"Medhair" Klinika jest jedną z najlepszych klinik przeszczepu włosów w Stambule, a być może w całej Turcji. Trudno to sobie wyobrazić, ale od ponad dekady nasz zespół robi wszystko, co w jego mocy, aby przywrócić ludziom pewność siebie i zdrowo wyglądające włosy.

Wiele osób, które nie doświadczyły łysienia, nie potrafi zrozumieć, jak trudna może być ta przypadłość. Słowa nie są w stanie oddać rozpaczy, jaką odczuwa się obserwując, jak z każdym rokiem włosy przerzedzają się i pojawiają się te ohydne łysiny.

Nie tylko kobiety są dotknięte problemem utraty włosów, choć często uważa się, że kobiety są bardziej skłonne do przejmowania się swoim wyglądem. W rzeczywistości, mężczyźni są tak samo bolesne o utratę włosów, ale większość mężczyzn trudniej przyznać się do tego i muszą przekonać siebie i innych wokół nich dzień w dzień, że nie są one w ogóle martwi utraty włosów.

Problem z łysieniem typu męskiego jest taki, że istnieje bardzo niewiele produktów, które mogą pomóc w ukryciu utraty włosów bez operacji. Podczas gdy przemysł kosmetyczny oferuje wiele opcji dla kobiet, aby ukryć swoje problemy z włosami, jedyną rzeczą, która pozostała dla mężczyzn są peruki i przedłużenia. A to czasem powoduje jeszcze większy dyskomfort dla mężczyzn niż łysienie.

 

Przeszczepianie włosów metodą FUE 9200 zł
Przeszczep włosów DHI 10990 zł
Przeszczep włosów dla kobiet 5610 zł
Przeszczep włosów afro 6950 zł
Transplantacje włosów 8970 zł
Przeszczep wlosow fue 9200 zł
Przeszczep włosów DHI 0 zł

Nasi lekarze

Gulsum Gencoglan
Dermatolog, trycholog
Vedat Tosun
Dermatolog, trycholog

Przegląd klinik “Klinika «Medhair»”

Po zbadaniu problemu zdaliśmy sobie sprawę, że przeszczep włosów jest właściwą metodą, która pomoże milionom mężczyzn na całym świecie uporać się z problemem łysienia.

"Medhair" wykonuje transplantacje włosów w następujących obszarach:

 • Głowa.
 • Broda.
 • Wąsy.
 • Brwi.

Transplantacje mogą odbywać się na całej powierzchni lub tylko na miejscowych obszarach problemowych.

Zalety przeszczepu włosów w "Medhair"

 • Bezpłatna konsultacja przed zabiegiem.
 • Przed zabiegiem przeprowadzane jest dokładne badanie, które określa zakres problemu i ewentualne możliwości leczenia.
 • Usługi kliniki obejmują nie tylko przeszczepy, ale także leczenie włosów i mieszków włosowych, w przypadku gdy gęstość włosów można przywrócić bez operacji.
 • Opracowanie indywidualnego planu odbudowy włosów dla każdego pacjenta.
 • Klinika "Medhair" stawia na najbardziej zaawansowane technologie: przeszczep DHI, FUE i Sapphire.
 • Doświadczony zespół lekarzy, który co roku pogłębia swoją wiedzę i umiejętności w zakresie przeszczepu włosów o różnej złożoności i specyfice.
 • Posiadamy bogate i co najważniejsze realne doświadczenie w przeszczepie włosów - ponad 20 000 udanych operacji.
 • Transplantacje wykonywane w naszej klinice charakteryzują się wysokim wskaźnikiem wszczepienia mieszków włosowych.
 • Obecność naszego zespołu u Państwa boku przez cały proces przeszczepu i leczenia.
 • Wysokie standardy jakościowe wymagane przez kierownictwo od każdego pracownika centrum medycznego.
 • Opieka nad pacjentem i komfort na każdym etapie procesu transplantacji.
 • Jednym z naszych obszarów zainteresowania jest międzynarodowa turystyka medyczna. Nasi lekarze i personel są przeszkoleni do pracy z międzynarodowymi pacjentami.

Kluczem do sukcesu Kliniki "Medhair" jest zwracanie uwagi na każdy szczegół. Zaczyna się to od bezpłatnej konsultacji, a kończy na monitorowaniu postępów pacjenta po przeszczepie.

Ważne jest dla nas, aby żadna operacja pacjenta nie poszła na marne i aby dzięki naszej pracy miał on szansę znów poczuć się dobrze we własnej skórze.

Naszym lekarzom, dzięki 10-letniej praktyce, udało się przekonać tysiące pacjentów z całego świata, że można nam zaufać, a marzenia o gęstej, pozbawionej łysiny głowie mogą stać się rzeczywistością.

Kontakty z kliniką “Klinika «Medhair»”

room
Ayazaga Mahallesi Kemerburgaz Caddesi, Vadistanbul Park Phase, 7F Blok K:3, 34396 Sarıyer/Istanbul Liv Hospital Vadi Istanbul

Podobne kliniki na Ukrainie

Artykuły

Podróż do Turcji w celu przeszczepu włosów może być zarówno ekscytująca, jak i radosna. Jako jedna z najlepszych destynacji dla niedrogich...
Jednym z najbardziej palących problemów ludzkości jest stopniowe pogarszanie się ogólnego stanu zdrowia naszej populacji, co prowadzi do powstawan...
Przeszczep włosów to jeden z najpopularniejszych zabiegów w dziedzinie chirurgii plastycznej. Według ISHRS (International Society of Hair Restorat...