British Estetik Clinic
5
"British Estetik" Clinic, Stambuł
«British Estetik health group» – to wspólne przedsięwzięcie dwóch krajów i światowych ekspertów w dziedzinie urody i estetyki. Brytyjscy i tureccy eksperci połączyli swoje wysiłki w celu stworzenia szeroko zakrojonego centrum medycznego, które świadczyłoby wszystkie niezbędne usługi w celu poprawy estetyki, piękna i symetrii ludzkiej twarzy i ciała. Założyciele i lekarze «British Estet...
Klinika Estethica w Istambule
5
Klinika "Estethica", Stambuł
Klinika «Estethica» powstała jako jedno z centrów doskonałości w świadczeniu usług medycznych w zakresie korekty problemów estetycznych i poprawy ogólnego wyglądu kobiet i mężczyzn. Klinika «Estethica» powstała jako jedno z centrów doskonałości w świadczeniu usług medycznych w zakresie problemów estetycznych i poprawy ogólnego wyglądu kobiet i mężczyzn. W dzisiejszym świecie...
Klinika Medhair w Istambule, Turcja
5
Klinika «Medhair», Stambuł
"Medhair" Klinika jest jedną z najlepszych klinik przeszczepu włosów w Stambule, a być może w całej Turcji. Trudno to sobie wyobrazić, ale od ponad dekady nasz zespół robi wszystko, co w jego mocy, aby przywrócić ludziom pewność siebie i zdrowo wyglądające włosy. Wiele osób, które nie doświadczyły łysienia, nie potrafi zrozumieć, jak trudna może być ta przypadłość. Słowa nie są w stanie oddać rozpac...

Jak wybrać najlepsze leczenie?

1. Zostaw zgłoszenie na stronie (najlepiej ze wszystkimi testami, zdjęciami i diagnozami)
2. Spotkaj się online z lekarzem prowadzącym w celu postawienia wstępnej diagnozy
3. My pomożemy w organizacji przyjazdu, zakwaterowania, wyżywienia, pobytu i leczenia, zgodnie z Twoimi preferencjami
4. Pobierz fakturę i zarezerwuj bilety, wizyty u lekarza, pokój w hotelu itp
5. Zorganizujemy transfery do hotelu i interesujące Cię wizyty: w placówce medycznej, hotelu, restauracji itp
6. Po udanym leczeniu otrzymujesz rachunek i transfer na lotnisko

Przeszczep wlosow fue

Przeszczep włosów – prosty zabieg przywracający pewność siebie. Zapomnij o łysych przebraniach, niewygodnych perukach i innych manipulacjach, które raczej ukrywają problem łysienia niż go rozwiązują.

Zapomnij o transplantacji włosów – procedurze, która przywraca pewność siebie i zaufanie.

UAMEDTOURS znajdzie dla Ciebie najlepszą klinikę przeszczepu włosów w dowolnym miejscu na świecie. Współpracujemy z wiodącymi ośrodkami medycznymi, aby wybrać dla Ciebie najlepsze oferty. Powierz swoje zdrowie i urodę międzynarodowym ekspertom!

 

.

Lekarze Wszyscy lekarze

Gulsum Gencoglan
5
Gulsum Gencoglan, Stambuł
Dermatolog, trycholog
Klinika «Medhair»

Doświadczony i kompetentny lekarz zajmujący się przeszczepami włosów o dowolnej złożoności.

 •         Przeszczep włosów
 •         Starzenie się skóry i dermatologia kosmetyczna
 •         Chirurgia dermatologiczna, choroby i chirurgia paznokci
 •         Alergie dermatologiczne, zapalne choroby skóry, takie jak łuszczyca
 •         Rak skóry
Emin Gul
5
Emin Gul, Stambuł
Specjalista w dziedzinie transplantacji włosów
Klinika "Estethica"

Tytuł licencjata: Wydział Medycyny, Uniwersytet w Istambule.

Vedat Tosun
5
Vedat Tosun, Stambuł
Dermatolog, trycholog
Klinika «Medhair»

Jeden z założycieli kliniki MedHair w Stambule, która od ponad 10 lat wykonuje przeszczepy włosów o dowolnej złożoności.

Dilara Tuysuz
5
Dilara Tuysuz, Stambuł
Dermatolog
Klinika "Estethica"

Tytuł licencjata: Yeditepe University School of Medicine.

Yusuf Cınar
5
Yusuf Cınar, Stambuł
Dermatolog, trycholog
"British Estetik" Clinic

Lekarz, który posiada kwalifikacje do tworzenia atrakcyjnych kształtów i wyglądu. Doświadczony specjalista, który pomoże Ci osiągnąć efekty, o których od dawna marzysz.

Zezwolenia i przeciwwskazania do przeszczepu włosów

Łysienie różnego pochodzenia jest jedynym wskazaniem do zabiegu. Przeszczep włosów jest idealnym rozwiązaniem w przypadku utraty włosów na skutek zmian hormonalnych i predyspozycji dziedzicznych.

Ważne!

W przypadku utraty włosów w wyniku urazów skóry (rany, oparzenia itp.) skuteczność zabiegu może być zmniejszona (ze względu na tworzenie się tkanki bliznowatej).

Następujące elementy są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu:

 • choroby i nowotwory skóry głowy;
 • zaburzenia krzepnięcia krwi;
 • autoimmunologiczna postać łysienia;
 • cukrzyca.

Proszę pamiętać, że w skomplikowanych przypadkach klinicznych ostateczna decyzja o wykonaniu zabiegu należy do lekarza. Prosimy o zdalną konsultację z doświadczonym chirurgiem plastycznym: zostaw swoje zapytanie w formularzu opinii. Koordynator UAMEDTOURS skontaktuje się z Tobą jak najszybciej, aby znaleźć specjalistę.

W tym przypadku otrzymasz wizytę u doświadczonego chirurga plastycznego.

leczenie po przeszczepie włosów z fue

Przeszczep włosów metodą FUE: jak wygląda zabieg

Zabieg polega na przeniesieniu przeszczepów włosów (kompleksu mieszek + łodyga włosa) z miejsca dawcy na obszar łysienia. Średnio zabieg trwa od 90 minut do 4 godzin (w zależności od złożoności przypadku). Do znieczulenia stosuje się miejscowy środek znieczulający. Po zakończeniu przeszczepu, miejsce transferu jest izolowane pod specjalnym opatrunkiem. Przez pierwsze 7-10 dni po zabiegu skóra głowy goi się, czemu może towarzyszyć swędzenie i dyskomfort, ale na ogół są to jedyne konsekwencje interwencji, z jakimi spotykają się pacjenci.

Zabieg wykonywany jest przez anestezjologa.

Istnieją 3 główne opcje wykonania przeszczepu FUE.

1) Klasyczny przeszczep FUE

Najbardziej przyjazna dla budżetu metoda.

Obszar dawczy jest golony do długości włosów 1 mm. Pod kontrolą mikroskopu binokularnego lekarz przekłuwa skórę zaokrąglonym skalpelem i wydobywa bloczki pęcherzykowe. Pobrane przeszczepy myje się w roztworze fizjologicznym i przenosi na miejsce przeszczepu. Średnio w 1 wkłuciu lekarz usuwa do 3 przeszczepów, co może spowodować, że zabieg będzie trwał dłużej.

2) Transplantacja Sapphire FUE

Najnowocześniejsza modyfikacja. Lekarz pobiera przeszczepy za pomocą skalpela w kształcie litery V wykonanego ze specjalnego stopu. V-Blade bardziej delikatnie “ujawnia łóżko mieszków włosowych z mniejszym urazem do skóry i naczyń krwionośnych. W efekcie – czas rekonwalescencji ulega skróceniu, a liczba zakorzenionych przeszczepów wzrasta. Metoda ta jest również polecana pacjentom o cienkiej skórze, dlatego jest popularna w leczeniu łysienia typu kobiecego.

Metodyka pozostaje podobna – lekarz wykonuje wiele nakłuć i przenosi mieszki włosowe z obszaru dawcy na obszar bez włosów.

3) Implanter Pen FUE

Najbardziej zaawansowana, skuteczna i wysoce opłacalna forma przeszczepu włosów metodą FUE.

Do przeszczepu używa się wielu aplikatorów z ostrzami o różnych średnicach. Do jednego aplikatora można załadować do 10 przeszczepów włosów na jedno nakłucie, co znacznie zwiększa szybkość zabiegu.

Aplikator ma możliwość obsługi do 10 przeszczepów włosów na jedno nakłucie.

Dzięki różnym średnicom ostrzy lekarze mogą usuwać włosy o różnej grubości i tworzyć najbardziej naturalnie wyglądającą linię włosów podczas przeszczepu. Metoda przeszczepu Implanter Pen FUE jest idealna do przeszczepu brwi, brody, bokobrodów i dolnej linii włosów na czole.

W niektórych przypadkach zabieg przeszczepu włosów może być połączony z mezoterapią lub terapią PRP skóry głowy. Techniki wspomagające przyspieszają wszczepianie przeszczepu, skracają okres rekonwalescencji i miejscowo poprawiają stan skóry głowy.

zasada postępowania przy operacji fuePrzeszczep włosów metodą FUE cena

Większość klinik podaje cenę w formacie “Technika przeszczepu + koszt za przeszczep”. Proszę złożyć zapytanie, a nasi konsultanci UAMEDTOURS znajdą najlepszą ofertę w interesującym Państwa kraju lub klinice.

Średni koszt przeszczepu włosów metodą FUE zaczyna się od 650 USD (kliniki w Turcji).

Co wchodzi w skład kosztu przeszczepu FUE

 • Konsultacje (wstępne i kontrolne po zabiegu);
 • Transplantacja.
 • Transplantacja ustalonej liczby przeszczepów (ustalona liczba może się różnić w zależności od krajów i klinik);
 • Przeszczepienie przeszczepu zgodnie z procedurą zaleconą przez lekarza;
 • . Obróbka obszaru interwencji + bandażowanie.

Postępowanie nie obejmuje: 

 • koszty transportu;
 • zaawansowana diagnostyka (dla złożonych przypadków klinicznych);
 • przeszczepy dodatkowe
 • dodatkowe szczepy włosów do przeszczepu

Jak zarezerwować zabieg?

Wypełnij formularz zapytania online lub skontaktuj się przez messengera. Twoja osobista osoba kontaktowa wróci do Ciebie tak szybko, jak to możliwe, w celu dokładnej konsultacji w sprawie Twojego zapytania.