regularnych badaniach jest tak samo ważna jak początkowa wizyta. To jak regularne podlewanie rośliny, a nie tylko wtedy, gdy pierwszy raz ją zasadziłeś. Pomoże Ci to czuwać nad Twoim zdrowiem reprodukcyjnym.

Wszystko o pierwszej wizycie u lekarza zajmującego się płodnością w Kijowie

Klinika LITA jedna z najlepszych klinik płodności w Kijowie

Lita Clinic to renomowana placówka w Kijowie specjalizująca się w zdrowiu reprodukcyjnym. Zatrudnia doświadczonych specjalistów, dysponuje nowoczesnym sprzętem i troskliwą opieką nad pacjentami, dzięki czemu klinika jest maksymalnie komfortowa dla swoich pacjentów.

Zespół kliniki LITA

Specjaliści od zdrowia reprodukcyjnego w Klinice LITA są najlepsi w swojej dziedzinie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i dogłębnej wiedzy rozwiązują każdy przypadek z precyzją mistrza i dają nadzieję na szybkie zajście w ciążę.

Na szczególną uwagę zasługuje również personel pomocniczy kliniki. Zapewniają oni opiekę wykraczającą daleko poza zwykłe obowiązki, dbając o to, by każda wizyta była tak komfortowa, jak pobyt w wygodnym hotelu.

Nowoczesny sprzęt

Klinika LITA dysponuje najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym, który zapewnia dokładną i terminową diagnozę. Specjaliści od rozrodu w Kijowie doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest wczesne wykrycie i leczenie niektórych rodzajów chorób.

Komfortowe otoczenie

Atmosfera kliniki została zaprojektowana tak, aby stworzyć relaksującą, uspokajającą atmosferę. Każdy zakątek, od recepcji po pokoje konsultacyjne, odzwierciedla troskę i zaangażowanie w komfort pacjenta.

Podejście skoncentrowane na pacjencie

 • Zindywidualizowany plan leczenia

W klinice LITA, plany leczenia nie są uniwersalne. Są one dostosowane specjalnie do stanu zdrowia i potrzeb każdego pacjenta.

 • Opieka i wsparcie po leczeniu

Zaangażowanie kliniki nie kończy się wraz z przyjęciem pacjenta. Późniejsza opieka i wsparcie są wzorcowe, dzięki czemu pacjenci czują się prowadzeni i otoczeni opieką na każdym kroku.

Reproduktor w Kijowie

Uzyskanie leczenia lub wstępnej konsultacji z lekarzem zajmującym się płodnością w Kijowie nie jest trudne. Ale zanim to nastąpi, należy zwrócić szczególną uwagę na wybór dobrej kliniki i lekarza.

W tym mogą pomóc menedżerowie firmy UAmedTOURS. Od ponad 5 lat nasz zespół pomaga polskim pacjentom w uzyskaniu wysokiej jakości leczenia reprodukcyjnego w Kijowie. Zwracając się do nas, otrzymasz pełny pakiet usług dla wygodnego i niezawodnego leczenia na Ukrainie.

FAQ więcej

Podczas pierwszej wizyty można spodziewać się szczegółowego omówienia historii zdrowia, badania fizycznego i ewentualnie kilku badań diagnostycznych. Celem jest uzyskanie pełnego obrazu Twojego zdrowia reprodukcyjnego.

Zabierz ze sobą całą swoją dotychczasową dokumentację medyczną, wyniki badań oraz listę pytań i problemów. Pomoże to lekarzowi zajmującemu się płodnością lepiej zrozumieć Twój stan zdrowia.

W zależności od konkretnej diagnozy, leczenie może obejmować zmiany stylu życia i leki do operacji.

Regularna kontrola pozwala upewnić się, że plan leczenia działa i dokonać wszelkich niezbędnych zmian. Jest to sposób na monitorowanie postępów i śledzenie swojego zdrowia reprodukcyjnego.

Tak, większość klinik reprodukcyjnych w Kijowie stara się stworzyć komfortową, przyjazną atmosferę dla swoich pacjentów. Rozumieją oni wrażliwość związanych z tym kwestii i starają się stworzyć jak najbardziej komfortowe warunki dla Ciebie.

Opinie naszych klientów

Владыкина - бриллиант!
Как только узнали про проблему, так сразу и к Владыкиной. Наталья Владимировна - это не врач, а волшебница! Подход у нее такой личный, словно ты единственный пациент. С нами сидела, все разжевала, какие шаги будем предпринимать. И вот, спустя пару месяцев лечения - положительный результат. Не верилось, глазам своим! Скажу так, если бы не она, то и счастья нашего сейчас не было бы. Владыкина - это шанс, который должен быть у каждой пары с такой проблемой. Рекомендую от всей души!
Валерия (NY, USA)

Artykuły

Macierzyństwo zastępcze w Europie jest legalne w następujących krajach: Kraj Komercyjny lub altruistyczny Udział cudzoziemców w pr...